II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

Kadra

DYREKTOR mgr Dariusz Bossowski

Wicedyrektorzy:

mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska

 mgr Marta Bielecka

mgr Sylwia Anna Toczydłowska

mgr Emilia Makarska
kierownik programu
matury międzynarodowej

mgr Kamila Fidler

PEDAGODZY

mgr Maria Antonowicz, mgr Danuta Matreńczyk

PSYCHOLOG

 mgr Justyna Rdzeń

 

DORADCA ZAWODOWY

mgr Iwona Zaborowska

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE


Język polski:
mgr Marta Bielecka, mgr Urszula Brzozowska, mgr Marta Danilczyk, mgr Małgorzata Dubrawska, mgr Ewa Grochowska, mgr Beata Kosińska, mgr Wioletta Kurzawa, mgr Ewa Muszkatel, mgr Elżbieta Pajdowska, mgr Marta Pawłowska-Banach, mgr Joanna Zdrodowska


Język angielski:
mgr Anna Brut, mgr Marta Brzozowska, mgr Dorota Butkiewicz, mgr Monika Górska, mgr Natalia Jakubowska, mgr Igor Karpiuk, mgr Agnieszka Klimaszewska, mgr Izabela Konopko, mgr Elżbieta Korzeniecka, dr Robert Kowalczuk, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Sylwia Łapińska, mgr Maciej Łuszczewski, mgr Emilia Makarska, mgr Dagna Michałowska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Urszula Orpik, mgr Agnieszka Pęksa, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Marta Tupalska, mgr Aldona Wroceńska, mgr Natalia Zajączkowska


Język niemiecki/DSD Deutsches Sprachdiplom II:
dr Martin Janczyk, mgr Monika Jaroszewicz, mgr Barbara Kornieluk, mgr Łukasz Krawczyk, mgr Agnieszka Rybicka, mgr Marzena Rychter, mgr Sylwia Toczydłowska, mgr Barbara Twarowska, mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska, mgr Agnieszka Zalewska


Język rosyjski: mgr Alina Jurak


Język francuski: mgr Zuzanna Kopeć, mgr Sylwia Roszkowska


Historia, wos, historia i społeczeństwo:
mgr Jolanta Bogdanowicz, dr Jacek Brzozowski, mgr Aneta Citkowska, mgr Michał Dobkowski, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Alicja Potocka, mgr Ewa Sobecka


Geografia:
mgr Małgorzata Błoszyńska, mgr Olga Bułatowicz, mgr Teresa Skrodzka


Biologia:
dr Norbert Duda, mgr Agnieszka Gryczkowska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Renata Sawczuk, mgr Teresa Skrodzka


Matematyka:
dr Agata Bezubik, mgr Grażyna Czarnecka, mgr Edyta Dobkowska, mgr Dorota Dobrowolska, mgr Joanna Dziakowska, mgr Joanna Jaroszuk, mgr Ewa Kiersnowska, mgr Lech Kojro, mgr Anna Kubiak, mgr Agnieszka Pawluczuk, mgr Mirosław Pryszczepko, mgr Ewa Sadowska, mgr Katarzyna Wardzińska


Fizyka:
mgr Dariusz Bossowski, mgr Hanna Babińska, mgr Piotr Chomienia, mgr Marta Paszko, mgr Urszula Rybałtowska


Chemia:
mgr Bożena Idźkowska, mgr Piotr Kłosowski, mgr Michał Turkowicz, mgr Ewa Wiszowata, mgr Olga Wojtasik


Informatyka, grafika komputerowa, algorytmika:
dr Agnieszka Bołtuć, mgr Ireneusz Bujnowski, mgr Paweł Krysztofiak, mgr Łukasz Wójcik, mgr Sylwia Żylińska-Awruk


Wychowanie fizyczne:
mgr Andrzej Czołpiński, mgr Dorota Kierman, mgr Paweł Kukliński, mgr Zbigniew Maliszewski, mgr Agnieszka Mendelsberg, mgr Łukasz Nabiałek, mgr Maria Pankiewicz, mgr Artur Sakowicz, mgr Dariusz Sawicki, mgr Urszula Stasiewicz, mgr Adam Wiński


Religia:
mgr Iwona Januszewska, dr s. Danuta Karwowska, mgr Magdalena Łaszczuk, dr Elżbieta Młyńska, mgr Bohdan Mroczko


Podstawy przedsiębiorczości, ekonomia:
mgr Jolanta Bogdanowicz, dr Ewa Kupiec, mgr Ewa Mituła, mgr Magdalena Ryczko-Gryc, mgr Joanna Zdrodowska


Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Antoni Świetlicki


Muzyka, zajęcia artystyczne, plastyka, chór szkolny:
mgr Aneta Rutkowska


Zajęcia techniczne:
mgr Paweł Krysztofiak

Wiedza o kulturze, łacina w medycynie:
mgr Urszula Tylicka

 

Podstawy prawa:
mgr Krzysztof Kasabuła

 


Warsztaty dziennikarskie
:
mgr Małgorzata Dubrawska, mgr Marta Pawłowska-Banach, mgr Joanna Zdrodowska

KLUB SZKOLNY
mgr Ewa Wiszowata


BIBLIOTEKA
mgr Elżbieta Kackieło, mgr Alicja Kamińska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Sylwia Łapińska, mgr Elżbieta Pajdowska

CREATIVITY ACTION SERVICE

mgr Kamila Fidler

THEORY OF KNOWLEDGE


mgr Marta Brzozowska, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Sylwia Roszkowska, mgr Magdalena Ryczko-Gryc

 

Astronomia

mgr Tomasz Białkowski

 

Taniec towarzyski

mgr Dorota Bondar

 

Język chiński

mgr Anna Tomas

 

Historia dyplomacji

dr Jacek Brzozowski

Rysunek architektoniczny

dr Marek Świrydowicz

 

Etyka

mgr Jarosław Białobrzewski

 

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Agata Ciborowska

Kontakt

85 65 11 416