Koknkurs obejmuje dwie konkurencje:

Code Master - zapraszamy miłośników programowania. W czasie konkursu uczestnicy będą rozwiązywać problemy algorytmiczne, tworząc programy w językach takich jak C, C++, Java, Python lub C#.

PLC Ekspert - to konkurs dla znawców systemów sterowania - sterowników PLC. Uczestnicy przetestują swoją znajomość programowania sterowników na przykładzie PLC SIMATIC S7 1200.

Łomżyńskie Zawody Autorskich Robotów Mobilnych to zawody skierowane do osób interesujących się robotyką, mechatroniką, elektroniką, informatyką i lubiących majsterkować.

RobotChallenge- Konkurs organizowany przez Wydział Nauk Informatyczno-Technologicznych AL w Łomży i skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, średnich oraz studentów. Jego organizatorzy zachęcają również pasjonatów robotyki do udziału w wydarzeniu. Konkurs oferuje szereg konkurencji, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo dostarczyć w dniu finału Konkursu zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestniczenie w Konkursie. Szczegółowy regulamin Konkursów jest dostępny w zakładce Regulamin wybranego Konkursu.

Zapraszamy do rejestracji i udziału w Konkursach.

Więcej informacji na stronie: https://al.edu.pl/roboexe/