konkurs

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych śpiewem uczniów klas VI, VII  i VIII szkół podstawowych, oraz młodzież wszystkich typów szkół ponadpodstawowych  Białegostoku i okolic do udziału w X  Międzyszkolnym Konkursie „Miłość niejedno ma imię”, objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, który odbędzie się 14  lutego 2024 roku o godzinie 10:00 w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku, ul. Wierzbowa 7.
Wypełnione zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można przesyłać elektronicznie jako załącznik na adres mailowy podany w regulaminie lub na

Zgoda na przetwarzanie danych