Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Aktualności
  • Artykuły

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych 2017/2018

Michał Gerasimiuk - laureat
Olimpiady Języka Angielskiego


Daria Kondraciuk - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


Magdalena Krętowska – laureatka
Olimpiady Języka Angielskiego


 

Adrian Matwiejuk - finalista
Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie


Julia Kędyś - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


 

Tomasz Smolarczyk – finalista
Olimpiady Fizycznej


Piotr Jakubowicz - laureat
Olimpiady Wiedzy Historycznej


 

Jan Stachurski - finalista 
Olimpiady Wiedzy o III RP,
finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


 

Jacek Jakimiuk -laureat
Olimpiady Matematycznej i Olimpiady Matematycznej Pogranicza,
laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 Zuzanna Biesiada - laureatka
Olimpiady Lingwistyki Matematycznej


Dominik Myśliwiec - finalista
Olimpiady Lingwistyki Matematycznej


 

Natalia Roleder - finalistka
Olimpiady Filozoficznej


 

Damian Werpachowski – laureat
Olimpiady Matematycznej Pogranicza,
laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki,
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 

Karol Jóźwik - laureat
Olimpiady Wiedzy o Prawie i Olimpiady Wiedzy o III RP,
finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
i Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym


Paulina Wnorowska - laureatka
Olimpiady Wiedzy o Prawie


 Mariusz Karpowicz - laureat
Filip Cesnowski, Julia Żuławska, Paulina Tomkiel - finaliści
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki


Adam Kwiatkowski - laureat
Olimpiady Wiedzy o III RP


Przemysław Urban, Jakub Kłosek, Rafał Wierciński, Artur Malesza - laureaci
Natalia Młodzianowska – finalistka
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii


Jacek Jakimiuk, Damian Werpachowski, Artur Malesza - laureaci
Krzysztof Składanek – finalista
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki


Damian Werpachowski, Jacek Jakimiuk – laureaci
Artur Malesza - finalista
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 

Paweł Pietrowcew – finalista
Olimpiady Historycznej


 

Maciej Zielepucha - finalista
Olimpiady Historycznej


Diana Nazaruk - finalistka
  Olimpiady Języka Rosyjskiego


 Maja Cieślak - finalistka
Olimpiady Artystycznej


 Rafał Wierciński - laureat
Olimpiady  Geograficznej


 Maria Wróblewska - finalistka
Olimpiady Teologii Katolickiej


Artur Malesza - laureat
Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej
i Olimpiady Matematycznej Pogranicza,
laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki,
finalista Olimpiady Matematycznej
i Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki


 

Aleksandra Saulewicz - finalistka
Olimpiady „ Losy żołnierza i oręża polskiego
w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej.


 Marcin Kozłowski - finalista
Olimpiady Geograficznej


 Aleksandra Kamianowska, Paulina Gawryluk, Natalia Jaroszuk i Kamil Malinowski - laureaci
Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Katarzyna Zolnik, Kinga Łapińska Aleksandra Jarocka, Karolina Korowaj i Karolina Stasiak - finalistki
Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej


 

Kacper Wołosik - laureat
Jugend debattiert international


 Aleksandra Hościłowicz - finalistka
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

0
0
0
s2sdefault

Wydawanie świadectw dojrzałości

Wydanie absolwentom świadectw dojrzałości oraz aneksów do tych świadectw odbędzie się dnia 3 lipca 2018 r. (wtorek) w godz. 11.00 – 13.00.

3a – sala 3,

3b – sala 3,

3c – sala 4,

3d – sala 4,

3e – sala 5,

3f – sala 5,

3g – sala 6,

3i – sala 7,

Absolwenci aneksy odbierają w sekretariacie.

Po godzinie 13.00 świadectwa będzie można odebrać w kancelarii szkoły.

Hasła umożliwiające zalogowanie się do serwisu internetowego w celu obejrzenia indywidualnych wyników są do odebrania w kancelarii szkoły.

Serwis będzie dostępny pod adresem: www.oke.lomza.pl.

Dyrektor Szkoły

Dariusz Bossowski

0
0
0
s2sdefault

Wyniki matury międzynarodowej 2018

Rozdanie zaświadczeń dotyczących wyników matury międzynarodowej absolwentom klasy III h-IB 5 lipca 2018r. (czwartek) o godzinie 18:00 w sali 304, a od 6 lipca 2018r. w sekretariacie.

