Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home

Konferencja Białystok Model United Nations 2018

Serdecznie zapraszamy na konferencję Białystok Model United Nations 2018!

Data: 23-25.03.2018

Cena: 35 EUR/145 PLN (cena zawiera: trzy lunche, przerwy kawowe, gadżety i materiały konferencyjne, imprezy integracyjne)

Strona internetowa - https://biamun.pl

Facebook - https://www.facebook.com/bialystokmun/

Link do aplikacji – mun.events/biamun-2018/apply

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w drugiej edycji konferencji Białystok Model United Nations, organizowanej przez uczniów naszej szkoły, która odbędzie się w dniach 23-25.03.2018 roku. Opłata rejestracyjna wynosi 35 euro/145 PLN za osobę i pokrywa wszelkie materiały konferencyjne, obiady i przerwy kawowe podczas trzech dni wydarzenia oraz imprezy integracyjne. Konferencja odbędzie się na kampusie Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 1. Aplikacja jest otwarta do 4 marca.

Czym jest MUN? 

MUN (ang. Model United Nations) to niepowtarzalna okazja do wcielenia się w rolę delegata jednego ze 193 państw świata należących do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wszystko odbywa się zgodnie z procedurami i standardami przyjętymi w ONZ oraz oczywiście w oficjalnym języku konferencji – angielskim. To trzy dni dążenia do znalezienia rozwiązania jednego z wcześniej podanych światowych problemów i ćwiczenia umiejętności miękkich poprzez próby przekonywania do punktu widzenia państwa, które reprezentujesz.

Dlaczego warto? 

Od błahych powodów wypracowania sobie płynności mówienia oficjalnym angielskim, poprzez poszerzenie wiedzy o najbardziej palących problemach współczesnego świata, aż po nawiązanie nowych znajomości w międzynarodowym gronie ambitnych młodych ludzi. Gorące dyskusje, kompromisy - trzy dni niezapomnianych doświadczeń w pakiecie z nabyciem umiejętności niezbędnych na współczesnym rynku pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron internetowych:

https://www.facebook.com/bialystokmun/ 

https://www.facebook.com/events/152909738749071/

https://biamun.pl 

https://mun.events/biamun-2018/apply - link do aplikacji

Wydarzenie zostało objęte honorowymi patronatami Jego Magnificencji Rektora Uniwersytety w Białymstoku, Prezydenta Miasta Białegostoku oraz patronatami medialnymi Polskiego Radia Białystok oraz TVP3 Białystok.

Na wszelkie wątpliwości oraz pytania chętnie odpowiedzą:
Prof. Marta Brzozowska
Weronika Kulesza 2h
Michał Halicki 2h

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416