Międzynarodowe Warsztaty Fizyki Cząstek Elementarnych są szansą na zapoznanie się uczniów z najnowszymi osiągnięciami fizyki w tej dziedzinie oraz bezpośredni kontakt z fizykami pracującymi nad tymi zagadnieniami. W tym roku po  Warsztaty są organizowane w Rzeszowie, Krakowie, Krzeszowicach i Bielsku-Białej, a dla uczniów, którzy mieliby problem z dojechaniem do tych miejscowości w formie zdalnej. Szczegółowe informacje o Warsztatach, ich terminach oraz regulamin znajdują się w dołączonych plikach PDF.

Prosimy o zgłaszanie uczniów szczególnie zainteresowanych fizyką. Liczba uczestników Warsztatów musi być dostosowana do możliwości goszczącej je szkoły, a na Warsztatach zdalnych do 300 osób. Dlatego w pierwszeństwo w Warsztatach zdalnych będą mieli uczniowie z miast oddalonych od miejsca Warsztatów stacjonarnych.

Serdecznie zapraszam uczniów z Państwa szkoły na Warsztaty

Krzysztof Woźniak