Dariusz Bossowski
dyrektor szkoły

 

0
0
0
s2sdefault

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w klasach pierwszych liceum

"Jutro popłyniemy daleko,

jeszcze dalej niż te obłoki,

pokłonimy się nowym brzegom,

odkryjemy nowe zatoki"

  1. I. Gałczyński

            Dnia 22 czerwca uczniowie klas pierwszych przyszli do szkoły na ostatnie przedwakacyjne spotkanie z Dyrekcją, Nauczycielami i Rówieśnikami. Rozpoczęło się ono uroczystością na sali gimnastycznej, uświetnioną występami chóru szkolnego.

            Pan Dyrektor Dariusz Bossowski pogratulował wszystkim tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce: ,,Gratuluję Wam osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych."

            Wyróżnieni Uczniowie – a było ich aż 253! - osobiście odebrali świadectwa, dyplomy i nagrody, a wraz z nimi gratulacje z rąk Pana Dyrektora Dariusza Bossowskiego. W roku szkolym 2017/2018 średnia dydaktyczna klas I LO wyniosła 5.3

 Najwyższą możliwą do uzyskania średnią dydaktyczną - 6.0 - uzyskali:

Polińska Joanna - kl. I A

Petelska Julia - kl. I B

Szpakowska Agnieszka - kl. I B

Bossowski Filip - kl. I H

Iwańczuk Julia - kl. I H

 Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie, którzy w roku szkolnym 2017/2018 nie opuścili ani jednego szkolnego dnia. Są to:

Michał Żdanuk z klasy I A

Patrycja Jurczak oraz Patrycja Kitlas z klasy I C

Agnieszka Huk z klasy I D

Mateusz Zolnik z klasy I E

Piotr Jakubowicz, Kacper Koper, Daniel Półtorak i Jakub Redo z klasy I G

Wyróżnieni na uroczystości laureaci i finaliści Olimpiad i Konkursów :

 Rafał Wierciński, klasa 1f – laureat – Olimpiada Geograficzna oraz  laureat - Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Zuzanna Biesiada, klasa 1b – laureatka – Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Dominik Myśliwiec, klasa 1a – finalista – Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Aleksandra Saulewicz, klasa 1d – finalistka – Ogólnopolska Olimpiada „Losy żołnierz i dzieje oręża polskiego”

Julia Żuławska, klasa 1a – finalistka – Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki

Adam Kwiatkowski, klasa 1g – laureat – Olimpiada Wiedzy o III RP

Piotr Jakubowicz, klasa 1g – laureat – Olimpiada Wiedzy Historycznej

Aleksandra Jarocka, klasa 1e -finalistka - Podlaska Olimpiada Wiedzy Biologicznej

Karolina Korowaj, klasa 1e – finalistka - Podlaska Olimpiada Wiedzy Biologicznej

Karolina Stasiak, klasa 1e – finalistka - Podlaska Olimpiada Wiedzy Biologicznej

  Uczniowie z minimalną średnią 4,75 oraz bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem, którzy uzyskali świadectwo z czerwonym paskiem to:

 Klasa 1 a   średnia dydaktyczna  5,54

Hubert Aleksiuk
Szymon Anikiej
Paweł Dąbrowski
Grzegorz Dzieniszewski
Fabian Frankowski
Natalia Godlewska
Julia Kalinowska
Magdalena Kalińska
Maciej Kamiński
Grzegorz Kiersnowski
Julia Kiryluk
Adam Kołodko
Aleksandra Korzunowicz
Jacek Kukawski
Marcin Laskowski
Paweł Magnuszewski
Miłosz Moroz
Dominik Myśliwiec
Kacper Paszkiewicz
Joanna Polińska
Zuzanna Popławska
Oliwia Przekop
Patryk Rakus
Michał Rozmysłowski
Maksymilian Sańczyk
Alicja Satuła
Weronika Stachurska
Hanna Suchocka
Łukasz Szarejko
Michał Twarowski
Wojciech Wasilewski
Julia Załoga
Zuzanna Żarniewska
Michał Żdanuk
Paulina Żukowska
Julia Żuławska

