II LO   PG 32   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

godło Polski

Projekt uczennic II LO - "Otwórz się na życie"

Zapraszamy do lektury artykułu na stronach Poranny.pl:

Dariusz Bossowski

dyrektor szkoły

22. ogólnopolska edycja Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych

W środę 05.04.2017 r. odbyła się gala kończąca XXII białostocką edycję ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych. Konkurs poprzez prezentację sylwetek aktywnych wolontariuszy promuje wśród młodzieży ideę zaangażowania społecznego.

Wyróżnienia wręczył laureatom zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki. W bieżącym roku szkolnym naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Czarkowska, Dorota Leonkiewicz, Maciej Zielepucha.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród 8 laureatów Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych znaleźli się wszyscy nasi uczniowie.

GALERIA

TRÓJKA WSPANIAŁYCH - Dorota Leonkiewicz, Maciej Zielepucha, Aleksandra Czarkowska.

Gratulujemy Aleksandrze, Dorocie i Maciejowi tak zaszczytnego tytułu!!!

Dyplomy uznania otrzymały także koordynatorki wolontariuszy: p. Alicja Kamińska , p. Ewa Grochowska i p. Elżbieta Kackieło.

Artykuł o 8 wspaniałych na portalu "Wschodzący Białystok":