godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów PG 32 i SP 53

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Publicznego Gimnazjum Nr 32 Dwujęzycznego i Szkoły Podstawowej Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku na rok szkolny 2017/2018.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Koło języka polskiego

Bielecka Marta

wtorek

14.50 – 15.35

124

Koło astronomiczne

Białkowski Tomasz

piątek

14.50 – 15.35

243

Koło geograficzne

Błoszyńska Małgorzata

poniedziałek

14.50 – 15.35

122

Koło taneczne dla klas III PG

Bondar Dorota

poniedziałek

14.50 – 15.35

hol parter

Koło taneczne dla SP nr 53 oraz II PG

Bondar Dorota

środa

15.40 – 16.25

hol parter

Koło języka angielskiego

Brut Anna

środa

7.30 – 8.15

308

Koło języka angielskiego

Brzozowska Marta

czwartek

7.30 – 8.15

305

Koło języka polskiego

Brzozowska Urszula

piątek

15.40 – 16.25

124

Koło z geografii

Citkowska Aneta

czwartek

15.40 – 16.25

121

Warsztaty komunikacji właściwej

Czajkowska Agnieszka

piątek

15.00 – 16.00

130

Koło psychologiczne

Czerniakiewicz Anna

wtorek

7.30 – 8.15

248

Karate

Czołpiński Andrzej

poniedziałek

15.40 – 17.10

sala gimnastyczna

Koło z WOS-u

Dobkowski Michał

czwartek

15.40-16.30

254

Koło szachowe

Dubrawski Janusz

środa

gr. 1

14.50 – 15.35

gr. 2

15.35 – 16.25

3

Koło języka angielskiego

Górska Monika

poniedziałek

7.30 – 8.15

327

Teatr szkolny

Grochowska Ewa

wtorek

14.50 – 16.25

130

Koło języka polskiego

Grochowska Ewa

środa

7.30 – 8.15

125

Koło biologiczne

Gryczkowska Agnieszka

piątek

7.30 – 8.15

248

Piłka ręczna

Jakubowski Karol

wtorek

18.30 – 20.00

sala gimnastyczna

Przygotowanie do Olimpiady

Teologii Katolickiej

Januszewska Iwona

wtorek

15.40 – 16.25

252

Koło języka niemieckiego

Jaroszewicz Monika

poniedziałek

14.45 – 15.30

135

Koło kronikarskie

Kackieło Elżbieta

środa

15.00 – 16.00

czytelnia

Koło Wolontariatu

Kamińska Alicja

czwartek

15.00 – 16.00

czytelnia

Koło teologiczne „Logos”

s. Karwowska Danuta

wtorek

15.40 -16.25

323

Siatkówka chłopców

Kierman Dorota

środa

18.30 – 19.15

sala

gimnastyczna

Koło matematyczne

Kiersnowska Ewa

poniedziałek

14.50 -15.35

6

Koło języka angielskiego

Konopko Izabela

wtorek

7.30 – 8.15

130

Koło języka włoskiego

Koćmierowska Małgorzata

wtorek

gr.1

14.50 -15.40

gr. 2

15.40 – 16.25

248

Koło języka niemieckiego

Kornieluk Barbara

piątek

15.40 -16.30

306

Koło języka angielskiego

Korzeniecka Elżbieta

piątek

7.30 – 8.15

327

Koło języka polskiego

Kosińska Beata

poniedziałek

7.30 - 8.15

134

Koło języka niemieckiego

Krawczyk Łukasz

czwartek

7.30 – 8.15

322

Robotyka

Krysztofiak Paweł

czwartek

15.35 – 16.20

131 K

Koło matematyczne

Kubiak Anna

środa

14.50 -15.35

5

Lekkoatletyka

Kukliński Paweł

poniedziałek

15.40 – 17.10

środa

16.00 – 17.30

czwartek

15.40 – 17.10

siłownia

stadion LA

boisko szkolne

Jak to się wymawia? – fonetyka języka angielskiego

Kukliński Przemysław

wtorek

7.30 – 8.15

304

Przygotowanie do konkursów i olimpiady

Łaszczuk Magdalena

poniedziałek

16.30 – 17.15

305

Koło języka angielskiego

Łuszczewski Maciej

poniedziałek

7.30 – 8.15

320

Warsztaty kompetencji społecznych

Matreńczyk Danuta

czwartek

15.00 – 16.00

122

Tenis stołowy

Mendelsberg Agnieszka

wtorek

16.25 - 17.10

mała sala

gimnastyczna

Szkolne Koło Caritas

Mroczko Bohdan

środa

15.40 – 16.25

16

Koło polonistyczne

Muszkatel Ewa

środa

15.40 – 16.25

253

Koło matematyczne Nejman Iwonna poniedziałek                        15.40 - 16.25 253

Koło języka niemieckiego

Nieroda Małgorzata

wtorek

15.40 -16.25

326

Koło języka angielskiego

Nikiciuk Katarzyna

środa

7.30 – 8.15

325

Koło języka angielskiego

Orpik Urszula

poniedziałek

7.30 – 8.15

309

Koło fotograficzne

Pawłowska - Banach Marta

środa

14.50 – 15.35

125

Gimnastyka korekcyjna

Pankiewicz Maria

środa

15.40 – 16.25

mała sala

gimnastyczna

Koło fizyczne

Paszko Marta

czwartek

15.40 – 16.25

244

Koło języka angielskiego

Pęksa Agnieszka

piątek

7.30 – 8.15

133

Chór szkolny

Rutkowska Aneta

wtorek

15.35 -17.15

czwartek

15.35 – 17.15

klub

Koło fizyczne

Rybałtowska Urszula

wtorek

7.30 – 8.15

243

Koło języka niemieckiego

Rybicka Agnieszka

czwartek

7.30 – 8.15

134

Koło języka niemieckiego

Rychter Marzena

środa

14.50 – 15.35

303

Język hiszpański

Sadowska Agnieszka

czwartek

15.40 – 17.10

134

Koło matematyczne

Sadowska Ewa

piątek

7.30 – 8.15

3

Koło historyczne

Sobecka Ewa

wtorek

15.40 – 16.25

253

Koło języka niemieckiego

Sołowianowicz Marta

czwartek

7.30 – 8.15

320

Koszykówka dziewcząt i chłopców

Stasiewicz Urszula

wtorek

17.00 -18.30

sala gimnastyczna

Strzelectwo sportowe

Świetlicki Antoni

czwartek

15.00 – 16.00

UKS „Kaliber”

Koło języka angielskiego

Tupalska Marta

poniedziałek

15.35 – 16.20

130

Koło chemiczne

Turkowska Olga

poniedziałek

7.30 – 8.15

304

Koło chemiczne

Turkowicz Michał

wtorek

15.40 -16.25

238

Futsal

Wiński Adam

poniedziałek

15.30 – 17.00

sala gimnastyczna

Koło informatyczne

Woroniecki Artur

piątek

7.30 – 8.15

132 K

Przygotowanie do konkursu informatycznego

Wójcik Łukasz

środa

15.40 – 16.25

132 K

Koło olimpijskie

Wroceńska Aldona

czwartek

7.15 – 8.00

244

Koło języka angielskiego

Zajączkowska Natalia

wtorek

14.40 – 15.35

17

Koło języka niemieckiego

Zalewska Agnieszka

środa

7.30 – 8.15

321

Przygotowanie do konkursu fizycznego

Zdrajkowska Maria

czwartek

14.50 – 15.35

124

Udostępnij na:
FaceBook  Twitter

Kontakt

85 65 11 416