II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Zajęcia pozalekcyjne
  • II LO

Zajęcia pozalekcyjne

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017  dla uczniów II LO

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Fakultety z fizyki

dyr. Dariusz

Bossowski

Poniedziałek

15.30 – 16.15

242

Koło olimpijskie j. niemieckiego

Zackiewicz-Wasilewska Marta

Wtorek

15.40 – 16.25

305

Koło języka niemieckiego

Toczydłowska Sylwia

Wtorek

13.55 – 14.40

306

Zajęcia psychoedukacyjne

Antonowicz Maria

Czwartek

15.00 – 15.45

253

Koło fizyczne

Babińska Hanna

Piątek

14.00 – 14.45

243

Fakultety z matematyki

(IB Math SL)

Bezubik Agata

Poniedziałek

15.40 – 16.25

5

Koło olimpijskie z matematyki

Bezubik Agata

Wtorek

10.05 – 10.50

7

Koło astronomiczne

Białkowski Tomasz

Piątek

15.40 – 16.25

244

Olimpijskie koło geograficzne

Błoszyńska Małgorzata

Wtorek

13.55 - 15.35

243

Marketing i zarządzanie

Bogdanowicz Jolanta

Czwartek

14.50 – 15.35

7

Challenges in IB Computer Science

Bołtuć Agnieszka

Piątek

13.45 – 14.30

132 K

Koło taneczne dla poczatkujących

Bondar Dorota

Poniedziałek

14.40 – 15.35

Hol

Koło taneczne grupa 2

Bondar Dorota

Poniedziałek

15.35 – 16.20

Hol

Koło taneczne grupa 1

Bondar Dorota

Czwartek

15.40 – 17.10

do 27.04.2017

Hol

Koło języka angielskiego

Brut Anna

Wtorek

15.40 – 16.25

308

Koło debat ‘IB Debating Society

Brzozowska Marta

Poniedziałek

18.00 – 18.45

133

Koło historyczne

Brzozowski Jacek

Poniedziałek

14.50 – 15.35

czytelnia

Instytut Młodego Dyplomaty

Brzozowski Jacek

Czwartek

18.00 – 20.00

co 2 tygodnie

133

Koło informatyczne

Bujnowski Ireneusz

Wtorek

15.35 – 17.05

132 K

Warsztaty rękodzieła

Bułatowicz Olga

Wtorek

15.40 – 16.25

321

Koło języka angielskiego

Butkiewicz Dorota

Piątek 7.30 – 8.15

323

Zajęcia laboratoryjne z fizyki

Chomienia Piotr

Wtorek

14.30 – 16.00 gr. 1

Piątek

15.30 – 17.00 gr. 2

Wydział

Fizyki

UwB

Kurs języka hiszpańskiego

gr. 1

Chocha Gracjana

Poniedziałek

14.50 – 15.35

7

Koło historyczne

Citkowska Aneta

Poniedziałek

13.00 -13.45

135

Koło musicalowe

Czarnecka Grażyna

Grochowska Ewa

Poniedziałek

13.55 – 14.40

Sobota

9.00 – 9.45

klub

4

Piłka Ręczna

Czołpiński Andrzej

Wtorek

15.40 – 16.40

Sala gimnastyczna

Karate

Czołpiński Andrzej

Czwartek

15.40 – 16.40

Sala gimnastyczna

Koło języka polskiego

Danilczyk Marta

Czwartek

14.50 – 15.35

326

Fakultety z matematyki  (zakres podstawowy)

Dobkowska Edyta

Piątek

15.35 – 16.20

5

Koło historyczne

Dobkowski Michał

Wtorek

15.40 – 16.30

254

Zajęcia dodatkowe z matematyki

Dobrowolska Dorota

Czwartek

7.30 – 8.15

5

Koło języka polskiego

Dubrawska Małgorzata

Wtorek

14.50 – 15.35

3

Szachy

Dubrawski Janusz

Środa

14.50 - 16.25

3

Koło biologiczne

Duda Norbert

Środa

14.50 – 15.35

251

Fakultety z matematyki  (zakres podstawowy)

