Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Aktualności
  • Artykuły

100% zdawalność matury 2018

Z dumą informuję, że wszyscy tegoroczni Absolwenci zdali maturę. Gratuluję i cieszę się z wysokich wyników matury, życzę podjęcia studiów na wymarzonych kierunkach. Składam wyrazy uznania i szacunku Waszym Rodzicom.

Szczególne słowa uznania przekazuję Absolwentom, którzy uzyskali najwyższe wyniki z danego egzaminu.

- 100% z języka polskiego na poziomie podstawowym zdobyli: Patrycja Bilmin (3e), Anna Dąbkowska (3g), Julia Kędyś (3g), Jan Stachurski (3g), Maciej Zielepucha (3g)

- 100% z matematyki na poziomie podstawowym zdobyli: Filip Cesnowski (3a), Marta Chterev (3a), Piotr Guzowski (3a), Jakub Jackowski (3a), Jacek Jakimiuk (3a), Grzegorz Kobus (3a), Izabela Krzywosz (3a), Kinga Lipiszko (3a), Weronika Motkowska (3a), Jakub Muszyński (3a), Agnieszka Pasiecznik (3a), Krzysztof Składanek (3a), Paulina Tomkiel (3a), Damian Werpachowski (3a), Piotr Żurkowski (3a), Przemysław Dąbrowski (3b), Izabela Dobrogowska (3b), Iwona Giczan (3b), Ada Hryniewicka (3b), Adrian Kawecki (3b), Monika Makowska (3b), Jakub Polak (3b), Małgorzata Spierzak (3b), Karol Zuzda (3b), Szymon Awruk (3c), Aleksandra Iwaniuk (3c), Justyna Maksimowicz (3c), Szymon Zawadzki (3c), Julia Baran (3e), Ewa Bokiniec (3e), Maria Droździewicz (3e), Zuzanna Giergiel (3e), Agnieszka Grecka (3e), Michał Kuźma (3e), Dominika Laskowska (3e), Milena Łebkowska (3e), Gabriela Małyszko (3e), Justyna Wołoszczyk (3e), Piotr Ciszewski (3f), Dominika Dołęga (3f), Zuzanna Głos (3f), Artur Malesza (3f), Anna Rochalska (3f), Piotr Roszkowski (3f), Magdalena Sokół (3f), Lena Stasiełuk (3f), Kinga Łapińska (3i)

-100% z języka angielskiego na poziomie podstawowym uzyskali: Paweł Bałdowski (3a), Filip Cesnowski (3a), Michał Gościło (3a), Jakub Jackowski (3a), Grzegorz Kobus (3a), Kinga Lipiszko (3a), Olaf Łuckiewicz (3a), Weronika Motkowska (3a), Jakub Muszyński (3a), Natalia Roleder (3a), Michał Scendo (3a), Tomasz Smolarczyk (3a), Filip Stasiulewicz (3a), Kacper Suchoicki (3a), Natalia Szczepaniak (3a), Urszula Tałałaj (3a), Damian Werpachowski (3a), Ada Hryniewicka (3b), Monika Makowska (3b), Mateusz Masłowski (3b), Edyta Ołów (3b), Marcin Osienik (3b), Jakub Polak (3b), Magdalena Pruszyńska (3b), Adam Rogiński (3b), Małgorzata Spierzak (3b), Karol Zuzda (3b), Maciej Borowski (3c), Kornelia Girejko (3c), Mateusz Grygorowicz (3c), Aleksandra Gwiazdowska (3c), Justyna Maksimowicz (3c), Adrian Oniszczuk (3c), Maciej Purta (3c), Ewelina Ancypa (3d), Karolina Barwikowska (3d), Michał Bogusz (3d), Aleksandra Dyszkiewicz (3d), Paulina Grzeszczuk (3d), Wiktoria Kamińska (3d), Jakub Klepadło (3d), Justyna Kurowska (3d), Julia Kuźmiuk (3d), Damian Misiuk (3d), Jakub Nowicki (3d), Gabriela Piech (3d), Aleksandra Piekutin (3d), Weronika Redlińska (3d), Izabela Stepaniuk (3d), Michał Szeniawski (3d), Wiera Tołczyk (3d), Aleksandra Tomczuk (3d), Zuzanna Giergiel (3e), Agnieszka Grecka (3e), Katarzyna Gulińska (3e), Katarzyna Jańczak (3e), Joanna Kirmuć (3e), Michał Kuźma (3e), Zofia Magnuszewska (3e), Grzegorz Manturo (3e), Kacper Mielech (3e), Katarzyna Popławska (3e), Michał Ruszuk (3e), Justyna Wołoszczyk (3e), Przemysław Bakun (3f), Monika Chrostowska (3f), Zuzanna Głos (3f), Agata Lebiedzińska (3f), Aleksandra Serafin (3f), Lena Stasiełuk (3f), Urszula Aleksandrowicz (3g), Magdalena Borys (3g), Anita Braun (3g), Julia Kędyś (3g), Maciej Lulewicz (3g), Lidia Ołdakowska (3g), Maria Przepiórkowska (3g), Jan Stachurski (3g), Weronika Babicz (3i), Filip Brzósko (3i), Albert Cwaliński (3i), Małgorzata Janczewska (3i), Maja Kleszczewska (3i), Natalia Kopczuk (3i), Franciszek Kukliński (3i), Adrian Romaniuk (3i), Iga Roszkowska (3i), Aleksandra Zawadzka (3i), Katarzyna Zolnik (3i), Zofia Żukowska (3i)

