II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Wychowawcy
  • II LO

Wychowawcy II LO

Klasa Nazwa profilu Przedmioty rozszerzone Wychowawca klasy Asystent
I A politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski mgr Ewa Grochowska
mgr Paweł Kukliński
I B politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski mgr Joanna Jaroszuk
mgr Alicja Potocka
I C politechniczno-inżynierski matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub chemia mgr Dorota Dobrowolska
mgr Dorota Butkiewicz
I D biologiczno-chemiczny biologia, chemia, j. angielski
mgr Agnieszka Mendelsberg
mgr Joanna Zdrodowska
I E medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka mgr Igor Karpiuk
mgr Piotr Kłosowski
I F manadżerski matematyka, geografia, j.angielski mgr Małgorzata Błoszyńska
mgr Monika Górska
I G prawniczo-humanistyczny j.polski, historia, wos mgr Urszula Orpik
mgr Sylwia Roszkowska
I H międzynarodowy (pre-IB) matematyka, j. angielski od kl. II do wyboru
mgr Natalia Zajączkowska
mgr Magdalena Ryczko-Gryc
I i medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka mgr Marta Tupalska
mgr Urszula Tylicka
II A politechniczny matematyka, fizyka, j.angielski mgr Michał Dobkowski
mgr Sylwia Toczydłowska
II B politechniczny matematyka, fizyka, j.angielski mgr Wioletta Kurzawa
dr s. Danuta Karwowska
II C politechniczno-inżynierski matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub chemia
mgr Ewa Muszkatel
mgr Marta Paszko
II D biologiczno-chemiczny biologia, chemia, j. angielski mgr Bożena Idźkowska
mgr Ewa Wiszowata
II E medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka dr Norbert Duda
mgr Bohdan Mroczko
II F manadżerski matematyka, geografia, j.angielski mgr Elżbieta Pajdowska
mgr Jolanta Bogdanowicz
II G prawniczo-humanistyczny j.polski, historia, wos mgr Marta Pawłowska-Banach
mgr Magdalena Łaszczuk
II H międzynarodowy (IB-1)
do wyboru
mgr Agnieszka Klimaszewska
dr Agata Bezubik
II i medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka mgr Marta Danilczyk
mgr Joanna Dziakowska
III A politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski
mgr Ewa Mituła
mgr Iwona Januszewska
III B politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski
mgr Hanna Babińska
mgr Katarzyna Kwasik
III C politechniczno-inżynierski matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub chemia
mgr Grażyna Czarnecka
mgr Sylwia Łapińska
III D biologiczno-chemiczny biologia, chemia, j. angielski
mgr Dorota Kierman
mgr Agnieszka Pęksa
III E medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka mgr Małgorzata Dubrawska
mgr Barbara Twarowska
III F menadżerski matematyka, geografia, j.angielski dr Jacek Brzozowski
dr Robert Kowalczuk
III G prawniczo-humanistyczny j. polski, historia, wos
mgr Edyta Dobkowska
mgr Alina Jurak
III H międzynarodowy (IB-2)
do wyboru
mgr Marta Brzozowska
mgr Kamila Fidler
III i medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub fizyka mgr Renata Sawczuk mgr Maciej Łuszczewski

Kontakt

85 65 11 416