Dziakowska Joanna

Wtorek

7.30 – 8.15

134

Koło psychologiczne

Fidler Kamila

Poniedziałek

13.55 – 14.40

236

Koło języka angielskiego

Górska Monika

Piątek

14.50 – 15.35

16

Koło języka polskiego

Grochowska Ewa

Środa

7.30 – 8.15

125

Koło biologiczne

Gryczkowska Agnieszka

Środa

7.30 – 8.15

251

Fakultety z chemii

Idźkowska Bożena

Poniedziałek

7.30 – 8.15

236

Koło języka angielskiego

Jakubowska Natalia

Piątek

15.40 – 16.25

243

Deutschland aktuell:

Politik, Kultur, Gesellschaft

Janczyk Martin

Czwartek

15.40 – 17.15

322

Przygotowanie do konkursów i olimpiad przedmiotowych

Januszewska Iwona

Środa

16.30 – 17.15

123

Koło języka rosyjskiego

Jurak Alina

Środa

14.40 – 15.35

oraz

15.40 – 16.25

308

Koło kronikarskie

Kackieło Elżbieta

Czwartek

16.00 – 16.45

Czytelnia

Koło wolontariatu

Kamińska Alicja

Wtorek

16.00 – 16.45

Czytelnia

Koło języka angielskiego

Karpiuk Igor

Wtorek

15.40 – 16.25

307

Przygotowanie do konkursów i olimpiad przedmiotowych

s. Karwowska Danuta

Poniedziałek

15.40 – 16.15

323

Siatkówka chłopców

Kierman Dorota

Poniedziałek i środa

18.30 – 20.00

Sala gimnastyczna

Extended Essay

konsultacje

Klimaszewska Agnieszka

Piątek

7.30  - 8.15

251

Kurs języka włoskiego

Koćmierowska Małgorzata

Wtorek

1 gr.15.45 – 16.30

2 gr. 16.30 – 17.15

5

Koło chemiczne

Kłosowski Piotr

Piątek

15.35 – 16.20

252

Koło języka francuskiego

dla maturzystów

Kopeć  Zuzanna

Poniedziałek

15.40 – 16.25

306

Koło French B

Kopeć  Zuzanna

Czwartek

7.30 – 8.15

Piątek

15.40 – 16.25

243

304

Koło języka angielskiego

Korzeniecka Elżbieta

Poniedziałek

7.30 – 8.15

309

Język angielski dla potrzebujących

Kowalczuk Robert

Wtorek

13.55 – 14.40

326

Koło „Jugend debattiert”

