Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Group 4 Project IBrain

       Dnia 24.04.18 odbył się finał projektu ‘Group 4 Project’ . W tym roku uczniowie klasy 2 h IB DP zdecydowali się na wybór tematu odkrywającego tajemnice ludzkiego mózgu. W grupach przedmiotowych uczniowie przygotowali prezentację poświęconą biologicznym i chemicznym aspektom działania mózgu, nowoczesnym metodom badania mózgu oraz sztucznej inteligencji.

g4p1 g4p2 g4p3

g4p4 g4p5 g4p5a

g4p6 g4p7 g4p8

Spotkanie zakończyło się realizacją wspólnego filmu, który zostanie wyemitowany przez telewizję szkolną w poniedziałek 30 kwietnia 2018r. W ten sposób klasa 2h podzieli się wynikami swojej pracy badawczej z uczniami całej szkoły. Klasa liczy na zainteresowanie tematem swego projektu.

Nauczyciele grupy czwartej IB DP

Kontakt

85 65 11 416