godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2015/2016

Laureaci konkursów przedmiotowych 2015/2016

Laureaci
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
w roku szkolnym 2015/2016

 

 

131 Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

4 tytuły laureata

Szpakowska Agnieszka  II a 
(j. polski, j. angielski, j. niemiecki, geografia)

Magnuszewski Piotr  III a 
(j. angielski, matematyka, fizyka, informatyka)

Kamianowska Aleksandra  III b  (matematyka, biologia, fizyka,  wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej)

 

3 tytuły laureata (10 osób)

Pauk Konrad  I a
(matematyka, fizyka, historia)

Więcław Łukasz Marcin  I c
(j. polski, historia, biologia)

Moroz  Miłosz Kamil  II a (matematyka, fizyka, geografia)

Droździewicz  Wojcich  III a (matematyka, historia, biologia)

Gaiński Szymon  IIIa 
(j. angielski, j, niemiecki, geografia)

Krętowska Magdalena III a  
(j. angielski, j. niemiecki, matematyka)

Daniluk Aleksandra III c  
(j. angielski, fizyka, matematyka )

Gerasimiuk Michał III c
(j. polski, j. angielski, j. niemiecki)

Hankowska Oliwia III c
(j. angielski, biologia, fizyka)

Falkowska Magdalena III c
(j.angielski, fizyka, matematyka)

 

2 tytuły laureata (21 osób)

Pul Mateusz  I b (geografia, wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej)

Olszewski Wojciech I c
(j. polski, historia)

Bogucka Maja II a
(j. niemiecki, j. francuski)

Bossowski Filip II a
(fizyka, informatyka)

Iwańczuk Julia II a
(matematyka, geografia)

Kiersnowski Grzegorz II a
(matematyka, fizyka)

Mikołajuk Paweł II a
(j. angielski, geografia)

Mistarz Kamila II a
(plastyka, geografia)

Rynkowska Magdalena II b
( j. niemiecki, fizyka)

Biesiada Zuzanna Dominika II c
(j. polski, j. angielski)

Janiuk Karol II c
(j. angielski, geografia)

Pietruszkiewicz  Jacek  II c
(j. niemiecki, geografia)

Gnatowski Maciej III a
(matematyka, fizyka)

Grycel  Karolina  III a
(j. polski, j. angielski)

Żołądkowska Maria Gabriela III a
(j. angielski, wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej)

Kuzyka Julia III b
(j. rosyjski, biologia)

Niezabitowski Jakub III b
(j. angielski, matematyka)

Stepaniuk Katarzyna III b
(j. niemiecki, biologia)

Jóźwik  Karol III c
(j. angielski, wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej )

Owczarz Joanna III c
(historia, biologia)

Wojtkowski Wojciech III c
(matematyka, informatyka)

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

  1. Biesiada Zuzanna Dominika
  2. Gerasimiuk Michał
  3. Grycel Karolina
  4. Kopa Izabela
  5. Olszewski Wojciech
  6. Owdziej Alicja
  7. Panas Zuzanna
  8. Szpakowska Agnieszka
  9. Więcław Łukasz Marcin

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

  1. Andraka Marcin
  2. Biesiada Zuzanna Dominika
  3. Bogusz Julia
  4. Daniluk Aleksandra
  5. Dobrogowski Adam
  6. Falkowska Magdalena
  7. Gaiński Szymon
  8. Gerasimiuk Michał
  9. Grycel Karolina
  10. Hankowska Oliwia
  11. Hryszko Iga
  12. Jakoniuk Kamil
  13. Janiuk Karol
  14. Jóźwik Karol
  15. Kalinowska Urszula
  16. Krętowska Magdalena
  17. Kruszewska Victoria
  18. Łukaszewicz Julia
  19. Magnuszewski Piotr
  20. Mikołajuk Paweł
  21. Niezabitowski Jakub
  22. Rakus Patryk
  23. Sitnik Hubert
  24. Szaciło Konrad
  25. Szpakowska Agnieszka
  26. Wasilewska Anna
  27. Wasiluk Piotr
  28. Zajkowska Wiktoria
  29. Żołądkowska Maria