Klasa 1b   średnia dydaktyczna 5,4

Martyna Biadasiewicz
Zuzanna Biesiada
Magdalena Burel
Stanisław Grzybowski
Anita Hołubowicz
Anita Jurkowska
Aleksandra Kozicka
Maciej Krupa
Kinga Kurzątkowska
Julia Łukaszewicz
Gabriela Midro
Paweł Mikołajuk
Natalia Momotko
Karolina Móżdżyńska
Bartosz Naumnik
Sara Nejman
Małgorzata Olesiuk
Julia Petelska
Jacek Pietruszkiewicz
Anna Piłasiewicz
Magdalena Rynkowska
Michalina Seluk
Magdalena Skorupska
Milena Szmelcer
Agnieszka Szpakowska
Konstancja Ustymowicz
Anna Wasilewska
Natalia Woroniecka
Zuzanna Zajączkowska
Jakub Zieniewicz
Hanna Żukowska

Klasa 1c   średnia dydaktyczna 5,17

Aleksander Anchimiuk
Mateusz Aramowicz
Szymon Bedeniczuk
Gabriela Bełbot
Jakub Białoszewski
Weronika Brzozowska
Jakub Cimochowski
Alicja Daszuta
Magda Dobrydnio
Dominik Dzięgielewski
Szymon Frankowski
Jakub Hader
Patryk Jabłoński
Patrycja Jurczak
Jakub Jurewicz
Jakub Kalinowski
Patrycja Kitlas
Michał Łupiński
Mateusz Maksimowicz
Michał Małachowski
Mikołaj Markowski
Nina Milewska
Monika Mocarska
Radosław Okulski
Natalia Ostaszewska
Agata Pachciarek
Martyna Stasiewicz
Radosław Stępień
Daniel Świętuchowski
Rafał Tatarczyk
Victoria Tyminski
Natalia Walendziuk
Jakub Wyłucki
Piotr Zajączkowski

Klasa 1d   średnia dydaktyczna 5,11

Przemysław Baranowski
Maria Brajczewska
Marta Grecka
Agnieszka Huk
Aleksandra Jakowicka
Daria Jermołaj
Natalia Kłopotowska
Wiktoria Krasińska
Natalia Łukasiak
Wiktoria Marcinczyk
Zuzanna Martyniuk
Aleksandra Mroczek
Piotr Namiot
Weronika Nazarko
Julia Nowicka
Daria Pawłowska
Patryk Pruszkowski
Patryk Puczkowski
Izabela Rutkowska
Julia Rutkowska
Aleksandra Saulewicz
Rozalia Tymińska
Karolina Więcko
Natalia Wróblewska
Anna Wysocka
Adrian Zarzecki
Karol Zimnoch
Julia Żekało

Klasa 1e   średnia dydaktyczna 5,33

Ewa Bączek
Agata Berezowiec
Maja Bogucka
Julia Borowska
Karolina Buriło
Agnieszka Dąbrowska
Jakub Dąbrowski
Zofia Geresz
Aleksandra Jarocka
Dominika Klebanowska
Karolina Kluczyńska
Weronika Kondzior
Karolina Korowaj
Rafał Kułakowski
Wiktoria Marczuk
Krzysztof Olkowski
Kinga Papciak
Natalia Przeździecka
Paulina Puchalska
Maja Radziwoniuk
Joanna Ruta
Agata Satuła
Małgorzata Słodzińska
Angelika Stasiak
Karolina Stasiak
Ewa Śleszyńska
Weronika Waszkiewicz
Kinga Woźniak
Klaudia Woźniak
Jakub Zadykowicz
Mateusz Zolnik

Klasa 1f   średnia dydaktyczna  5,19

Emil Barański
Izabela Ciemnicka
Zuzanna Gass
Julia Gołębicka
Jakub Gryko
Kacper Hajduk
Piotr Horosz
Gabriela Kalisty
Piotr Kostecki
Nikolina Kravets
Kamil Kulenko
Aleksandra Ławicka
Gabriela Majchrzak
Zuzanna Martyniuk
Estera Mioduszewska
Maria Mudel
Dominika Paszko
Jakub Perkowski
Kamila Pieniążek
Szymon Piszczatowski
Kaja Popławska
Anna Raczkowska
Mateusz Romaniuk
Jan Rzemek
Dawid Skreczko
Przemysław Stocki
Natalia Szapiel
Agnieszka Sztukowska
Gabriela Szumowska
Rafał Tworkowski
Rafał Wierciński

