II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

godło Polski

Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

EWD LO 2016

Absolwenci II LO w Białymstoku doskonale zdali egzamin maturalny 2016 z przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych.

Pozycja szkoły prezentowana jest w układzie współrzędnych. Oś pozioma oznacza średni trzyletni wskaźnik maturalny szkoły. Im bardziej elipsa jest położona na prawo, tym lepszy wynik z egzaminu maturalnego uzyskała szkoła. Oś pionowa symbolizuje trzyletnie EWD szkoły. Jest to porównanie wyników uczniów naszej szkoły na początku edukacji w liceum z wynikami uczniów na końcu edukacji szkolnej. Im bardziej elipsa jest położona ponad osią poziomą, tym posiada większy wskaźnik EWD.

II LO należy do szkół o wysokich wynikach maturalnych i wysokiej efektywności mierzonej EWD.

II LO ma nadal największy wskaźnik EWD ze wszystkich szkół w woj. podlaskim.

Przedmioty humanistyczne

język polski