godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

Egzamin ustny Deutsches Sprachdiplom 2018

W dniach 10. stycznia 2018r. – 11. stycznia 2018r. odbędzie się w naszej szkole egzamin ustny Deutsches Sprachdiplom. Do egzaminu przystąpią uczniowie klas trzecich liceum z grup DSD.

Wszystkim życzymy powodzenia!

Harmonogram

USTNY EGZAMIN DEUTSCHES SPRACHDIPLOM

10 stycznia 2018r. (środa) 8.30 – 15.40

 

Sala egzaminacyjna – czytelnia

Komisja: p.Martin Janczyk, p. Marta Zackiewicz-Wasilewska, p.Agnieszka Zalewska

Sala do przygotowania się – biblioteka

Nadzór: p. Maria Krysztofiak (8.30 – 13.00), p. Sylwia Łapińska (13.00 – 15.40)

 

Imię i nazwisko

Przygotowanie się

(biblioteka)

Egzamin

(czytelnia)

1.      

Krzysztof Składanek

8.30 - 8.50

8.50 – 9.10

2.      

Ewa Bokiniec

9.00 – 9.20

9.20 - 9.40

3.      

Ramzes Mosiej

9.30 - 9.50

9.50 – 10.10

4.      

Robert Galimski

10.00-10.20

10.20-10.40

5.      

Zofia Magnuszewska

10.50-11.10

11.10-11.30

6.      

Piotr Bernard Ciszewski

11.20-11.40

11.40-12.00

7.      

Zuzanna Głos

11.50-12.10

12.10-12.30

8.      

Patrycja Natalia Nosorowska

12.20-12.40

12.40-13.00

9.      

Aleksandra Rynkiewicz

13.30-13.50

13.50-14.10

10. 

Michał Bogusz

14.00-14.20

14.20-14.40

11. 

Łucja Lupa

14.30-14.50

14.50-15.10

12. 

Adrianna Popławska

15.00-15.20

15.20-15.40

USTNY EGZAMIN DEUTSCHES SPRACHDIPLOM

11 stycznia 2018r. (czwartek) 8.30 – 15.10

 

Sala egzaminacyjna – czytelnia

Komisja: p.Martin Janczyk, p. Marta Zackiewicz-Wasilewska, p.Agnieszka Zalewska

Sala do przygotowania się – biblioteka

Nadzór: p. Sylwia Łapińska (8.30 – 12.00), p. Alicja Kamińska (12.00 – 15.00)

 

Imię i nazwisko

Przygotowanie się

(biblioteka)

Egzamin

(czytelnia)

1.      

AleksandraGwiazdowska

8.30-8.50

8.50 - 9.10

2.      

Maciej Purta

9.00 - 9.20

9.20 - 9.40

3.      

Urszula Aleksandrowicz

9.30 - 9.50

9.50 - 10.10

4.      

Filip Chomik

10.00-10.20

10.20-10.40

5.      

Adam Maliszewski

10.50-11.10

11.10-11.30

6.      

Aleksandra Piaszczyk

11.20-11.40

11.40-12.00

7.      

Maria Przepiórkowska

11.50-12.10

12.10-12.30

8.      

Katarzyna Maksymiuk  

12.20-12.40

12.40-13.00

9.      

Aleksandra Łakus

13.30-13.50

13.50-14.10

10. 

Maja Kleszczewska

14.00-14.20

14.20-14.40

11. 

Adrianna Niedzielska

14.30-14.50

14.50-15.10

Kontakt

85 65 11 416