Dominika

Wikieł


Klasa 1g  średnia dydaktyczna   5,21

Julia Bartnicka
Gabriela Brzozowska
Naomi Filipowicz
Aleksandra Fiłonowicz
Martyna Gierałtowska
Michalina Jabłko
Piotr Jakubowicz
Natalia Jurguć
Paula Karłuk
Kacper Koper
Urszula Kuźma
Adam Kwiatkowski
Elżbieta Maćkowiak
Mateusz Niewiński
Kamila Podgajecka
Adam Pogorzelski
Daniel Półtorak
Paulina Purzecka
Jakub Redo
Barbara Rymarska
Klaudia Sawicka
Kamila Skórczyńska
Wiktoria Twardowska
Justyna Urbańska
Julia Żak

Klasa 1h   średnia dydaktyczna   5,45

Maja Adamiak
Marcin Andraka
Krzysztof Babul
Filip Bossowski
Aniela Chomaciuk
Weronika Czubek
Maja Dmochowska
Filip Dziekoński
Emilia Fiedosiuk
Eva Galej
Julia Iwańczuk
Karol Janiuk
Gabriela Kędzierska
Aleksandra Kiersnowska
Gabriela Kirejczyk
Izabela Kopa
Bartłomiej Kosiński
Jakub Koziołkiewicz
Victoria Kruszewska
Justyna Kuryłowicz
Katarzyna Łazewska
Amelia Łozowicka
Kamila Mistarz
Ida Moczydłowska
Magdalena Piszczatowska
Gabriela Piszczykowska
Natalia Popko
Katarzyna Romaniuk
Agata Rutkowska
Katarzyna Sawicka
Maja Sawoniewska
Paulina Sobolewska
Magdalena Staworko
Dominika Szczepańska
Gabriela Topczewska
Wojciech Tuchliński

            Ogółem klasy pierwsze uzyskały średnią 5,30. Ogromne gratulacje!

             Do słów uznania dla wysiłku pierwszoklasistów dołączyła się w swoim przemówieniu pani Monika Żak – sekretarz Rady Rodziców. W imieniu uczniów zabrała zaś głos Katarzyna Romaniuk  – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

            Wszystkim zebranym Pan Dyrektor złożył życzenia udanych wakacji, pięknych chwil, wypoczynku, radości i letniej swobody, a zarazem rozwagi i ostrożności.  Pod tymi słowami podpisuje się całe grono pedagogiczne ZSO nr 2 w Białymstoku. Wspaniałych wakacji, drodzy Uczniowie!

                                                                       Do zobaczenia we wrześniu!

 

0
0
0
s2sdefault

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w klasach drugich liceum

Człowiek mądry, lecz nieuczony, jest jak skuty lew.

Przysłowie gruzińskie

Uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej podsumowali rok szkolny 2017/2018 w trakcie uroczystego spotkania z udziałem Dyrekcji i Grona Pedagogicznego. Powodów do dumy było niemało!

Pan Dyrektor Dariusz Bossowski podziękował całej społeczności szkolnej za wysiłek, trud organizacyjny oraz determinację w dążeniu do celu, który zaowocował pierwszym miejscem w rankingu szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego miesięcznika Perspektywy, sukcesami naszych uczniów w olimpiadach i konkursach oraz licznymi świadectwami z wyróżnieniem.

Ciepłe słowa wyrażające wdzięczność za wytrwałość w pracy nad rozwojem uczniów naszej szkoły znalazły się w przemówieniach Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Beaty Madras - Kobus oraz przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Konstancji Ustymowicz.

Nastrój wakacyjnej beztroski udzielił się uczestnikom uroczystości wraz z przerywnikiem muzycznym w wykonaniu zespołu wokalno-instrumentalnego Siedem.

Siedemnastu uczniów klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego, którzy osiągnęli znaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych odebrało z rąk Pana Dyrektora  Dariusza Bossowskiego nagrody i pamiątkowe dyplomy. Byli to:

Michał Gerasimiuk - laureat Olimpiady Języka Angielskiego    

Magdalena Krętowska - laureatka Olimpiady Języka Angielskiego   

Karol Jóźwik - laureat Olimpiady Wiedzy o Prawie oraz Olimpiady Wiedzy o III RP, finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej oraz Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Paweł Pietrowcew - finalista Olimpiady Historycznej

Daria     Kondraciuk - finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Diana Nazaruk  - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego

