Wyniki matury w II LO są rewelacyjne!

Absolwenci II LO osiągnęli bardzo wysokie wyniki matury i zajmują najwyższe miejsca w rankingach poszczególnych przedmiotów wśród szkół z województwa podlaskiego.

Z przedmiotów obowiązkowych realizowanych w zakresie podstawowym uzyskali I miejsce w mieście i w województwie z matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, języka rosyjskiego oraz języka francuskiego.

I miejsce w mieście i w województwie z przedmiotów realizowanych w zakresie rozszerzonym Maturzyści II LO uzyskali z biologii, chemii, matematyki, fizyki, informatyki, geografii, języka polskiego, historii, języka angielskiego, języka francuskiego, języka rosyjskiego oraz historii sztuki.
Wysoki wynik otrzymali również z wiedzy o społeczeństwie zajmując II miejsce w województwie.

Gratuluję Absolwentom wysokich wyników, życzę sukcesów na wymarzonych kierunkach na uczelniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jestem dumny z moich Nauczycieli, których sumienna praca przyczyniła się do wspaniałych wyników naszych maturzystów.

Dariusz Bossowski
dyrektor szkoły