Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Konsultacje

Konsultacje dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018

W ramach konsultacji nauczyciele prowadzą zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności, zainteresowań uczniów
oraz stwarzają możliwość wyrównywania zaległości w nauce i poprawy ocen z przedmiotów.
  

LP.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

Godzina

 Sala

1.        

Bossowski Dariusz

poniedziałek

15:00 – 16:30

242

2.        

Bielecka Marta

wtorek

15:40 – 16:25

14

3.        

Zackiewicz-Wasilewska Marta

piątek

15:40 – 16:25

12A

4.        

Toczydłowska Sylwia

piątek

14:40 – 15:35

12

5.        

Makarska Emilia

piątek

14:40 – 15:35

303

6.        

Babińska Hanna

wtorek

15:40 – 16:25

247

7.        

Bezubik Agata

piątek

7:30 – 8:15

4

8.        

Białkowski Tomasz

piątek

15:35 – 16:20

243

9.        

Bogdanowicz Jolanta

środa

15:40 – 16:25

247

10.    

Bołtuć Agnieszka

piątek

13:45 - 14:30

132 K

11.    

Brut Anna

poniedziałek

7:30 – 8:15

308

12.    

Brzozowska Marta

wtorek

15:40 – 16:25

309

13.    

Brzozowski Jacek

czwartek

7:30 – 8:15

122

14.    

Brzozowska Urszula

czwartek

7:30 – 8:15

123

15.    

Bujnowski Ireneusz

wtorek

15:35 - 16:20

131K

16.    

Bułatowicz Olga

wtorek

7:30 – 8:15

121

17.    

Butkiewicz Dorota

środa

14:50 – 15:35

306

18.    

Chomienia Piotr

środa

7:30 – 8:15

244

19.    

Citkowska Aneta

środa

7:30 – 8:15

121

20.    

Czarnecka Grażyna

poniedziałek

7:30 – 8:15

4

21.    

Czajkowska Agnieszka

poniedziałek

7:30 – 8:15

121

22.    

Czerniakiewicz Anna

piątek

7:30 – 8:15

gab. 257

23.    

Danilczyk Marta

wtorek

14:40 – 15:35

133

24.    

Dobkowski Michał

poniedziałek

14:50 – 15:40

254

25.    

Dobrowolska Dorota

środa

7:30 – 8:15

5

26.    

Dobrenko Danuta

środa

14:50 – 15:35

121

27.    

Dubrawska Małgorzata

wtorek

14:50 – 15:35

122

28.    

Duda Norbert

wtorek

7:30 – 8:15

251

29.    

Dziakowska Joanna

piątek

7:30 – 8:15

134

30.    

Fidler Kamila

poniedziałek

7:30 – 8:15

12

31.    

Górska Monika

wtorek

7:30 – 8:15

323

32.    

Grochowska Ewa

poniedziałek

15:40 – 16:25

125

33.    

Gryczkowska Agnieszka

wtorek

7:30 – 8:15

243

34.    

Idźkowska Bożena

piątek

14:00 –14:45

237

35.    

Janczyk Martin

czwartek

15:40 – 16:40

247

36.    

Januszewska Iwona

poniedziałek

15:40 – 16:25

133

37.    

Jaroszewicz Monika

środa

7:30 – 8:15

253

38.    

Jaroszuk Joanna

poniedziałek

15:40 – 16:25

7

39.    

Jurak Alina

poniedziałek

15:40 – 16:25

121

40.    

Karpiuk Igor

środa

15:40 – 16:25

307

41.    

ks. Kiercel Tomasz

poniedziałek

15:45 – 16:30

253

42.    

Kiersnowska Ewa

piątek

7:30 – 8:15

6

43.    

Kojro Lech

środa

7:30 – 8:15

3

44.    

Konopko Izabela

poniedziałek

7:30 – 8:15

133

45.    

Kopeć  Zuzanna

środa

7:30 – 8:15

251

46.    

Kornieluk Barbara

środa

7:30 – 8:15

122

47.    

Korzeniecka Elżbieta

czwartek

14:50 – 15:35

327

48.    

Kosińska Beata

piątek

7:30 – 8:15

123

49.    

Kowalczuk Robert

poniedziałek

7:30 – 8:15

326

50.    

