II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

godło Polski

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Zajęcia pozalekcyjne
  • PG 32

Zajęcia pozalekcyjne

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017

dla uczniów PG 32

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

Sala

Koło języka polskiego

Bielecka Marta

Poniedziałek

14.50 – 15.35

124

Przygotowanie do sprawdzianu kompetencji językowych z języka niemieckiego

Marta Zackiewicz-Wasilewska

Czwartek

15.40 – 16.25

305

Zajęcia psychoedukacyjne

Antonowicz Maria

Czwartek

15.00 – 15.45

253

Koło astronomiczne

Białkowski Tomasz

Piątek

15.40 – 16.25

244

Koło geograficzne

Błoszyńska Małgorzata

Wtorek

13.55 – 15.35

243

Zajęcia taneczne dla gimnazjalistów

Bondar Dorota

Wtorek

14.50 – 16.20

Hol parter

Przygotowanie do balu

gimnazjalnego

Bondar Dorota

Czwartek

14.40 – 15.35

Hol parter

Koło języka angielskiego

Brut Anna

Piątek

14.50 – 15.35

308

Koło języka angielskiego

Brzozowska Marta

Środa

7.30 – 8.15

309

Koło języka angielskiego

Butkiewicz Dorota

Środa

7.30 - 8.15

310

Kurs języka hiszpańskiego

gr. 2

Chocha Gracjana

Poniedziałek

15.40 – 16.25

7

Koło historyczne

Citkowska Aneta

Wtorek

15.40 – 16.25

6

Piłka ręczna

Czołpiński Andrzej

Wtorek

15.40 – 16.40

Sala

gimnastyczna

Karate

Czołpiński Andrzej

Czwartek

15.40 – 16.40

Sala

gimnastyczna

Koło matematyczne

Dobkowska Edyta

Czwartek

15.40 – 16.25

5

Koło przygotowujące do konkursu wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

Dobkowski Michał

Poniedziałek

14.50 – 15.35

254

Szachy

Dubrawski Janusz

Środa

14.50 – 16.25

3

Koło języka angielskiego

Górska Monika

Piątek

15.40 – 16.25

16

Koło języka polskiego

Grochowska Ewa

Środa

14.50 – 15.35

125

Koło przygotowujące do konkursu biologicznego

Gryczkowska Agnieszka

Poniedziałek

15.40 – 16.25

248

Koło języka angielskiego

Jakubowska Natalia

Piątek

14.50 – 15.35

243

Przygotowanie do konkursów o tematyce religijnej

Januszewska Iwona

Środa

16.30 – 17.15

122

Kurs języka rosyjskiego

Jurak Alina

Poniedziałek

15.40 – 16.25

16

Koło kronikarskie

Kackieło Elżbieta

Czwartek

16.00 -16.45

Czytelnia

Koło wolontariatu

Kamińska Alicja

Wtorek

16.00 – 16.45

Czytelnia

Przygotowanie do konkursów o tematyce religijnej

s. Karwowska Danuta

Poniedziałek

15.40 – 16.25

323

Siatkówka chłopców

Kierman Dorota

Środa

18.30 – 20.00

Sala gimnastyczna

Koło matematyczne

Kiersnowska Ewa

Czwartek

14.50 – 15.35

6

Koło języka angielskiego

Konopko Izabela

Środa

7.30 – 8.15

307

Kurs języka włoskiego

Koćmierowska Małgorzata

Wtorek

gr.1.

15.45 – 16.30

gr.2

16.30 – 17.15

5

Przygotowanie do konkursu języka niemieckiego

Kornieluk Barbara

Czwartek

7.30- 8.15

308

Koło języka angielskiego

Korzeniecka Elżbieta

Wtorek

15.40 – 16.25

121

Koło języka polskiego

Kosińska Beata

Poniedziałek

14.50 – 15.35

125

Koło języka niemieckiego

Krawczyk Łukasz

Wtorek

7.30 – 8.15

308

Robotyka

Krysztofiak Paweł

Środa

15.35 – 17.05

131 K

Koło matematyczne

Kubiak Anna

Wtorek

14.50 – 15.35

4

Lekkoatletyka

Kukliński Paweł

Wtorek

7.00 – 8.00

Środa

16.00 – 17.30

Czwartek

15.40 – 17.10

Sala gimnastyczna

Stadion

Boisko

Przygotowanie do konkursów o tematyce religijnej

Łaszczuk Magdalena

Środa

16.30 – 17.15

121

Koło języka angielskiego

Łuszczewski Maciej

Czwartek

7.30 – 8.15

305

Warsztaty psychoedukacyjne

Matreńczyk Danuta

Wtorek

15.00 – 15.45

244

Tenis stołowy

Mendelsberg Agnieszka

Wtorek

16.15 – 17.00

Sala gimnastyczna

Koło języka angielskiego

Michałowska Dagna

Czwartek

15.35 – 16.20

308

Sekcja Pływania

Milewski Hubert

Poniedziałek, środa, piątek

18.45 – 19.30

Basen

Szkolne Koło Caritas

Mroczko Bohdan

Czwartek

15.40 – 16.25

16

Koło języka polskiego

Muszkatel Ewa

Piątek

15.40 – 16.25

253

Koło języka angielskiego

Orpik Urszula

Środa

7.30 – 8.15

323

Gimnastyka korekcyjna

Pankiewicz Maria

Czwartek

15.40 – 16.25

Sala gimnastyczna

Koło języka angielskiego

Pęksa Agnieszka

Wtorek

14.50 – 15.35

236

Koło psychologiczne

Rdzeń Justyna

Piątek

15.00 – 15.45

254

Chór szkolny

Rutkowska Aneta

Poniedziałek

15.40 – 17.00

Wtorek

14.40 – 17.00

124

Koło fizyczne przygotowujące do konkursu

Rybałtowska Urszula

Poniedziałek

7.30 – 8.15

244

Koło języka niemieckiego

Rybicka Agnieszka

Wtorek

7.30 – 8.15

325

Przygotowanie do konkursu języka niemieckiego

Rychter Marzena

Czwartek

15.40 – 16.25

310

Przygotowanie do konkursu języka niemieckiego

Saciuk Bożena

Środa

7.30 – 8.15

124

Przygotowanie konkursu

matematycznego

Sadowska Ewa

Środa

7.30 – 8.15

3

Koszykówka dziewcząt

Sawicki Dariusz

Wtorek i czwartek

15.40 – 17.10

Sala gimnastyczna

Koło geograficzne przygotowujące do konkursu

Skrodzka Teresa

Poniedziałek

15.40 - 16.25

121

Koło historyczne

Sobecka Ewa

Poniedziałek 14.50 – 15.35

253

Tenis ziemny

Stasiewicz Urszula

Do uzgodnienia

Korty

Strzelectwo sportowe

Świetlicki Antoni

Czwartek

15.00 – 15.45

Strzelnica

Koło Chemiczne

Turkowicz Michał

Środa

14.50 – 15.35

238

Przygotowanie do konkursu języka niemieckiego

Twarowska Barbara

Środa

7.30 – 8.15

320

Koło chemiczne

Wojtasik Olga

Środa

14.50 – 15.35

252

Programowanie

Wójcik Łukasz

Środa

15.40 – 16.25

132 K

Koło języka angielskiego

Zajączkowska Natalia

Wtorek

15.40 – 16.25

304

Przygotowanie do konkursu języka niemieckiego

Zalewska Agnieszka

Czwartek

14.50 – 15.35

321

 

Udostępnij na:
FaceBook  Twitter

Kontakt

85 65 11 416