Sukces II LO we współzawodnictwie sportowym

Z radością informuję, że II LO zajęło IV miejsce w województwie podlaskim we współzawodnictwie sportowym szkół w roku szkolnym 2018/2019.
Gratulacje dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Współzawodnictwo sportowe szkół jest sumą wyników z poszczególnych dyscyplin sportowych dziewcząt i chłopców. Słowa uznania należą się całemu zespołowi Nauczycieli wychowania fizycznego  za wspaniałe przygotowanie naszej młodzieży do rywalizacji z najlepszymi w województwie. Jesteśmy postrzegani jako szkoła, która wyśmienicie potrafi przygotować do matury, ale również zagospodarować potencjał aktywności fizycznej swoich Uczniów.
Dziękuję całej Radzie Pedagogicznej za wspieranie młodych sportowców.

Dariusz Bossowski, dyrektor szkoły