Krawczyk Łukasz

Piątek

15.40 – 16.25

306

Koło biologiczne

Krysztofiak Maria

Poniedziałek

16.00 -16.45

czytelnia

Robotyka

Krysztofiak Paweł

Środa

15.35 – 17.05

131 K

Lekkoatletyka dziewcząt

Kukliński Paweł

Czwartek

15.40 – 17.00

wtorek, środa

16.00 – 17.30

boisko

stadion

Przygotowanie do matury z ekonomii

Kupiec Ewa

Poniedziałek

13.00 – 13.45

244

Koło języka polskiego

Kurzawa Wioletta

Czwartek

14.50 – 15.35

135

Koło języka angielskiego

Kwasik Katarzyna

Czwartek

7.30 – 8.15

251

Koło języka angielskiego

Łapińska Sylwia

Piątek

16.00 – 16.45

Czytelnia

Przygotowanie do konkursów i olimpiad przedmiotowych

Łaszczuk Magdalena

Środa

16.30 – 17.15

121

Koło języka angielskiego

Łuszczewski Maciej

Piątek

16.30 – 17.15

7

Koszykówka chłopców

Maliszewski Zbigniew

Czwartek

17.00 – 18.30

Sala

gimnastyczna

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Mendelsberg Agnieszka

Wtorek

15.30 – 16.15

Sala

gimnastyczna

Fonetyka języka angielskiego

Michałowska Dagna

Wtorek

14.50 – 15.35

16

Sekcja Pływania

Milewski Hubert

Poniedziałek, środa, piątek

18.45 – 19.30

Basen

Szkolne Koło Caritas

Mroczko Bohdan

Czwartek

15.40 – 16.25

16

Koło języka polskiego

Muszkatel Ewa

Piątek

14.50 – 15.35

253

Lekkoatletyka chłopców

Nabiałek Łukasz

Środa

16.00 – 17.30

Stadion

Koło języka angielskiego

Orpik Urszula

Piątek

7.30 – 8.15

308

Koło języka polskiego

Pajdowska Elżbieta

Piątek

7.30 – 8.15

122

Gimnastyka korekcyjna

Pankiewicz Maria

Czwartek

14.45 – 15.30

Sala gimnastyczna

Fakultety z fizyki

Paszko Marta

Środa

14.50-15.35

247

Koło języka polskiego

Pawłowska-Banach Marta

Czwartek

14.50 – 15.35

125

Koło języka angielskiego

Pęksa Agnieszka

Piątek

15.40 – 16.25

122

Koło języka angielskiego

Piontkowska Elżbieta

Poniedziałek

7.30 – 8.15

306

Koło mediewistyczne

Potocka Alicja

Wtorek

15.40 – 16.20

253

Fakultety z matematyki Math  HL

Pryszczepko Mirosław

Sobota co dwa tygodnie

11.00 -12.30

305

Olimpijskie Koło Matematyczne

Pryszczepko Mirosław

Piątek

7.30 – 8.15

134

Koło psychologiczne

Rdzeń Justyna

Piątek

15.00 – 15.45

254

Chór szkolny

Rutkowska Aneta

Poniedziałek

15.40 – 17.00

Wtorek

14.40 – 17.00

124

Fakultety z fizyki

Rybałtowska Urszula

Sobota co 2 tygodnie

9.30 – 12.00

244

Przygotowanie do egzaminu B1

Rybicka Agnieszka

Piątek

7.30 – 8.15

16

Koło języka niemieckiego

Rychter Marzena

Poniedziałek

15.40 – 16.25

310

Przygotowanie olimpiady przedsiębiorczości i matury z ekonomii

Ryczko-Gryc Magdalena

Czwartek

17.15 – 18.00

122

Siatkówka dziewcząt

Sakowicz Artur

Środa

15.30 – 17.00

Poniedziałek

17.00 – 18.00

Sala gimnastyczna

Koło biologiczne

Sawczuk Renata

Wtorek

14.50 – 15.35

248

Koszykówka dziewcząt

Sawicki Dariusz

Wtorek i czwartek

15.30 – 17.00

Sala gimnastyczna

Geografia bez tajemnic

Skrodzka Teresa

Czwartek

7.30 – 8.15

130

Koszykówka chłopców

Stasiewicz Urszula

Wtorek

17.00- 18.30

Sala gimnastyczna

Zajęcia architektoniczne

Świrydowicz Marek

Środa

16.30 – 18.00

Hol

II piętro

Strzelectwo sportowe

Świetlicki Antoni

Czwartek

15.00 – 16.30

Strzelnica

Koło języka angielskiego

Tupalska Marta

Czwartek

14.50 – 15.35

124

Przygotowanie do matury IB Chemistry

Turkowicz Michał

Czwartek

7.30 – 8.15

238

Koło języka niemieckiego

Twarowska Barbara

Wtorek

7.30 – 8.15

320

Język łaciński dla początkujących

Tylicka Urszula

Czwartek

7.30 – 8.15

133

Futsal chłopców

Wiński Adam

Poniedziałek

14.50 – 16.20

Sala gimnastyczna

Fakultety z chemii

Wiszowata Ewa

Poniedziałek

7.30 – 8.15

238

Algorytmika

Wójcik Łukasz

Poniedziałek

15.40 – 16.25

132 K

Kompetencje społeczne lidera

Zaborowska Iwona

Poniedziałek

15.00 – 15.45

257

Koło języka angielskiego

Zajączkowska Natalia

Czwartek

15.40 – 16.25

304

Przygotowanie do olimpiady

j. niemieckiego

Zalewska Agnieszka

Piątek

15.40 – 16.25

321

Język Niemiecki DSD – przygotowanie do egzaminu

Zalewska Agnieszka

Poniedziałek

15.40 – 16.25

Wtorek

7.30 – 8.15

321

321

Koło języka polskiego

Zdrodowska Joanna

Środa

15.35 – 16.30

5

Troubleshooting in IB

Computer Science

Żylińska-Awruk Sylwia

Poniedziałek

16.30 – 18.00

(co 2 tygodnie)

131 K

Angielski w medycynie

Zajączkowska Natalia

Poniedziałek

13.55 – 15.35

304

 

Udostępnij na:
FaceBook  Twitter

Kontakt

85 65 11 416