Maria     Wróblewska - finalistka Olimpiady Teologii Katolickiej    

Kacper Wołosik - laureat Jugend Debattiert International

Przemysław Urban – laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Jakub Kłosek – laureat Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Natalia Młodzianowska –     finalistka Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Aleksandra  Hościłowicz - finalistka Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Psychologicznej

Adrian Matwiejuk – finalista Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Aleksandra  Kamianowska – laureatka Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej

Paulina Gawryluk – laureatka  Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej

Natalia Jaroszuk – laureatka  Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej

Kamil Malinowski – laureat  Podlaskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej

W tym roku szkolnym aż 194 uczniów klas drugich liceum otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. To olbrzymi sukces uczniów, rodziców i nauczycieli. W roku szkolnym 2017/2018 średnia dydaktyczna klas II LO wyniosła 4,85.

W tym gronie znalazło się  4 uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią dydaktyczną w klasach drugich liceum,  czyli 6,00. Są to:

Magdalena Falkowska uczennica klasy 2 a

Aleksandra Kamianowska z klasy 2e

Natalia Młodzianowska uczennica klasy 2f

oraz Michał Gerasimiuk z klasy 2h

Dwie uczennice: Wiktoria Frankowska z klasy 2c oraz Gabriela Sosnowska z klasy 2d otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe za 100 % frekwencję w mijającym roku szkolnym.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią  dydaktyczną powyżej 4,75 i mogą pochwalić się zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym otrzymali z rąk Pana Dyrektora Dariusza Bossowskiego pamiątkowe dyplomy, upominki i najważniejsze - świadectwa z czerwonym paskiem. Wyróżnieni w poszczególnych klasach to:

klasa II A średnia dydaktyczna  5,2

Karolina Bańkowska
Mateusz Baran           
Agata Bijak           
Justyna Brzozowska           
Michał Ciborowski     
Aleksandra Daniluk        
Magdalena Falkowska        
Maciej Gnatowski           
Natalia Grodzka            
Oliwia Hankowska
Kamil Jakoniuk
Daria Kondraciuk            
Paweł Kusznier            
Katarzyna Lebiedzińska     
Michał Leszczyński            
Piotr Magnuszewski            
Kamila Maliszewska           
Milena Micun            
Jakub Niezabitowski          
Mateusz Roszkowski         
Jan Rybarczyk            
Tymoteusz Sarosiek           
Weronika Sowińska           
Maciej Szerenos           
Piotr Szmurło            
Krzysztof  Tałałaj
Łukasz Tatarczuk            
Kacper Toczydłowski     
Urszula Tymofiejczuk
Piotr   Wasiluk            
Kacper Wołosik            
Piotr Wyszyński           

klasa II B średnia dydaktyczna 4,6

Maksymilian Czaban
Małgorzata     Fiedoruk
Ernest Głowacki
Julia Kozłowska
Błażej Krawiel
Aleksandra Łapińska
Gabriela Malewicka
Michał Ostrowski
Jolanta Reczko
Filip Rzepnicki    
Marek Sawicki  
Julia Tankiewicz
Dominika Toczko

klasa II C średnia dydaktyczna 4,9

Michał Ciupa
Łukasz Czapkowski
Karol     Dąbrowski
Wiktoria Frankowska
Kaja Kruszewska
Emilia Kurdybelska  
Szymon Leszczyński
Emilia Lubowicka
Grzegorz Łysoń
Julita  Markiewicz
Roksana Piotrowska   
Kamil Polowczyk
Wojciech Rogalski
Kacper Rudnicki
Jakub Ryś
Gabriel Sawicki
Andrzej Sawicki
Blanka Seredyńska
Maciej Taszarek
Paweł Wiszniewski 
Maria Wróblewska
Wiktoria Zajkowska
Klaudia Zaremba   

klasa II D średnia dydaktyczna 4,6

Julia Andruszkiewicz
Izabela Bajda
Aleksandra Bazyluk
Karolina Czajkowska
Marta Derehajło
Izabela Halicka
Zuzanna Kamińska
Julia Karłuk
Weronika Keskitalo 
Julia Klozo
Karolina Korzonek   
Ewelina Kowalska 
Kinga Rudzewicz  
Gabriela Sosnowska
Julia Wiatr
Aleksandra Wiśniewska
Natalia Zysk

