godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Wychowawcy
  • II LO

Wychowawcy II LO

KlasaNazwa profiluPrzedmioty rozszerzoneWychowawca klasyAsystent
I A politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Aneta Citkowska Joanna Zdrodowska
I B medyczny - dwujęzyczny biologia, chemia, j. angielski, do wyboru matematyka lub fizyka Urszula Stasiewicz Piotr Kłosowski
I C politechniczno-inżynierski matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub chemia Hanna Babińska Maria Krysztofiak
I D biologiczno-chemiczny biologia, chemia, j. angielski Urszula Tylicka Monika Jaroszewicz
I E medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka Monika Górska Jacek Brzozowski
I F manadżerski matematyka, geografia, j.angielski Grażyna Czarnecka Magdalena Ryczko-Gryc
I G prawniczo-humanistyczny j.polski, historia, wos Agnieszka Pęksa Alin Jurak
I H międzynarodowy (pre-IB) matematyka, j. angielski od kl. II do wyboru Urszula Brzozowska Agata Bezubik
II A politechniczny matematyka, fizyka, j.angielski Ewa Grochowska Paweł Kukliński
II B politechniczny matematyka, fizyka, j.angielski Joanna Jaroszuk Sylwia Łapińska
II C politechniczno-inżynierski matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub chemia Dorota Dobrowolska Bohdan Mroczko
II D biologiczno-chemiczny biologia, chemia, j. angielski Agnieszka Mendelsberg Agnieszka Rybicka
II E medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka Igor Karpiuk Alicja Potocka
II F manadżerski matematyka, geografia, j.angielski Małgorzata Błoszyńska Dorota Butkiewicz
II G prawniczo-humanistyczny j.polski, historia, wos Urszula Orpik Magdalena Łaszczuk
II H międzynarodowy (IB-1) do wyboru Natalia Zajączkowska Olga Bułatowicz
II i medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka Marta Tupalska Elżbieta Kackieło
III A politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Michał Dobkowski Iwona Januszewska
III B politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Wioletta Kurzawa s. Brygida Danuta Karwowska
III C politechniczno-inżynierski matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub chemia Ewa Muszkatel Marta Paszko
III D biologiczno-chemiczny biologia, chemia, j. angielski Bożena Idźkowska Renata Sawczuk
III E medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka Norbert Duda Katarzyna Kwasik
III F menadżerski matematyka, geografia, j.angielski Elżbieta Pajdowska Zbigniew Maliszewski
III G prawniczo-humanistyczny j. polski, historia, wos Marta Pawłowska-Banach Joanna Dziakowska
III H międzynarodowy (IB-2) do wyboru Marta Brzozowska Kamila Fidler
III i medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka Marta Danilczyk Maria Pankiewicz

Kontakt

85 65 11 416