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

  1. Bogucka Maja
  2. Buraczewska Julia
  3. Gaiński Szymon
  4. Gerasimiuk Michał
  5. Gross Ewa Emilia
  6. Klepadło Paulina
  7. Krętowska Magdalena
  8. Pietruszkiewicz Jacek
  9. Rynkowska Magdalena
  10. Stepaniuk Katarzyna
  11. Szpakowska Agnieszka
  12. Tomkowicz Wiktoria
  13. Wojnowska Julia
  14. Wołosik Kacper

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego

  1. Jurcova Laura
  2. Bogucka Maja

 Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

  1. Konopka Elżbieta
  2. Kuzyka Julia
  3. Sirocka Maria

 Wojewódzki Konkurs Języka Bałoruskiego

Błażko Milena Olga

Wojewódzki Konkurs Historyczny

  1. Droździewicz Wojciech
  2. Olszewski Wojciech
  3. Owczarz Joanna
  4. Pauk Konrad
  5. Więcław Łukasz Marcin

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

  1. Bagiński Szymon
  2. Gaiński Szymon
  3. Iwańczuk Julia
  4. Janiuk Karol
  5. Mikołajuk Paweł
  6. Mistarz Kamila
  7. Moroz Miłosz
  8. Pietruszkiewicz Jacek
  9. Piszczatowska Magdalena
  10. Pul Mateusz
  11. Radziszewska Urszula
  12. Szapiel Natalia Dominika
  13. Szczepańska Dominika
  14. Szpakowska Agnieszka

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

  1. Droździewicz Wojciech
  2. Hankowska Oliwia
  3. Kamianowska Aleksandra
  4. Kuzyka Julia
  5. Łuczaj Kamila
  6. Owczarz Joanna
  7. Paczkowska Katarzyna Izabela
  8. Stepaniuk Katarzyna
  9. Więcław Łukasz Marcin

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

  1. Bossowski Filip Artur
  2. Daciuk Paulina
  3. Daniluk Aleksandra
  4. Falkowska Magdalena
  5. Gnatowski Maciej
  6. Hankowska Oliwia
  7. Kamianowska Aleksandra
  8. Kiersnowski Grzegorz
  9. Magnuszewski Paweł
  10. Magnuszewski Piotr
  11. Moroz Miłosz Kamil
  12. Pauk Konrad
  13. Rybarczyk Jan
  14. Rynkowska Magdalena
  15. Toczydłowski Kacper Robert

 Wojewódzki Konkurs Matematyczny

  1. Anikiej Szymon
  2. Daniluk Aleksandra
  3. Droździewicz Wojciech
  4. Falkowska Magdalena
  5. Gnatowski Maciej
  6. Iwańczuk Julia
  7. Kamianowska Aleksandra
  8. Kiersnowski Grzegorz
  9. Krętowska Magdalena
  10. Kurdybelska Emilia
  11. Magnuszewski Piotr
  12. Moroz Miłosz Kamil
  13. Niezabitowski Jakub
  14. Pauk Konrad
  15. Szerenos Maciej
  16. Wensław Marta
  17. Wojtkowski Wojciech
  18. Wyszyński Piotr
  19. Żamojda Dawid

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

  1. Bossowski Filip Artur
  2. Magnuszewski Piotr
  3. Wojtkowski Wojciech

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej
i Ekonomicznej

  1. Boćkowska Kinga
  2. Jóźwik Karol
  3. Kamianowska Aleksandra
  4. Marciniak Karolina
  5. Pul Mateusz
  6. Żołądkowska Maria

Wojewódzki Konkurs
z Plastyki

  1. Mistarz Kamila
  2. Wasilewski Wojciech

 

Kontakt

85 65 11 416