godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2015/2016

2015/2016

 Laureaci i finaliści olimpiad w roku szkolnym 2015/2016

Maciej Zielepucha  kl. 1g

– finalista  XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Klaudia Rybołowicz  kl. 2g

–  finalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Michał Gerasimiuk  kl. 3c PG

– laureat XL Olimpiady Języka Angielskiego

Ewa Gross  kl. 2a PG

– finalistka XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego

Elena Parmonik  kl. 3g

– finalistka XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Magdalena Babik kl. 2e

– finalistka XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Jana Krasowska  kl. 3e

– finalistka XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Wioletta Rogożyna kl. 2d

– finalistka XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Przemysław Stolarski kl. 1h

– laureat II Olimpiady Wiedzy
o Mediach

– laureat LVII Olimpiady
Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Filip Sokołowski kl. 1h

– finalista II Olimpiady Wiedzy
o Mediach

Oskar Simson kl. 3e

– laureat II Olimpiady Wiedzy
o Mediach

Weronika Motkowska kl. 1h
Daria Sadowska  kl. 1 e

– finalistki XIV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Piotr Gierda,
Martyna Maksimowicz,
Maciej Mucha,
Mateusz Wendołowicz 
(wszyscy z kl. 3a)

– laureaci  IX Olimpiady
„O Diamentowy Indeks AGH”
z matematyki

Karol Borowski,
Piotr Gierda,
Norbert Glinko,
Rafał Kakareka,
Aleksander Kamieński,
Adam Kozłowski,
Patryk Maliszewski,
Maciej Mucha,
Mateusz Wendołowicz
(wszyscy z kl. 3a)

– laureaci  IX Olimpiady
”O Diamentowy Indeks AGH”
z fizyki

Damian Rakus,
Piotr Tołczyk  
z kl. 3a

– finaliści IX Olimpiady ”O Diamentowy Indeks AGH”
z fizyki

Konrad Łabieniec z kl. 2c

– laureat Olimpiady
”O Diamentowy Indeks AGH”
z chemii

 
Anna Kurop  z kl. 2h

– laureatka XLII Olimpiady
z Geografii

– laureatka IX Olimpiady
”O Diamentowy Indeks AGH”
z geografii

Gabriela Brzozowska
z kl. 2f,
– laureatka IX Olimpiady
”O Diamentowy Indeks AGH”
z geografii
Joanna Skrodzka  
z kl. 3f

– laureatka IX Olimpiady
”O Diamentowy Indeks AGH”
z geografii

Paulina Wnorowska
z kl. 1 g

– laureatka XVI Olimpiady Wiedzy o Prawie

Jacek Jakimiuk  z kl. 1a

– finalista XLII Olimpiady Historycznej

Dominik Wesołowski
z kl. 3g

- finalista Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

 
Julia Węcko z kl. 3c

– laureatka Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej 

 
Julian Smółko z kl. 2g

– laureat XXI Olimpiady
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

 

Kontakt

85 65 11 416