II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów II LO

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku na rok szkolny 2017/2018.

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Fakultety z fizyki

dyr. Dariusz Bossowski

poniedziałek

15.00 – 16.30

242

Koło Olimpijskie Języka Niemieckiego

Zackiewicz-Wasilewska Marta

środa

15.45 – 16.30

305

Koło języka polskiego

Bielecka Marta

poniedziałek

14.50 – 15.35

czytelnia

Koło języka niemieckiego

Toczydłowska Sylwia

czwartek

15.40 – 16.25

305

Fakultety z fizyki

Babińska Hanna

poniedziałek

8.15 – 9.00

klub

Fakultety z matematyki IB

Bezubik Agata

poniedziałek

15.40 – 16.25

325

Koło astronomiczne

Białkowski Tomasz

piątek

14.50 – 15.35

243

Olimpijskie koło geograficzne

Błoszyńska Małgorzata

środa

14.50 – 15.35

124

Podstawy marketingu

Bogdanowicz Jolanta

środa

16.30 – 17.15

122

Challenges in IB

Computer Science

Bołtuć Agnieszka

piątek

15.40 -16.25

132 K

Taniec na „Połowinki”

Bondar Dorota

poniedziałek

15.40 – 17.10

hol parter

Polonez

Bondar Dorota

czwartek

15.40 – 17.10

hol parter

Pokaz na Studniówkę

Bondar Dorota

czwartek

17.10 - 17.40

hol parter

Koło taneczne dla początkujących

Bondar Dorota

wtorek

15.40 -16.25

hol parter

Koło taneczne dla zaawansowanych

Bondar Dorota

poniedziałek

14.50 – 15.35

hol parter

Koło języka angielskiego

Brut Anna

piątek

13.45 – 14.30

303

Klub Debat

Brzozowska Marta

czwartek

18.00 – 19.30

(co 2 tygodnie)

