godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Konsultacje

Konsultacje dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018

W ramach konsultacji nauczyciele prowadzą zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności, zainteresowań uczniów
oraz stwarzają możliwość wyrównywania zaległości w nauce i poprawy ocen z przedmiotów.

LP.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

Godzina

 Sala

1.    

Bossowski Dariusz

poniedziałek

16.30 – 17.15

242

2.     

Bielecka Marta

wtorek

15.40 – 16.25

14

3.    

Zackiewicz-Wasilewska Marta

piątek

15.40 – 16.25

12A

4.    

Toczydłowska Sylwia

piątek

14.40 – 15.35

12

5.     

Babińska Hanna

wtorek

14.40 -15.35

247

6.     

Bezubik Agata

piątek

7.30 – 8.15

243

7.     

Białkowski Tomasz

piątek

15.35 -16.20

243

8.     

Błoszyńska Małgorzata

czwartek
środa

14.50 -15.35
8.15 – 9.00

132 A

9.      

Bogdanowicz Jolanta

środa

15.40 -16.25

254

10.    

Bołtuć Agnieszka

piątek

15.40 -16.25

132 K

11.  

Brut Anna

poniedziałek

7.30 - 8.15

308

12.    

Brzozowska Marta

wtorek

15.40 -16.25

310

13.    

Brzozowski Jacek

czwartek

7.30 – 8.15

122

14.    

Brzozowska Urszula

czwartek

7.30 – 8.15

310

15.    

Bujnowski Ireneusz

wtorek

16.30 -17.00

131 K

16.    

Bułatowicz Olga

piątek

7.30 – 8.15

323

17.    

Butkiewicz Dorota

środa

14.50 -15.35

243

18.    

Chomienia Piotr

środa

7.30 – 8.15

310

19.    

Citkowska Aneta

środa

7.30 – 8.15

307

20.    

Czarnecka Grażyna

czwartek

7.30 – 8.15

4

21.    

Czajkowska Agnieszka

czwartek

15.00 – 16.00

gab. 128

22.    

Czerniakiewicz Anna

piątek

7.30 – 8.15

gab. 257

23.    

Danilczyk Marta

wtorek

15.40 -16.25

125

25.    

Dobkowski Michał

poniedziałek

14.50 -15.40

253

26.    

Dobrowolska Dorota

czwartek

7.30 – 8.15

5

27.    

Dubrawska Małgorzata

środa

15.40 -16.25

134

28.    

Duda Norbert

poniedziałek

15.40 -16.15

248

29.    

Dziakowska Joanna

piątek

7.30 – 8.15

134

30.    

Fidler Kamila

piątek

7.30 – 8.15

12

31.    

Górska Monika

wtorek

7.30 – 8.15

325

32.    

Grochowska Ewa

piątek

7.30 – 8.15

125

33.    

Gryczkowska Agnieszka

poniedziałek

7.30 – 8.15

248

34.    

Idźkowska Bożena

czwartek

14.50 -15.35

236

35.    

Janczyk Martin

czwartek

15.40 – 16.40

322

36.    

Januszewska Iwona

poniedziałek

15.40 -16.25

124

37.    

Jaroszewicz Monika

środa

7.30 – 8.15

322

38.    

Jaroszuk Joanna

poniedziałek

15.40 - 16.25

7

39.    

Jurak Alina

poniedziałek

15.40 - 16.25

323

40.    

Karpiuk Igor

środa

15.40 - 16.25

308

41.    

ks. Kiercel Tomasz

poniedziałek

15.45 -16.30

16

42.    

Kiersnowska Ewa

czwartek

7.30 – 8.15

6

43.    

Kłosowski Piotr

poniedziałek

7.30 – 8.15

236

44.    

Kojro Lech

środa

7.30 – 8.15

3

45.    

Konopko Izabela

poniedziałek

7.30 – 8.15

321

46.    

Kopeć  Zuzanna

środa

7.30 – 8.15

304

47.    

Kornieluk Barbara

środa

7.30 – 8.15

130

48.    

Korzeniecka Elżbieta

czwartek

14.50 -15.35

327

49.    

Kosińska Beata

piątek

7.30 – 8.15

124

50.    

Kowalczuk Robert

poniedziałek

7.30 – 8.15

326

51.    

