• Artykuły

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za innowacyjną myśl techniczną 2018

Dyrektor szkoły informuje:

Uczeń Liceum ubiegający się o stypendium za innowacyjną myśl techniczną składa wniosek o przyznanie stypendium dla każdego ucznia odrębnie. W przypadku współautorów pracy, zaleca się złożenie wniosków dla wszystkich członków zespołu, co umożliwi członkom Kapituły ocenę wkładu pracy poszczególnych autorów. Natomiast, jeżeli uczeń w bieżącym roku szkolnym zrealizował kilka innowacyjnych prac, to dla każdej z nich należy złożyć odrębny wniosek.

Wniosek o przyznanie stypendium za innowacyjną myśl techniczną na rok szkolny 2018/2019 znajduje się w sekretariacie szkoły oraz można pobrać tutaj:

Uczniowie składają wnioski z pełną dokumentacją w sekretariacie szkoły najpóźniej do dnia 20 czerwca 2018 r.
Wnioski o przyznanie stypendium należy wypełnić wyłącznie pismem komputerowym.
Sprawy związane ze stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku dla uczniów LO nadzoruje pan dyrektor Dariusz Bossowski.