klasa II E średnia dydaktyczna 5,2

Joanna Adamczuk
Aleksandra Andrzejuk
Ariadna Bakier
Patrycja Borowska
Julia Buraczewska
Anna Czerwińska
Wojciech Droździewicz
Martyna Dubowska   
Izabela Ejsmont
Weronika Floraszek
Izabela Gryc   
Radosław Gryko
Urszula Kalinowska
Aleksandra Kamianowska
Małgorzata Kazberuk
Magdalena Krętowska
Angelika Macko
Magdalena Malewicz
Adrian Matwiejuk
Emiliya Mikhaliova
Dominika Milewska
Marta Mocarska
Joanna Owczarz
Zuzanna Panas
Zuzanna Parfienowicz 
Aleksandra Pietruska 
Beata Porzecka 
Katarzyna Stepaniuk  
Julia Szoda
Marta Wensław  
Julia Wojnowska 
Weronika Zalewska
Julia Zalewska
Dawid Żamojda 

klasa II F średnia dydaktyczna  4,8

Julia Bołtruczuk 
Julia Brzostek  
Marta Burakowska
Maksymilian Januszkiewicz
Jakub Kłosek
Anna Macioch
Karolina Marciniak
Natalia Młodzianowska
Magdalena Nowacka  
Joachim Ozga
Gabriela Pietruczuk
Clara Putko
Julia Russel
Przemysław Urban    
Weronika Wądołkowska
Martyna Zdanuczyk

klasa II G średnia dydaktyczna 4,8

Joanna Filmanowicz
Maryla Gołaszewska    
Joanna Hryniewicka
Karol   Jóźwik
Karolina Kałęka
Patrycja Merchelska
Weronika Muśko
Paweł Pietrowcew
Dominika Skreczko     
Weronika Supronik
Konrad Szaciło
Hubert Witkowski
Karolina Wołczuk  
Anna     Zajkowska
Dorota Żerebiło
Dominika Żero

klasa II H średnia dydaktyczna 5,0

Julia Bogusz
Jan Chyży
Julia Dziatkowska
Sara Frankowska
Ernest Fudali
Szymon Gaiński
Michał Gerasimiuk
Michał Halicki
Aleksandra   Hościłowicz
Gabriela Kozłowska
Weronika Kulesza
Julia Kuzyka
Iga Kuźmicka
Anna  Mosiej 
Maria Obrycka
Anna Onacewicz
Magdalena Puchnowska
Urszula Puciłowska
Gabriela Radomska
Zuzanna Sawicka
Hubert Sitnik
Urszula Sytnik
Izabela Ślinko
Kinga Turkowska
Aleksandra Wiśniewska
Kinga Zdrodowska
Maria Żołądkowska

klasa II i średnia dydaktyczna 4,4

Michalina Borys
Aleksandra Forfa
Paulina Gawryluk
Patrycja Jaroć
Natalia Jaroszuk
Mateusz Kochanowski
Kamil Malinowski
Julia Milewska
Karolina Murawska
Dominika Redźko
Elwira Szymborska
Aleksandra Urbańska
Anna Węglarz
Monika Wołosik

Podczas spotkań z wychowawcami uczniowie otrzymali  podziękowania za aktywną pracę na rzecz szkoły oraz dyplomy za sukcesy sportowe i artystyczne.

Zaczynamy więc wakacje!

Obyście spędzili je tak, jak w życzeniach Pana Dyrektora Dariusza Bossowskiego: “Kolekcjonujcie piękne chwile, wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni”.

Do zobaczenia we wrześniu!

0
0
0
s2sdefault

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w klasach VII SP 53 i w klasach drugich PG 32

22 czerwca 2018 roku o godz.12 młodzież klas drugich PG nr 32 i klas VII SP 53 w Białymstoku pożegnała rok szkolny 2017/2018.

        Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu przez chór szkolny pod kierunkiem Pani Anety Rutkowskiej. Spotkanie, jak co roku, stało się okazją do podsumowania pracy, wręczenia świadectw, dyplomów i nagród wyróżnionym uczniom.