133

Koło języka polskiego

Brzozowska Urszula

wtorek

13.55 – 14.40

135

Fakultet z Historii

Brzozowski Jacek

środa

15.40 -16.25

122

Koło olimpijskie z informatyki

Bujnowski Ireneusz

wtorek

15.40 – 16.25

131 K

Robótki ręczne

Bułatowicz Olga

poniedziałek

15.40 -16.25

121

Koło języka angielskiego

Butkiewicz Dorota

poniedziałek

7.30 – 8.15

323

Laboratorium fizyczne

Chomienia Piotr

wtorek

15.30 – 17.00

piątek

13.00 – 14.30

15.30 – 17.00

Instytut

Fizyki

UWB

Koło fizyczne

Chomienia Piotr

piątek

 14.30 – 15.30

sobota

10.15 - 11.45

Instytut

Fizyki

UWB

Koło geograficzne

Citkowska Aneta

wtorek

15.40 – 16.25

121

Warsztaty właściwej komunikacji

Czajkowska Agnieszka

poniedziałek

7.30 – 8.15

122

Fakultety z matematyki

kl. gr.1

Czarnecka Grażyna

poniedziałek

15.40 – 17.15

4

Fakultety z matematyki

kl. gr. 2

Czarnecka Grażyna

środa

13.00 -13.45

piątek

14.50 – 15.35

4

Fakultety z matematyki

kl. gr. 3

Czarnecka Grażyna

wtorek

15.40 – 17.15

4

Koło psychologiczne

Czerniakiewicz Anna

czwartek

7.30 – 8.15

243

Karate

Czołpiński Andrzej

poniedziałek

15.40 – 17.10

sala

gimnastyczna

Koło języka polskiego

Danilczyk Marta

wtorek

16.30 – 17.15

125

Fakultety z matematyki

Dobkowska Edyta

wtorek

7.30 – 8.15

125

Koło historyczne

Dobkowski Michał

czwartek

14.50 – 15.40

254

Fakultety z matematyki

Dobrowolska Dorota

piątek

7.30 – 8.15

5

Koło polonistyczne

Dubrawska Małgorzata

wtorek

15.40 – 16.25

123

Koło szachowe

Dubrawski Janusz

środa

gr. 1

14.50 – 15.35

gr. 2

15.35 -16.25

3

Koło eksperymentalnej biologii

Duda Norbert

czwartek

15.40 – 16.15

248

Fakultety z matematyki

Dziakowska Joanna

wtorek

7.30 – 8.15

134

Przygotowanie do matury IB - psychologia

Fidler Kamila

poniedziałek

15.40 – 16.25

304

Koło języka angielskiego

Górska Monika

piątek

7.30 – 8.15

320

Koło języka polskiego

Grochowska Ewa

poniedziałek

14.50 – 15.35

125

Koło biologiczne

Gryczkowska Agnieszka

środa

7.30 – 8.15

248

Fakultety z chemii

Idźkowska Bożena

piątek

13.55 – 14.40

241

Piłka ręczna

Jakubowski Karol

wtorek

18.30 – 20.00

sala gimnastyczna

Kultur in Deutschland

Janczyk Martin

poniedziałek

15.40 – 16.30

322

Przygotowanie do olimpiady

Myśli Jana Pawła II

Januszewska Iwona

wtorek

15.40 – 16.25

252

Koło języka niemieckiego

Jaroszewicz Monika

czwartek

7.30 – 8.15

325

Koło matematyczne – przygotowanie do AGH

Jaroszuk Joanna

środa

7.30 – 8.15

7

Koło języka rosyjskiego

Jurak Alina

poniedziałek

14.50 – 15.35

323

Koło kronikarskie

Kackieło Elżbieta

środa

15.00 – 16.00

czytelnia

Szkolne Koło Wolontariatu

Kamińska Alicja

czwartek

15.00 – 16.00

czytelnia

Koło języka angielskiego

Karpiuk Igor

wtorek

14.50 – 15.35

303

Przygotowanie do olimpiad

z religii

s. Karwowska Danuta

wtorek

15.40 – 16.25

323

Koło biblijno - liturgiczne

ks. Kiercel Tomasz

poniedziałek

15.45 – 16.30

16

siatkówka chłopców

Kierman Dorota

poniedziałek

18.30 – 20.00

środa

18.30 – 20.00

sobota

9.00 – 10.30

sala gimnastyczna

fakultety z matematyki

Kiersnowska Ewa

piątek

7.30 – 8.15

6

Koło języka włoskiego

Koćmierowska Małgorzata

wtorek

14.50 – 15.35

15.40 – 16.25

248

Koło chemiczne

Kłosowski Piotr

środa

13.45 -14.30

247

Koło matematyczne

Kojro Lech

piątek

14.50 – 16.25

(co 2 tygodnie)

3

Przygotowanie do matury ustnej z języka angielskiego

Konopko Izabela

środa

7.30 – 8.15

326

Koło języka francuskiego. Konwersacje z leksyką.

Kopeć  Zuzanna

wtorek

7.30 – 8.15

303

Koło olimpijskie języka francuskiego

Kopeć  Zuzanna

czwartek

7.30 – 8.15

piątek

7.30 – 8.15

241

326

Koło języka angielskiego

Korzeniecka Elżbieta

wtorek

13.55 -14.40

303

Przygotowanie do matury z j. polskiego

Kosińska Beata

wtorek

15.40 – 16.25

122

Prawniczy język angielski

Kowalczuk Robert

platforma

e-learningowa

-

Kurs przygotowujący do Olimpiady Języka Angielskiego

Kowalczuk Robert

platforma

e-learningowa

-

Koło Jugend debattiert

Krawczyk Łukasz

piątek

7.30 – 8.15

130

Koło biologiczne

Krysztofiak Maria

wtorek

15.40 – 16.25

251

Robotyka

Krysztofiak Paweł

czwartek

16.20 – 17.25

131 K

Lekkoatletyla

Kukliński Paweł

poniedziałek

15.40 – 17.10

wtorek

16.00-17.30

środa

16.00 -17.30

czwartek

15.40 – 17.10

siłownia

stadion LA

boisko szkolne

Talk Like Ted – techniki prezentacji

Kukliński Przemysław

środa

7.30 – 8.15

327

Koło ekonomiczne

Kupiec Ewa

środa

13.55 – 14.40

(co 2 tygodnie)