Krawczyk Łukasz

środa

15:40 – 16:25

135

51.    

Krysztofiak Maria

wtorek

15:40 – 16:25

248

52.    

Krysztofiak Paweł

czwartek

17:25 – 18:10

131 K

53.    

Kubiak Anna

czwartek i piątek

7:30 – 8:15

3

54.    

Kukliński Przemysław

poniedziałek

7:30 – 8:15

305

55.    

Kupiec Ewa

 czwartek (co 2 tygodnie)

11:55 –12:40

132A

56.    

Kurzawa Wioletta

poniedziałek

7:30 – 8:15

123

57.    

Kwasik Katarzyna

piątek

7:30 – 8:15

325

58.    

Łapińska Sylwia

czwartek

7:30 – 8:15

Czyt.

59.    

Łaszczuk Magdalena

wtorek

15:40 – 16:25

308

60.    

Łuszczewski Maciej

środa

7:30 – 8:15

310

61.    

Malinowska Marta

środa

7:30 – 8:15

236

62.    

Matreńczyk Danuta

wtorek

15:00 – 16.00

gab. 128

63.    

Młyńska Elżbieta

wtorek

15:40 – 16:25

5

64.    

Mroczko Bohdan

czwartek

7:30 – 8:15

16

65.    

Muszkatel Ewa

czwartek

14:50 – 15:35

253

66.    

Nejman Iwonna

poniedziałek

15:40 – 16:25

4

67.    

Nieroda Małgorzata

poniedziałek

14:50 – 15:35

122

68.    

Nikiciuk Katarzyna

poniedziałek

7:30 – 8:15

325

69.    

Orpik Urszula

poniedziałek

14:50 – 15:35

310

70.    

Pajdowska Elżbieta

czwartek

7:30 – 8:15

121

71.    

Paszko Marta

piątek

15:40 – 16:25

244

72.    

Pawłowska-Banach Marta

poniedziałek

7:30 – 8:15

125

73.    

Pęksa Agnieszka

środa

7:30 - 8:15

130

74.    

Piontkowska Elżbieta

piątek

15:40 – 16:25

306

75.    

Potocka Alicja

czwartek

14:50 – 15:35

124

76.    

Pryszczepko Mirosław

czwartek

7:30 – 8:15

5

77.    

Rutkowska Aneta

poniedziałek

15:35 – 16:20

124

78.    

Rybałtowska Urszula

poniedziałek

7:30 – 815

243

79.    

Rybicka Agnieszka

piątek

15:35 – 16:20

134

80.    

Rychter Marzena

czwartek

16:30 – 17:15

310

81.    

Ryczko-Gryc Magdalena

czwartek

15:40 – 16:25

6

82.    

s. Karwowska Danuta

środa

15:40 – 16:25

6

83.    

Sadowska Ewa

wtorek

15:40 – 16:25

3

84.    

Sawczuk Renata

czwartek

7:30 – 8:15

248

85.    

Sobecka Ewa

piątek

14:50 – 15:35

253

86.    

Sołowianowicz Marta

czwartek

7:30 – 8:15

325

87.    

Świetlicki Antoni

wtorek

7:30 – 8:15

254

88.    

Świsłocka Magdalena

wtorek

14:50 – 15:35

243

89.    

Tupalska Marta

poniedziałek

14:40 – 15:35

130

90.    

Turkowicz Michał

środa

15:40 – 16:25

252

91.    

Turkowska Olga

wtorek

7:30 – 8:15

238

92.    

Tylicka Urszula

wtorek

7:30 – 8:15

130

93.    

Woroniecki Artur

piątek

7:30 – 8:15

132 K

94.    

Wójcik Łukasz

poniedziałek

13:55 – 14:40

132 K

95.    

Wroceńska Aldona

wtorek

7:30 – 8:15

320

96.    

Zalewska Agnieszka

środa

7:30 – 8:15

321

97.    

Zdrajkowska Maria

czwartek

15:40 – 16:25

244

98.    

Zdrodowska Joanna

wtorek

7:30 – 8:15

134

99.    

Żylińska-Awruk Sylwia

piątek

7:30  – 8:15

131K

100.            

Sakowicz Artur

wtorek

15:30 - 16:30

Sala gimnast.

Kontakt

85 65 11 416