Krawczyk Łukasz

środa

15.40 -16.25

321

52.    

Krysztofiak Maria

poniedziałek

14.50 -15.35

251

53.    

Krysztofiak Paweł

czwartek

17.25 -18.10

131 K

54.    

Kubiak Anna

czwartek i piątek

7.30 – 8.15

klub

55.    

Kukliński Przemysław

poniedziałek

7.30 – 8.15

322

56.    

Kupiec Ewa

 środa (co 2 tygodnie)

13.55 -14.40

135

57.    

Kurzawa Wioletta

poniedziałek

7.30 – 8.15

123

58.    

Kwasik Katarzyna

wtorek

7.30 – 8.15

251

59.    

Łapińska Sylwia

piątek

7.30 – 8.15

305

60.    

Łaszczuk Magdalena

poniedziałek

15.40 -16.25

305

61.    

Łuszczewski Maciej

środa

7.30 – 8.15

306

62.    

Matreńczyk Danuta

wtorek

15.00 -16.00

gab. 128

63.    

Młyńska Elżbieta

wtorek

15.40 -16.25

254

64.    

Mroczko Bohdan

czwartek

7.30 – 8.15

16

  Muszkatel Ewa czwartek 14.50 - 15.35 253

65.    

Nejman Iwonna

poniedziałek

15.40 -16.25

253

66.    

Nieroda Małgorzata

poniedziałek

14.50 -15.35

308

67.    

Nikiciuk Katarzyna

wtorek

15.40 -16.25

325

68.    

Orpik Urszula

poniedziałek

14.50 -15.35

309

69.    

Pajdowska Elżbieta

czwartek

7.30 – 8.15

czytelnia

70.    

Paszko Marta

piątek

15.40 -16.25

244

71.    

Pawłowska-Banach Marta

czwartek

7.30 – 8.15

130

72.    

Pęksa Agnieszka

piątek

14.40 – 15.25

 

73.    

Piontkowska Elżbieta

wtorek

7.30 – 8.15

17

74.    

Potocka Alicja

czwartek

14.50 -15.35

247

75.    

Pryszczepko Mirosław

czwartek

7.30 – 8.15

304

76.    

Rutkowska Aneta

poniedziałek

15.35 -16.20

klub

77.    

Rybałtowska Urszula

środa

7.30 – 8.15

244

78.    

Rybicka Agnieszka

piątek

15.35 -16.20

320

79.    

Rychter Marzena

piątek

15.40 -16.25

310

80.    

Ryczko-Gryc Magdalena

wtorek

7.15– 8.00

309

81.    

s. Karwowska Danuta

środa

15.40 -16.25

323

82.    

Sadowska Ewa

wtorek

15.40 -16.25

3

83.    

Sawczuk Renata

czwartek

7.30 – 8.15

248

84.    

Sobecka Ewa

piątek

15.40 -16.25

253

85.    

Sołowianowicz Marta

czwartek

7.30 – 8.15

320

86.    

Świetlicki Antoni

czwartek

7.30 – 8.15

236

87.    

Świsłocka Magdalena

wtorek

14.50 -15.35

123

88.    

Tupalska Marta

poniedziałek

15.35 –16.20

130

89.    

Turkowicz Michał

środa

15.40 -16.25

238

90.    

Turkowska Olga

wtorek

7.30 – 8.15

238

91.    

Tylicka Urszula

czwartek

7.30 – 8.15

253

92.    

Woroniecki Artur

piątek

7.30 – 8.15

132 K

93.    

Wójcik Łukasz

poniedziałek

13.55 -14.40

132 K

94.    

Wroceńska Aldona

wtorek

7.30 – 8.15

16

95.    

Zaborowska Iwona

piątek

14.00 -14.45

gab. 257

96.    

Zajączkowska Natalia

piątek

7.30 – 8.15

 

97.    

Zalewska Agnieszka

wtorek

15.40 -16.30

321

98.    

Zdrajkowska Maria

czwartek

15.40 -16.25

243

99.  

Zdrodowska Joanna

wtorek

7.30 – 8.15

122


100.     

Żylińska-Awruk Sylwia

poniedziałek

17.00 -18.30
(co 2 tygodnie)

131 K

 

Kontakt

85 65 11 416