godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

Kadra

DYREKTOR mgr Dariusz Bossowski

Wicedyrektorzy:

mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska

 mgr Marta Bielecka

 mgr Sylwia Anna Toczydłowska

mgr Emilia Makarska
kierownik programu
matury międzynarodowej

mgr Kamila Fidler

koordynator programu CAS

PEDAGODZY

mgr Agnieszka Czajkowska, mgr Danuta Matreńczyk

PSYCHOLOG

Anna Czerniakiewicz

DORADCA ZAWODOWY

 mgr Iwona Zaborowska

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Język polski:
mgr Marta Bielecka, mgr Urszula Brzozowska, mgr Marta Danilczyk, mgr Małgorzata Dubrawska, mgr Ewa Grochowska, mgr Beata Kosińska, mgr Wioletta Kurzawa, mgr Ewa Muszkatel, mgr Elżbieta Pajdowska, mgr Marta Pawłowska-Banach, mgr Joanna Zdrodowska

Język angielski:
mgr Anna Brut, mgr Marta Brzozowska, mgr Dorota Butkiewicz, mgr Monika Górska, mgr Natalia Jakubowska, mgr Igor Karpiuk, mgr Agnieszka Klimaszewska, mgr Izabela Konopko, mgr Elżbieta Korzeniecka, dr Robert Kowalczuk, mgr Przemysław Kukliński, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Sylwia Łapińska, mgr Maciej Łuszczewski, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Urszula Orpik, mgr Agnieszka Pęksa, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Marta Tupalska, mgr Aldona Wroceńska, mgr Natalia Zajączkowska

Język niemiecki/DSD Deutsches Sprachdiplom II:
dr Martin Janczyk, mgr Monika Jaroszewicz, mgr Barbara Kornieluk, mgr Łukasz Krawczyk, mgr Małgorzata Nieroda, mgr Agnieszka Rybicka, mgr Marzena Rychter, mgr Marta Sołowianowicz, mgr Sylwia Toczydłowska, mgr Barbara Twarowska, mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska, mgr Agnieszka Zalewska

Język rosyjski:
mgr Alina Jurak

Język francuski:
mgr Zuzanna Kopeć

Historia, wos, historia i społeczeństwo:
mgr Jolanta Bogdanowicz, dr Jacek Brzozowski, mgr Aneta Citkowska, mgr Michał Dobkowski, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Alicja Potocka, mgr Ewa Sobecka

Geografia:
mgr Małgorzata Błoszyńska, mgr Olga Bułatowicz, mgr Teresa Skrodzka, mgr Aneta Citkowska

Biologia:
dr Norbert Duda, mgr Agnieszka Gryczkowska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Renata Sawczuk, dr Magdalena Świsłocka

Matematyka:
dr Agata Bezubik, mgr Grażyna Czarnecka, mgr Edyta Dobkowska, mgr Dorota Dobrowolska, mgr Joanna Dziakowska, mgr Joanna Jaroszuk, mgr Ewa Kiersnowska, mgr Lech Kojro, mgr Anna Kubiak, mgr Iwonna Nejman, mgr Agnieszka Pawluczuk, mgr Mirosław Pryszczepko, mgr Ewa Sadowska

Fizyka:
mgr Dariusz Bossowski, mgr Hanna Babińska, mgr Piotr Chomienia, mgr Marta Paszko, mgr Urszula Rybałtowska, mgr Maria Zdrajkowska

Chemia:
mgr Bożena Idźkowska, mgr Piotr Kłosowski, mgr Michał Turkowicz, mgr Olga Turkowska

Informatyka, grafika komputerowa, algorytmika:
dr Agnieszka Bołtuć, mgr Ireneusz Bujnowski, mgr Paweł Krysztofiak, mgr Artur Woroniecki, mgr Łukasz Wójcik, mgr Sylwia Żylińska-Awruk

Wychowanie fizyczne:
mgr Andrzej Czołpiński, mgr Karol Jakubowski, mgr Dorota Kierman, mgr Paweł Kukliński, mgr Zbigniew Maliszewski, mgr Agnieszka Mendelsberg, mgr Maria Pankiewicz, mgr Artur Sakowicz, mgr Dariusz Sawicki, mgr Urszula Stasiewicz, mgr Adam Wiński

Religia:
mgr Iwona Januszewska, dr s. Danuta Karwowska, mgr ks. Tomasz Kiercel, mgr Magdalena Łaszczuk, dr Elżbieta Młyńska, mgr Bohdan Mroczko

Podstawy przedsiębiorczości, ekonomia:
mgr Jolanta Bogdanowicz, dr Ewa Kupiec, mgr Magdalena Ryczko-Gryc, mgr Joanna Zdrodowska

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Antoni Świetlicki

Muzyka, zajęcia artystyczne, plastyka, chór szkolny:
mgr Aneta Rutkowska

Wiedza o kulturze, łacina w medycynie:
mgr Urszula Tylicka

Podstawy prawa:
dr Piotr Kołodko

Warsztaty dziennikarskie:
mgr Marta Pawłowska-Banach

KLUB SZKOLNY
mgr Elżbieta Kackieło, mgr Anna Kubiak, mgr Urszula Tylicka

BIBLIOTEKA
mgr Elżbieta Kackieło, mgr Alicja Kamińska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Sylwia Łapińska, mgr Elżbieta Pajdowska

CREATIVITY ACTION SERVICE
mgr Kamila Fidler

THEORY OF KNOWLEDGE
mgr Marta Brzozowska,  mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Magdalena Ryczko-Gryc

Astronomia
mgr Tomasz Białkowski

Taniec towarzyski
mgr Dorota Bondar

Historia dyplomacji
 dr Jacek Brzozowski

Rysunek architektoniczny
dr Marek Świrydowicz

Etyka
mgr Jarosław Białobrzewski

Kontakt

85 65 11 416