II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2016/2017

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie z największą liczbą tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

         
 Agnieszka Szpakowska 
- 6 tytułów laureata
   Filip Artur Bossowski
- 5 tytułów laureata
   Konrad Pauk 
- 4 tytuły laureata

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Laureaci:

Magdalena Alifier, Marcin Andraka, Stanisław Grzybowski, Karol Janiuk, Jan Jakub Kamiński, Natalia Komarewska, Justyna Kuryłowicz, Jerzy Muszyński, Dominik Myśliwiec, Agnieszka Szpakowska, Wiktor Terlecki, Gabriela Topczewska

Finaliści:
Filip Artur Bossowski, Eva Karolina Galej, Julia Iwańczuk, Zofia Jabłonowska, Ewa Kalinowska, Aleksandra Kiersnowska, Paulina Klepadło, Jan Jacek Kukawski, Kinga Kurzątkowska, Anna Makuszewska, Paweł Mikołajuk, Jacek Pietruszkiewicz, Aleksandra Popławska, Urszula Bogusława Radziszewska, Małgorzata Szeląg


Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Laureaci:

Zuzanna Dominika Biesiada, Dominika Klebanowska, Szymon Krzywosz, Urszula Bogusława Radziszewska, Łukasz Marcin Więcław, Kinga Woźniak, Klaudia Woźniak

Finaliści:
Kacper Dąbrowski, Maciej Krupa, Natalia Kuc, Katarzyna Łazewska, Kamila Łuczaj, Joanna Piotrowska, Wiktor Terlecki


Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Laureaci:

Filip Artur Bossowski, Wojciech Olszewski, Konrad Pauk

Finaliści:
Zuzanna Dominika Biesiada, Paweł Magnuszewski, Michał Szóstko


Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Laureaci:

Szymon Anikiej, Filip Artur Bossowski, Grzegorz Kiersnowski, Gabriela Kirejczyk, Paweł Kosiorek, Marcin Laskowski, Kamila Łuczaj, Miłosz Kamil Moroz, Konrad Pauk, Patryk Rakus, Michał Mikołaj Rozmysłowski, Magdalena Rynkowska, Agnieszka Szpakowska, Wiktor Terlecki, Gabriela Topczewska, Michał Adam Twarowski, Konstancja Ustymowicz

Finaliści:
Marcin Andraka, Szymon Bagiński, Dominik Myśliwiec


Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego
Laureaci:

Maja Bogucka, Bartosz Naumnik


Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Laureaci:

Szymon Bagiński, Antonina Dźwigaj, Julia Iwańczuk, Karol Janiuk, Kamila Mistarz, Konrdad Pauk, Urszula Bogusława Radziszewska, Julian Rybarczyk, Dominika Szczepańska, Agnieszka Szpakowska, Łukasz Marcin Więcław

Finaliści:
Miłosz Kamil Moroz, Jacek Pietruszkiewicz, Mateusz Pul, Natalia Dominka Szapiel, Wiktor Terlecki


 Wojewódzki Konkurs Historyczny
Laureaci:

Filip Dziekoński, Karol Janiuk

Finaliści:
Aleksandra Fiłonowicz, Maciej Wierzbicki


Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego

Laureaci:

Julia Iwańczuk


 Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Laureaci:

Filip Artur Bossowski, Jakub Gryko, Maciej Kuźmicki

Finaliści:
Szymon Bagiński, Mateusz Bogdanowicz, Filip Mikołaj Olszewski, Małgorzata Szeląg, Wiktor Terlecki


Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureaci:

Hubert Aleksiuk, Marcin Andraka, Szymon Anikiej, Filip Artur Bossowski, Szymon Kopańko,Kamila Łuczaj, Paweł Magnuszewski, Miłosz Kamil Moroz, Dominik Myśliwiec, Konrad Pauk,Michał Mikołaj Rozmysłowski, Magdalena Rynkowska, Agnieszka Szpakowska,Konstancja Ustymowicz, Klaudia Woźniak

Finaliści:
Szymon Bagiński, Julia Iwańczuk, Zofia Jabłonowska, Grzegorz Kiersnowski, Gabriela Kirejczyk, Marcin Laskowski, Katarzyna Łazewska, Paweł Mikołajuk, Kinga Papciak, Wiktor Terlecki, Gabriela Topczewska


 Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Laureaci:

Magdalena Alifier, Maja Bogucka, Izabela Ciemnicka, Zofia Geresz, Jan Jakub Kamiński,Maciej Kamiński, Dominika Klebanowska, Paulina Klepadło, Justyna Kuryłowicz, Wiktoria Marczuk, Jacek Pietruszkiewicz, Małgorzata Szeląg, Agnieszka Szpakowska,Kornel Talkowski, Hanna Żukowska

Finaliści:

Gabriela Kruaze, Kinga Papciak, Konrad Pauk, Magdalena Rynkowska, Natalia Walendziuk


 Wojewódzki Konkurs z Plastyki

Laureaci:

Kamila Mistarz

Finaliści:
Mateusz Pul


 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureaci:

Magdalena Alifier, Zuzanna Dominika Biesiada, Małgorzata Bondaruk, Antonina Dźwigaj, Julia Gołębicka, Jan Jakub Kamiński, Paweł Kosiorek, Joanna Piotrowska, Urszula Bogusława Radziszewska, Małgorzata Rojs, Małgorzata Szeląg, Agnieszka Szpakowska

Finaliści:
Zuzanna Dojlida, Zofia Geresz, Anna Makuszewska, Miłosz Kamil Moroz, Julian Rybarczyk


 Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

Laureaci:

Maria Sirocka

 Finaliści:

Aleksander Abramowicz


 Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Laureaci:

Filip Artur Bossowski, Zuzanna Dominika Biesiada, Eva Karolina Galej, Grzegorz Kiersnowski, Magdalena Maria Piszczatowska, Mateusz Pul

Finaliści:
Aleksandra Fiłonowicz, Zofia Jabłonowska, Victoria Kruszewska, Justyna Kuryłowicz, Julia Łukaszewicz, Wiktoria Marczuk, Kamila Mistarz, Kamil Miłosz Moroz, Dominik Myśliwiec, Paulina Puchalska, Zuzanna Roszkowska, Milena Martyna Szmelcer, Agnieszka Szpakowska, Wiktor Terlecki, Natalia Woroniecka


 

Udostępnij na:
FaceBook  Twitter

Kontakt

85 65 11 416