- 100% z języka niemieckiego na poziomie podstawowym zdobyli: Ramzes Mosiej (3a), Ewa Bokiniec (3e), Patrycja Nosorowska (3f)

- 98% z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym uzyskała Patrycja Bilmin (3e)

- 98% z języka francuskiego na poziomie podstawowym uzyskała Anna Kuśmierczyk (3g)

- 100% z języka polskiego na poziomie rozszerzonym zdobyli: Natalia Roleder (3a), Patrycja Bilmin (3e), Anna Dąbkowska (3g), Julia Kedyś (3g), Jan Stachurski (3g), Maciej Zielepucha (3g); 95% - Piotr Dzieniszewski (3g), Aleksandra Piaszczyk (3g), Angelika Puchalska (3g)

- 100% z matematyki na poziomie rozszerzonym zdobyli Jacek Jakimiuk (3a) i Artur Malesza (3f)

- 100% z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym uzyskały: Natalia Roleder (3a), Magdalena Borys (3g); 98% - Weronika Motkowska (3a), Tomasz Smolarczyk (3a), Natalia Szczepaniak (3a), Urszula Tałałaj, Paweł Michniuk (3b), Ewelina Ancypa (3d), Zuzanna Giergiel (3e), Piotr Ciszewski (3f), Zuzanna Głos (3f), Agata Lebiedzińska (3f), Anita Braun (3g), Katarzyna Zolnik (3i); 96% - Piotr Guzowski (3a), Jakub Jackowski (3a), Jakub Muszyński (3a), Kacper Suchoicki (3a), Damian Werpachowski (3a), Magdalena Pruszyńska (3b), Michał Bogusz (3d), Izabela Stepaniuk (3d), Michał Szeniawski (3d), Kacper Mielech (3e), Katarzyna Popławska (3e), Przemysław Bakun (3f), Artur Malesza (3f), Piotr Supiński (3f), Urszula Aleksandrowicz (3g), Julia Gołaszewska (3g), Julia Kedyś (3g), Adrian Romaniuk (3i),

- 94% z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym zdobyły Zuzanna Głos (3f) i Patrycja Nosorowska (3f)

- 100% z języka niemieckiego na poziomie dwujęzycznym zdobyła Ewa Bokiniec (3e)

- 94% z języka rosyjskiego na poziomie rozszerzonym uzyskała Julita Hanczaruk (3e)

- 94% z języka francuskiego na poziomie rozszerzonym zdobyła Angelika Puchalska (3g)

- 100% z fizyki na poziomie rozszerzonym zdobył Tomasz Smolarczyk (3a), 97% - Mariusz Karpowicz (3a), 95% - Krzysztof Składanek (3a)

- 97% z chemii na poziomie rozszerzonym uzyskała Natalia Dzieszko (3e), 95% - Damian Misiuk (3d), Adrian Romaniuk (3i)

- 95% z biologii na poziomie rozszerzonym zdobyła Iwona Skorulska (3d)

- 100% z geografii na poziomie rozszerzonym uzyskali: Marcin Kozłowski (3f), Aleksandra Rynkiewicz (3f), Krzysztof Szczęsnowicz (3f)

- 94% z informatyki na poziomie rozszerzonym zdobył Michał Matuszczak (3c)

- 88% z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym uzyskali Jan Stachurski (3g) i Paulina Wnorowska (3g)

- 100% z historii na poziomie rozszerzonym uzyskali Jacek Jakimiuk (3a) i Maciej Zielepucha (3g)

- 100% z historii sztuki na poziomie rozszerzonym zdobyła Maja Cieślak (3c)

- 100% z filozofii na poziomie rozszerzonym zdobyła Natalia Roleder (3a)

Dariusz Bossowski

dyrektor szkoły

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416