Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Eliminacje do Międzynarodowej Olimpiady Historycznej!

3 marca 2018 roku w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie odbędą się eliminacje do Międzynarodowej Olimpiady Historycznej (The International History Bowl – konkurs grupowy oraz The International History Bee – konkurs indywidualny). Konkurs jest rozgrywany w języku angielskim na zasadach teleturnieju, a uczniowie mogą brać udział zarówno w rozgrywkach grupowych, jak i indywidualnych, w kilku kategoriach wiekowych. Osoby chętne do udziału w konkursie proszone są o kontakt z p. prof. Ewa Sobecką lub p. prof. Elżbietą Piontkowską. Więcej szczegółów można uzyskać na stronie: http://www.ihbbeurope.com/

                                                                                                                                                                 Dariusz Bossowski
                                                                                                                                                                   Dyrektor Szkoły

Kontakt

85 65 11 416