Jako pierwszy głos zabrał Pan Dyrektor Dariusz Bossowski. Przede wszystkim pogratulował uczniom uzyskanych wysokich wyników w nauce, sukcesów w konkursach, osiągnięć artystycznych i sportowych. Zwrócił uwagę na pozytywne cechy uczniów, takie jak: pracowitość, systematyczność, ambicję i odpowiedzialność za podejmowane działania, by osiągnąć wyznaczane cele, zarówno w rozwoju własnym, jak i w pracy na rzecz innych ludzi. Gorące podziękowania Pan Dyrektor skierował do nauczycieli i rodziców za zaangażowanie w życie szkoły, za wychowanie wspaniałych młodych ludzi, z których wszyscy jesteśmy dumni. Wystąpienie zakończyły życzenia adresowane do nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim do uczniów: radosnych, bezpiecznych wakacji, dużo słońca na niebie i pogody w sercach. Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Bądźcie weseli i swobodni, ale jednocześnie rozważni i ostrożni, byśmy za dwa miesiące spotkali się przede wszystkim zdrowi, pełni sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania kolejnych tajemnic wiedzy.

W imieniu rodziców głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Biadasiewicz, dziękując dyrekcji, nauczycielom za serce, życzliwość, przekazaną wiedzę i wsparcie w trudnym procesie wychowania dziecka. Życzyła dyrekcji, gronu pedagogicznemu i uczniom dobrego odpoczynku w czasie wakacji, dużo zdrowia, radości i pogody ducha. Karol Jamróz z klasy II c PG nr 32, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w imieniu uczniów podziękował gronu pedagogicznemu za trud, cierpliwość i wyrozumiałość w nauczaniu i w pracy wychowawczej , rodzicom za miłość i wytrwałość. Życzył kolegom i koleżankom dużo słońca, dobrego humoru oraz zrealizowania wakacyjnych planów.

Uroczystość uświetnił występ zespołu wokalno-instrumentalnego klas siódmych, który tworzą wokalistki: Natalia Bielecka, Gabrysia Bernart, Emilia Mistarz. Na pianinie akompaniowała Anna Wąsowicz, na saksofonie Amelia Schmaltz, na skrzypcach Eliza Czyżewska. Artystki wykonały utwór z repertuaru Marka Grechuty Dni, których nie znamy.

Dalszą część uroczystości poprowadziły Pani Dyrektor Marta Bielecka i Pani Kierownik Kamila Fidler. Świadectwa, nagrody i dyplomy wręczył Pan Dyrektor Dariusz Bossowski.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas siódmych SP 53 uzyskali średnią dydaktyczną 5,31, a uczniowie klas drugich PG 32 uzyskali średnią dydaktyczną 5,37.

Uczniowie ze średnią dydaktyczną 6,0:

Natalia Bielecka z klasy 7a

Michał Lipski z klasy 7a

Stanisław Pańkowski z klasy 7a

Natalia Łukasiewicz z klasy 7c

Magdalena Alifier z klasy 2a

Gabriela Jońska z klasy 2a

Adrianna Pryzmont z klasy 2a

Uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję.

Julia Konopko z klasy 7a

Ada Pietraszewska z klasy 7a

Jan Dźwigaj z klasy 7c

Uczniowie klasy 7 a, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, średnia dydaktyczna klasy to 5,39:

Izabela Baranowska

Kaja Barynów

Gabriela Bernart

Mateusz Bohdziewicz

Olga Budnik

Faustyna Ciborowska

Michał Cywoniuk

Natalia Demczuk

Dagmara Duda

Julia Goryś

Kamil Gromko

Urszula Karwowska

Mateusz Konopka

Julia Konopko

Justyna Kopa

Mariusz Kossakowski

Bartosz Kozłowski

Tomasz Kuźmicki

Ewa Kużelewska

Oliwia Masalska

Aleksandra Mińko

Kacper Omieliańczyk

Ada Pietraszewska

Filip Pietraszewski

Amelia Schmalz

Maksymilian Sołtysiak

Mikołaj Szejda

Emilia Szpakowska

Karolina Toczydłowska

Tomasz Wasilewski

Anna Wąsowicz

Mateusz Właźniak

Jakub Zych

 

Uczniowie klasy 7 b, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, średnia dydaktyczna klasy to 5,25:

