II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Spotkanie koleżeńskie w II LO

Po uroczystych obchodach 100-lecia, które miały miejsce w Operze i Filharmonii Podlaskiej, w budynku naszej szkoły odbyło się spotkanie koleżeńskie absolwentów. Mieli oni okazję odbyć sentymentalną podróż w czasie – odwiedzić dawno niewidziane miejsca, porozmawiać z kolegami i koleżankami ze szkolnej ławy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa kronik, w których absolwenci mogli odnaleźć siebie sprzed lat. Chętnie też korzystali z możliwości zrobienia sobie zdjęć upamiętniających jubileuszowe spotkanie.

Miła i serdeczna atmosfera sprawiła, że wszystkim udzielił się radosny nastrój, a niektórym nie chciało opuszczać się szkolnych murów. Goście długo ze sobą rozmawiali, zwiedzali szkołę i wspominali czasy, gdy byli członkami społeczności II LO.

Kontakt

85 65 11 416