godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home
  • Konkursy
  • Wykaz konkursów - opiekunowie

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Dla uczniów klas 7 szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjów województwa podlaskiego organizuje się w roku szkolnym 2017/2018 konkursy przedmiotowe których regulaminy są opublikowane na stronie Kuratorium w Białymstoku:

konkursy - szkoła podstawowa

1.    Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego   
2.    Wojewódzki Konkurs Matematyczny  
3.    Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego  
4.    Wojewódzki Konkurs Historyczny  
5.    Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego  
6.    Wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego   
7.    Wojewódzki Konkurs Informatyczny  
8.    Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego 

Regulaminy - szkoła podstawowa

konkursy - gimnazjum

  1. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego    
  2. Wojewódzki Konkurs Matematyczny    
  3. Wojewódzki Konkurs Biologiczny   
  4. Wojewódzki Konkurs Chemiczny  
  5. Wojewódzki Konkurs Fizyczny   
  6. Wojewódzki Konkurs Geograficzny    
  7. Wojewódzki Konkurs Historyczny   
  8. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego    
  9. Wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego  
  10. Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego    
  11. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego   
  12. Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego    
  13. Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego  
  14. Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej    
  15. Wojewódzki Konkurs Informatyczny    
Regulaminy - gimnazjum

Załączniki do regulaminów

Załącznik nr 1 – Wniosek rodziców
Załącznik nr 3– Karta kodowa
Załącznik nr 4– Oświadczenie dla członka komisji
Załącznik nr 5– Oświadczenie o dochowaniu tajemnicy
Załącznik nr 6– Lista z wynikami
Załącznik nr 7– Odwołanie
Załącznik nr 8– Odpowiedź na odwołanie
Załącznik nr 9– Wzór zaświadczenia


Zespół ds. konkursów przedmiotowych Podlaskiego Kuratora Oświaty -Szkolne komisje konkursowe

Lp.

Rodzaj konkursu przedmiotowego Podlaskiego Kuratora Oświaty

Skład szkolnych komisji konkursowych

1.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Przew. – p. Beata Kosińska

Wiceprzew. – p. Ewa Grochowska

Sekretarz – p. Alicja Kamińska

2

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Przew. – p. Ewa Sadowska

Wiceprzew. – p. Anna Kubiak

Sekretarz  – Agata Bezubik

3

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Przew. – p. Ewa Sobecka

Wiceprzew. – p. Aneta Citkowska

Sekretarz  – Danuta Matreńczyk

4

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Przew.- p. Agnieszka Gryczkowska

Wiceprzew. – p. Katarzyna Kwasik

Sekretarz – p. Elżieta Kackieło

5

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Przew. – p. Aneta Citkowska

Wiceprzew. – p. Małgorzata Błoszyńska

Sekretarz – p. Alicja Kamińska

6

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Przew. – p. Olga Turkowska

Wiceprzew. – p. Michał Turkowicz

Sekretarz – p. Danuta Matreńczyk

7

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Przew. – p. Urszula Rybałtowska

Wiceprzew. – p. Marta Paszko

Sekretarz  p. Alicja Kamińska

8

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Przew. – p. Urszula Orpik

Wiceprzew. – p. Agnieszka Pęksa

Sekretarz  –  Elżbieta Kackieło

9.

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Przew.  – p. Agnieszka Zalewska

Wiceprzew. – Agnieszka Rybicka

Sekretarz  –  Agnieszka Czajkowska

10.

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

Przew.  –  p. Alina Jurak

Wiceprzew. – p. Zuzanna Kopeć

Sekretarz  –  p. Agnieszka Czajkowska

11.

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

Przew.  – p. Zuzanna Kopeć

Wiceprzew. – p. Alina Jurak

Sekretarz  –  p. Danuta Matreńczyk

12.

Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego

Przew.  –  p. Gracjana Chocha

Wiceprzew. – p. Zuzanna Kopeć

Sekretarz  –  p. Agnieszka Czajkowska

13.

Wojewódzki Konkurs z Plastyki

Przew. – p. Aneta Rutkowska

Wiceprzew. – p. Łukasz Wójcik

Sekretarz  – Iwona Januszewska

14.

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Przew. – p. Paweł Krysztofiak

Wiceprzew. – p. Łukasz Wójcik

Sekretarz  –  p. Sylwia Łapińska

15.

Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Przew. – p. Michał Dobkowski

Wiceprzew. – p. Ewa Sobecka

Sekretarz  – p. Danuta Matreńczyk

Szczegółowe zasady organizacji konkursów są umieszczone na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Pozostałe konkursy

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego
XXIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” w roku szkolnym 2017–2018

Kontakt

85 65 11 416