Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał 51. Uczniom z województwa stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce za rok szkolny 2021/2022. Aż 20. Uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia: Patrick Sebastian Anderson, Michał Aściukiewicz, Igor Demianiuk, Hubert Dziełak, Maciej Goroszewski, Dominik Juchniewicz, Cezary Kamianowski, Natalia Kiejzik, Jakub Kloza, Mariusz Kossakowski, Stanisław Matys, Jakub Misiaszek, Michał Mozyrski, Kacper Omieliańczyk, Stanisław Antoni Pańkowski, Tomasz Pogorzelski, Natalia Anna Sańko, Adam Sienkiewicz, Jakub Jan Siergiejko, Barbara Skibicka.

Przejście na stronę https://podlaskie.eu/

Kwota przyznanego stypendium wynosi 4000 zł. i wypłacana jest jednorazowo.

Stypendium otrzymali uczniowie z podlaskich szkół, którzy zdobyli najwyższe noty w olimpiadach, konkursach i turniejach wiedzy na szczeblach: wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Nasza szkoła ma najliczniejsze grono stypendystów Marszałka Województwa Podlaskiego spośród wszystkich szkół w województwie podlaskim.

Gratulujemy młodzieży i życzymy dalszych sukcesów.

Dariusz Bossowski dyrektor szkoły