135

Koło języka polskiego

Kurzawa Wioletta

piątek

7.30 – 8.15

123

Koło języka angielskiego

Kwasik Katarzyna

poniedziałek

7.30 – 8.15

325

Koło języka angielskiego

Łapińska Sylwia

środa

16.00 - 16.45

czytelnia

Przygotowanie do konkursów i olimpiad z religii

Łaszczuk Magdalena

poniedziałek

16.30 – 17.15

305

Koło języka angielskiego

Łuszczewski Maciej

piątek

14.45 – 15.30

307

Koszykówka chłopców

Maliszewski Zbigniew

czwartek

17.00 – 18.30

sala gimnastyczna

Warsztaty kompetencji społecznych

Matreńczyk Danuta

poniedziałek

15.00 – 16.00

133

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

Mendelsberg Agnieszka

wtorek

15.40 – 16.25

sala gimnastyczna

Sekcja pływania

Milewski Hubert

wtorek 19.30

środa 18.45

czwartek 18.45

czwartek 19.30

basen

Szkolne koło Caritas

Mroczko Bohdan

środa

15.40 – 16.25

16

Koło języka polskiego

Muszkatel Ewa

czwartek

14.50 – 15.35

253

Laboratorium chemiczne

Nalewajko – Sieliwoniuk Edyta

sobota

10.00 -13.45

Instytut Chemii UwB

Koło języka niemieckiego

Nieroda Małgorzata

poniedziałek

15.40 -16.25

308

Konsultacje z TOK-u

Nikiciuk Katarzyna

poniedziałek

7.30 – 8.15

306

Przygotowanie do ustnego egzaminu maturalnego

Orpik Urszula

czwartek

7.30 – 8.15

309

Koło języka polskiego

Pajdowska Elżbieta

środa

7.30 – 8.15

czytelnia

Gimnastyka korekcyjna

Pankiewicz Maria

czwartek

15.40 – 16.25

sala gimnastyczna

Fakultety z fizyki

Paszko Marta

środa

15.40 – 16.25

247

Koło języka polskiego – przygotowanie do olimpiady

Pawłowska-Banach Marta

czwartek

14.50 -15.35

310

Koło fotograficzne

Pawłowska-Banach Marta

środa

14.50 -15.35

125

Koło języka angielskiego

Pęksa Agnieszka

czwartek

7.30 – 8.15

130

Koło języka angielskiego

Piontkowska Elżbieta

poniedziałek

7.30 – 8.15

16

Koło mediewistyczne

Potocka Alicja

czwartek

15.40 -16.25

253

Koło olimpijskie z matematyki

Pryszczepko Mirosław

piątek

7.30 – 8.15

7

Fakultety z matematyki IB (Math HL)

Pryszczepko Mirosław

sobota

10.30 – 12.00

(co 2 tygodnie)

247

Chór szkolny

Rutkowska Aneta

wtorek

15.35 – 17.15

czwartek

15.35 – 17.15

klub

Destination Imagination

Rybałtowska Urszula

wtorek

14.40 – 15.25

242

Koło języka niemieckiego

Rybicka Agnieszka

środa

14.40 – 15.25

320

Fakultety z języka niemieckiego

Rychter Marzena

czwartek

15.40 – 16.25

320

IB Economics SL/HL,

IB TOK, Olimpiada przedsiębiorczości

Ryczko - Gryc Magdalena

czwartek

15.40 – 16.25

308

Koło języka hiszpańskiego

Sadowska Agnieszka

czwartek

15.40 – 17.10

134

Piłka siatkowa dziewcząt

Sakowicz Artur

wtorek

czwartek

15.30 – 17.00

sobota

10.30 – 12.00

sala

gimnastyczna

Koło olimpijskie z biologii

Sawczuk Renata

piątek

15.40 – 16.25

248

Koszykówka dziewcząt

Sawicki Dariusz

środa

15.30 – 17.00

piątek

15.30 – 17.00

sala

gimnastyczna

Koło historyczne

Sobecka Ewa

środa

15.40 – 16.25

252

Koszykówka chłopców

Stasiewicz Urszula

środa

17.00 -18.30

sala gimnastyczna

Rysunek architektoniczny

Świrydowicz Marek

środa

16.30 – 18.00

II piętro

Strzelectwo sportowe

Świetlicki Antoni

czwartek

15.00 -16.00

UKS Kaliber

Koło z biologii molekularnej

Świsłocka Magdalena

Sobota

9.00 – 12.00

(raz w miesiącu)

Instytut Biologii

UwB

Przygotowanie do matury pisemnej z języka angielskiego

Tupalska Marta

piątek

14.40 -15.35

122

IB Chemistry

Turkowicz Michał

piątek

15.40 – 16.25

238

Koło chemiczne

Turkowska Olga

środa

7.30 – 8.15

243

Język łaciński dla początkujących

Tylicka Urszula

środa

7.30 – 8.15

133

Futsal

Wiński Adam

sobota

13.00 – 15.00

sala gimnastyczna

PG nr 6

Koło informatyczne

Wójcik Łukasz

poniedziałek

15.40 -16.25

132 K

Koło olimpijskie języka angielskiego

Wroceńska Aldona

środa

13.55 -15.25

303

Warsztaty kompetencji kluczowych

Zaborowska Iwona

piątek

14.00-14.45

135

Koło języka angielskiego

Zajączkowska Natalia

piątek

14.40 – 15.35

303

Przygotowanie do egzaminu DSD

Zalewska Agnieszka

poniedziałek

15.40 -16.25

321

Koło olimpijskie chemiczne

Zambrzycka Elżbieta

środa

13.55 – 18.45

241

236

koło języka polskiego

Zdrodowska Joanna

środa

7.30 – 8.15

122

Trouble shooting in IB computer science

Żylińska-Awruk Sylwia

poniedziałek

17.00 – 18.30

131 K

Koło olimpijskie z matematyki

Jakimiuk Jacek

czwartek

15.40 -17.00

242

zajęcia z filozofii

Bartosz Kuźniarz

grupa 1

czwartek

14.50 – 16.25

grupa 2

piątek

14.50 – 16.25

125

304

Koło olimpijskie z informatyki

Werpachowski Damian

wtorek

15.40 – 17.00

133

Koło olimpijskie z fizyki

Kisielewski Jan

klasy I i II

poniedziałek

15.40 – 17.15

klasy III

czwartek

13.55-15.35

247

241

 Wystąpienia publiczne - warsztaty dla młodzieży Gołaszewska Magdalena

 środa

14.50 - 16.25

 306

 

Udostępnij na:
FaceBook  Twitter

Kontakt

85 65 11 416