Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia naukowe
  • Laureaci 2017/2018

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

 Laureaci i finaliści WKP z Publicznego Gimnazjum Nr 32 Dwujęzycznego w Białymstoku

 


Uczniowie z największą liczbą tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


Witor Terlecki
- 9 tytułów laureata

 


Urszula Radziszewska
- 6 tytułów laureata

 


Paweł Kosiorek
- 4 tytuły laureata


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureaci:

Magdalena Alifier, Julia Czarniecka, Karolina Dudek, Paulina Klepadło, Paweł Kosiorek, Mikołaj Linczuk, Julia Łuczyńska, Jerzy Muszyński, Aleksandra Popławska, Gabriela Przybyłowska, Urszula Radziszewska, Zuzanna Roszkowska, Małgorzata Szeląg, Michał Szóstko, Wiktor Terlecki, Łukasz Marcin Więcław

Finaliści:

Szymon Bagiński, Wojciech Burbula, Gabriela Czykwin, Antonina Dźwigaj, Rafał Gierejko, Hanna Gróbarczyk, Patryk Grynczel, Jakub Jańczak, Kacper Klimczuk, Anna Kozłowska, Gabriela Kruaze, Dominika Kuźbiel, Julia Łuczyńska, Gabriela Mieleszko, Martyna Muśko, Kacper Michał Naumowicz, Barbara Alicja Niemotko, Dominika Pietrasz, Joanna Piotrowska, Urszula Skuńczyk, Małgorzata Śnieć, Laura Tomczak, Gabriela Tomczyk, Magadalena Tymińska, Michał Wawrzeniuk


Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Laureaci:

Kacper Dąbrowski, Piotr Kazberuk, Szymon Krzywosz, Natalia Kuc, Joanna Piotrowska, Urszula Radziszewska, Patrycja Siebiatyńska, Anna Maria Sokołowska, Małgorzata Szeląg, Wiktor Terlecki, Łukasz Marcin Więcław, Katarzyna Żamojda

Finaliści:

Natalia Komarewska, Urszula Szeląg


Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureaci:

Jan Jakub Kamiński, Wojciech Olszewski, Wiktor Terlecki, Łukasz Marcin Więcław

Finaliści:

Magdalena Alifier, Szymon Bagiński, Kacper Klimczuk, Paweł Kosiorek, Szymon Krzywosz, Urszula Malecka, Mateusz Stanisław Mazurczak, Kacper Michał Naumowicz, Konrad Pauk, Laura Ramotowska, Małgorzata Szeląg, Urszula Szeląg, Michał Szóstko, Paula Tarasiuk


Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Laureaci:

Szymon Bagiński, Emilia Błaszczak, Jan Jakub Kamiński, Paweł Kosiorek, Mateusz Stanisław Mazurczak, Jakub Misiaszek, Konrad Pauk, Wiktor Terlecki

Finaliści:

Hubert Chmielewski, Piotr Dźwigaj Saniewski, Albert Skutnik


Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Laureaci:

Jakub Jańczak, Magdalena Nartowicz, Jakub Pajdowski, Urszula Radziszewska, Wiktor Terlecki

Finaliści:

Magdalena Alifier, Szymon Bagiński, Martyna Muśko, Gabriel Ostapczuk, Mateusz Pul, Michał Wawrzeniuk 


Wojewódzki Konkurs Historyczny

Laureaci:

Michalina Anikiej, Jakub Drozdowski, Dominika Kotyńska, Mikołaj Linczuk, Urszula Malecka, Mateusz Pul, Natalia Anna Sańko, Wiktor Terlecki

Finaliści:

Jakub Kurzawa, Michał Mozyrski


 Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Laureaci:

Szymon Bagiński, Mateusz Bogdanowicz, Hubert Chmielewski, Jakub Gryko, Szymon Kopańko, Aleksander Kościuch, Maciej Kuźmicki, Jakub Misiaszek, Jerzy Muszyński, Wiktor Terlecki

Finaliści:

Aleksandra Bzura, Filip Mikołaj Olszewski, Szymon Owczarz, Mateusz Pul, Małgorzata Szeląg


 Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureaci:

Szymon Bagiński, Antonina Bieniewska, Wiktoria Borys, Aleksandra Bzura, Krystyna Kiersnowska, Paweł Kosiorek, Szymon Łukaszewicz, Mateusz Stanisław Mazurczak, Kacper Michał Naumowicz, Konrad Pauk, Urszula Radziszewska, Justyna Sadowska, Albert Skutnik, Urszula Szeląg, Wiktor Terlecki

Finaliści:

Magdalena Alifier, Emilia Błaszczak, Hubert Chmielewski, Kacper Klimczuk, Szymon Kopańko, Maciej Kuźmicki, Joanna Piotrowska, Mateusz Pul, Rafał Pyzowski, Julian Rybarczyk, Piotr Saniewski Dźwigaj, Sara Sawicka, Igor Sobiech, Michał Szóstko


 Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Laureaci:

Magdalena Alifier, Gabriela Głos, Paulina Klepadło, Gabriela Kruaze, Jerzy Muszyński, Urszula Radziszewska, Kornel Talkowski

Finaliści:

Emilia Błaszczyk, Rafał Gierejko, Kaja Lebiedzińska, Martyna Muśko, Konrad Pauk, Wiktor Terlecki, Mateusz Wierciszewski, Łukasz Marcin Więcław


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureaci:

Magdalena Alifier, Małgorzata Bondaruk, Iga Kasabuła, Paweł Kosiorek, Gabriela Kruaze, Anna Maria Makuszewska, Gabriela Rybołowicz, Wiktoria Aleksandra Siemieniuk, Anna Maria Sokołowska, Małgorzata Szelag, Laura Tomczak

Finalisci:

Wiktoria Borys, Natalia Komarewska, Kaja Lebiedzińska, Gabriela Mieleszko


 Ponadwojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskieji Ekonomicznej

Laureaci:

Jakub Drozdowski, Jakub Jerzy Górecki, Karol Jamróz, Jakub Kurzawa, Mateusz Pul, Jakub Snarski, Wiktor Terlecki

 


 Laureaci i finaliści WKP ze Szkoły Podastawowej Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku


 

Stanisław Antoni Pańkowski
4 - tytuły laureata

Marta Bielecka
3 - tytuły laureata 

Michał Jerzy Lipski
3 - tytuły laureata 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureaci:

Natalia Bielecka, Hubert Bołbot, Eliza Czyżewska, Marcin Daniluk, Julia Gorys, Kaj Krawczyk, Michał Jerzy Lipski, Natalia Łukasiewicz, Paweł Łuszczewski, Aleksandra Minko, Stanisław Antoni Pańkowski, Paulina Rybaczek, Michał Tuczyński, Alexandra Maria Tykocka-Crow, Łukasz Wasilczyk, Anna Wąsowicz, Filip Aleksander Wislak, Julia Wnorowska, Gabriela Zimnoch


Wojewódzki Konkurs Historyczny

Laureaci:

Mateusz Właźniak


Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Laureaci:

Oskar Baczar, Mariusz Kossakowski, Tomasz Kuźmicki, Kacper Omieliańczyk, Stanisław Antoni Pańkowski


 Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Laureaci:

Natalia Bielecka, Julia Goryś, Kacper Omieliańczyk, Stanisław Antoni Pańkowski 


 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Laureaci:

Mariusz Kossakowski, Kaja Krawczyk, Michał Jerzy Lipski, Oliwia Masalska, Stanisław Antoni Pańkowski,


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureaci:

Natalia Bielecka, Michał Jerzy Lipski, Julia Wnorowska

Kontakt

85 65 11 416