Magdalena Anikiej

Hubert Bołbot

Julia Borowik

Marcin Daniluk

Filip Dobryniewski

Aneta Dobrzycka

Daniel Dożynko

Jakub Gilewicz

Łukasz Kondzior

Natalia Kowalewska

Kaja Krawczyk

Wiktoria Kryś

Aleksandra Krzyżanowska

Jakub Kuzyka

Michał Matejczyk

Julian Pilarski

Karolina Rajczuk

Paulina Rybaczek

Zuzanna Rybarczyk

Zuzanna Sawicka

Marcel Skutnik

Oskar Skutnik

Daria Smakulska

Gabriela Sopek

Kamil Sosnowski

Kacper Szymański

Aleksandra Tupalska

Hanna Tupalska

Alexandra Tykocka - Crow

Emilia Walendziuk

Filip Wiślak

Julia Wnorowska

Adam Żołądkowski

 

Uczniowieklasy 7c, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, średnia dydaktyczna klasy to 5,28:

Oskar Baczar

Paulina Bezubik

Natalia Biała

Eliza Czyżewska

Anna Draniewicz

Jan Dźwigaj

Julia Geresz

Maja Gryko

Wiktoria Grzech

Maria Haponiuk

Artur Hardziyenka

Maciej Ignaciuk

Ksenia Klimiuk

Dorota Kosel

Natalia Krasucka

Michał Kubala

Paweł Łuszczewski

Martyna Maciejewska

Aleksandra Pannert

Urszula Popko

Michał Prytuła

Martyna Rembowicz

Gabriela Tokajuk

Michał Tuczyński

Łukasz Wasilczyk

Gabriela Zimnoch

 

Uczniowie klasy II a, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, średnia dydaktyczna klasy to 5,51:

Amelia Barszczewska

Mateusz Brzozowski

Julia Czarniecka

Michał Domalewski

Pola Drobisz

Hanna Gróbarczyk

Jakub Jańczak

Marcelina Jaroszuk

Iga Kasabuła

Krystyna Kiersnowska

Urszula Kosińska

Aleksander Kościuch

Magdalena Kotowska

Dominika Kotyńska

Michał Kuc

Maja Kuczyńska

Dominika Kuźbiel

Adam Leszczyński

Aleksandra Łupińska

Michał Mantur

Julia Mąka

Jakub Misiaszek

Jakub Pajdowski

Jan Panas

Piotr Perło

Szymon Pietraszewski

Franciszek Piłasiewicz

Izabela Pszczółka

Laura Ramotowska

Natalia Sańko

Julia Świętochowska

Stanisław Wildowicz

 

Uczniowieklasy II b, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, średnia dydaktyczna klasy to 5,30:

Michalina Anikiej

Aleksandra Bania

Emilia Błaszczak

Łucja Dejewska

Jakub Falkowski

Karolina Fedyk

Bartosz Gaiński

Cezary Kamianowski

Piotr Kazberuk

Julia Kotowicz

Juliusz Kuzyka

Gabriela Lotko

Szymon Łukaszewicz

Weronika Malecka

Zofia Matys

Karolina Miastkowska

Oliwia Mironowicz

Jerzy Muszyński

Gabriel Ostapczuk

Szymon Prokopiuk

Kacper Przemielewski

Gabriela Przybyłowska

Gabriela Rybołowicz

Gabriela Rynkiewicz

Weronika Sobecka

Anna Sokołowska

Kornel Talkowski

Andrzej Tokajuk

Laura Tomczak

Tomasz Tomczyk

Katarzyna Żamojda

 

Uczniowie klasy II c, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, średnia dydaktyczna klasy to 5,29:

Wojciech Burbula

Mateusz Chrzanowski

Julia Chwatko

Karolina Czech

Aleksandra Dral

Hubert Dziełak

Adam Filewicz

Jakub Górecki

Zuzanna Horba

Karol Jamróz

Julia Kardasz

Paweł Kasabuła

Julia Kiryluk

Julia Klim

Dominika Kotyńska

Agnieszka Kozioł

Anna Kozłowska

Mikołaj Linczuk

Bartłomiej Łakus

Amelia Łaszkiewicz

Urszula Malecka

Mikołaj Marzewski

Michał Mozyrski

Magdalena Nartowicz

Rafał Ostrowski

Michał Szczygieł

Małgorzata Śnieć

Mateusz Wierciszewski

Natalia Woroniecka

Jędrzej Wójtowicz

Paulina Zduńska

    Pani Dyrektor Marta Bielecka podziękowała Adamowi Leszczyńskiemu oraz Michałowi Manturowi z klasy 2a za pracę na rzecz środowiska szkolnego w przygotowaniu nagłośnienia szkolnych uroczystości.

Serdecznie Gratulujemy.

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416