W imieniu Fundacji GPW oraz GPW chciałabym serdecznie zaprosić do udziału w 21. edycji projektu Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej i do trwającej rejestracji!

SIGG to internetowa gra inwestycyjna realizowana na platformie GPWtr@der. Zespoły będą dysponować jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. Podczas inwestycji uczniowie poznają instrumenty finansowe, w szczególności akcje, ETF-y oraz w drugim etapie kontrakty terminowe notowane na GPW.

Rejestracja potrwa do 2 listopada br. Na najlepszy Zespół czeka 10 tys. zł, a łączna pula do zdobycia wynosi 100 tys. zł! Nagrody czekają również na nauczycieli!

Zapraszam do rejestracji na stronie https://sigg.gpw.pl/ i życzymy Państwa Zespołom samych trafnych inwestycji w SIGG. Potrzebne informacje znajdą Państwo w załączonej broszurze, a w razie pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Magrel