Kurs przygotowujący do sprawdzianu kompetencji językowych z języka angielskiego do klasy pierwszej Liceum

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku organizuje kurs przygotowujący do sprawdzianu kompetencji językowych z języka angielskiego dla kandydatów do klasy pierwszej Liceum - klasy medycznej dwujęzycznej oraz oddziału międzynarodowego realizującego program matury międzynarodowej.

Czas trwania kursu:

od 14 lutego do 25 kwietnia 2018 roku
(10 spotkań po 90 minut).

Zajęcia będą odbywać się:

• grupa 1 - w środy w godzinach 17.00 – 18.30   sala 3
  • grupa 2 - w soboty w godzinach 13.00 – 14.30  sala 236
  • grupa 3 - w soboty w godzinach 13.00 – 14.30  sala 247

Udział w kursie jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o woli udziału w kursie wraz z następującymi informacjami:

•  imię i nazwisko uczestnika,
  •  data urodzenia,
  •  adres mailowy,
  •  numer telefonu kontaktowego ucznia,
  •  numer telefonu kontaktowego rodzica / opiekuna,
  •  termin zajęć – proszę o zajęcia w środy czy w soboty, czyobojętne środa lub sobota,
  •  ocena z języka angielskiego na 1 semestr w kl. III Gimnazjum,
  •  nazwa i adres szkoły do której uczęszczasz.

Zgłoszenia przyjmowane są do 09 lutego 2018 r.
Uczniowie zakwalifikowani na kurs zostaną poinformowani mailowo.
Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły oraz pod nr tel. 85 651 14 16.

Dariusz Bossowski
dyrektor szkoły