II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2016/2017

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych 2016/2017

Michał Gerasimiuk - laureat
Olimpiady Języka Angielskiego


Aleksandra Kamianowska - laureatka
Olimpiady Biologicznej

Julia Szydlik - finalistka 
Olimpiady Biologicznej


Michał Gerasimiuk - laureat
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Patrycja Bilmin - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Anna Dąbkowska - finalistka
Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


Krzysztof Składanek - laureat
Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej


 

Jacek Jakimiuk - finalista
Olimpiady Matematycznej


Weronika Motkowska - laureatka
Olimpiady Lingwistyki Matematycznej


 

Ewa Bokiniec - finalistka
Olimpiady Języka Niemieckiego


Anna Kurop - laureatka
 Olimpiady Geograficznej

Daniel Halicki - finalista
Olimpiady Geograficznej

Krzysztof Szczęsnowicz - finalista
Olimpiady Geograficznej


Przemysław Stolarski - laureat
Olimpiady Medialnej i Olimpiady Wiedzy o Mediach


 

Gabriela Brzozowska - laureatka
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z Geografii
- finalistka
Olimpiady Geograficznej


Karol Jóźwik - laureat
Olimpiady Wiedzy o Prawie i Olimpiady Wiedzy o III RP



Izabela Dakowicz - laureatka

Olimpiady Wiedzy o III RP
- finalistka
Olimpiady Wiedzy o Prawie


Mateusz Jaroszuk, Dariusz Klimowicz, Łukasz Laskowski, Weronika Paszko, Jakub Sierocki - laureaci 
Mateusz Ciupa - finalista
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki


Zofia Cieślińska, Aleksandra Kondrat, Artur Malesza, Piotr Guzowski, Damian Werpachowski – laureaci
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki


Kamil Barszczewski, Artur Malesza, Krzysztof Szczęsnowicz - laureaci
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii

Jakub Kłosek - finalista
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii


Aleksandra Rynkiewicz - finalistka
Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii
Olimpiady Geograficznej


Marcin Wojtkowski - finalista
Olimpiady Wiedzy Technicznej


Diana Nazaruk - finalistka
  Olimpiady Języka Rosyjskiego


Maja Cieślak - finalistka
Olimpiady Artystycznej


Kinga Boćkowska -laureatka
Olimpiady  Wiedzy o Społeczeństwie


 

Marek Bielecki, Weronika Supronik - finaliści
Olimpiady Teologii Katolickiej


 

Filip Sokołowski - finalista
Olimpiady Statystycznej i Olimpiady Wiedzy o Mediach


 

Wojciech Lach - laureat
Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach


 

Aleksandra Jaroszuk,  Marta Nazaruk i Artur Malesza - laureaci
Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej

 

Julita Hanczaruk, Maria Nazaruk  - finalistki
Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej


Laureaci i finaliści Olimpiad Gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017

 

Michał Gryguć, Wojciech Olszewski - laureaci
Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego


 

Miłosz Moroz - finalista
Olimpiady Matematycznej Juniorów


 

Mateusz Pul - laureat
Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie


 

Filip Dziekoński - laureat
Aleksandra Fiłonowicz - finalistka
Gimnazjalnej Olimpiady Historycznej


 

Magdalena Piszczatowska i Wiktor Terlecki - laureaci
Mateusz Pul - finalista
Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości


Jakub Jańczak - finalista
Olimpiady Myśli Jana Pawła II


Martyna Biadasiewicz i Magdalena Piszczatowska - finalistki
Olimpiady Franciszkańskiej

Udostępnij na:
FaceBook  Twitter

Kontakt

85 65 11 416