II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne

Język białoruski

środa 16.15 – 18.30  s. 123

p. Wioleta Nikitiuk-Perkowska

Szachy w szkole

wtorek 14.50 – 15.35 gr. z kl. 7

            15.40 – 16.25 gr. z LO

czwartek 13.55 – 14.40 kl. 8 SP

               14.50 – 15.35 kl. 8 SP

               15.40 – 16.25 gr. SP+LO

sala 5

Prowadzący p. Janusz Dubrawski

Pierwsze zajęcia 10 września 2019 r.

 Koło historii sztuki

Zajęcia odbywają się w poniedziałek w godz. 14.50 – 16.25  s. 303

Pierwsze zajęcia 16 września 2019 r.

Prowadząca p. Ewa Onoszko

Chemia organiczna

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne z chemii

Zajęcia odbywają się we wtorki  w godz. 15.40 – 17.15  s. 252

Pierwsze zajęcia 17 września 2019 r.

Zapisy u nauczycieli chemii.

Prowadząca p. Marta Malinowska

 Zapraszamy na zajęcia – kurs nauki języka chińskiego

Język chiński w ramach oferty zajęć pozalekcyjnych.

Zajęcia dla grup początkujących:

Grupa 1 – czwartek 14.50 – 16.25  s. 309

Grupa 2 – piątek 15.40 – 17.15  s. 6

Zajęcia dla grupy kontynuującej naukę:

Grupa 3 – czwartek 16.30 – 18.00  s. 309

Zapisy na pierwszych zajęciach od 12 września 2019 r.

Prowadząca p. Anna Tomas

 

 Laboratorium chemiczne na Wydziale Chemii UwB w Kampusie

Zajęcia odbywają się w soboty (co 2 tygodnie).

Pierwsze zajęcia odbędą się 21 września 2019 r. w sobotę.

Grupa 1 – kontynuacja sobota w godz. 9.00 – 12.30 (nabór zamknięty)

Grupa 2- początkująca sobota w godz. 12.45 – 15.45 (nabór otwarty, należy zgłaszać się do nauczycieli chemii)

Prowadząca dr Edyta Nalewajko

 Robotyka

Zajęcia będą odbywały się we środy od 15.40 do 17.15  s. 131 K

Zapraszamy uczniów LO i SP.

Prowadzący p. Paweł Krysztofiak

 Język hiszpański

Serdecznie zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego w ramach zajęć pozalekcyjnych

grupa 1 początkująca wtorek 15.40 – 17.10

grupa 2 średniozaawansowana czwartek 15.40 – 17.10 

grupa 3 zaawansowana piątek 15.40 - 17.10

sala 7

Pierwsze zajęcia 16 września 2019 r.

Zapisy w sekretariacie.

Prowadząca p. Agnieszka Sadowska

 Filozofia – koło olimpijskie

Zapraszamy na koło olimpijskie z filozofii.

Pierwsze zajęcia 1 października 2019 r. we wtorek o godz. 16.00 – 17.30  s. 309

Zapisy w sekretariacie.

Prowadzący dr Bartosz Kuźniarz

 Koło fizyczne olimpijskie

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne – koło przygotowujące do olimpiady fizycznej.

Zajęcia odbywają się we środy w godz. 15.40 - 17.10 w sali 242 oraz w poniedziałki w godz. 14.50 - 16.25

Zapisy u nauczycieli fizyki.

Pierwsze zajęcia 18 września 2019 r. we środę.

Prowadzący dr Jan Kisielewski

 Zajęcia przygotowujące do egzaminu z rysunku na Architekturę

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z rysunku odręcznego we środy w godz. 17.00 – 18.30 hol na II piętrze.

Pierwsze zajęcia 18 września 2019 r.

Prowadzący dr Marek Świrydowicz

 Koło olimpijskie z matematyki

Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do olimpiady z matematyki

Grupa 1 dla Uczniów SP przygotowanie do Olimpiady Juniorów w soboty 9.30-11.30 w sali 242

Grupa 2 dla Uczniów LO przygotowanie do Olimpiady Matematycznej w soboty 12.00-14.00 w sali 242

Zapisy u nauczycieli matematyki, zajęcia obowiązkowe dla uczniów realizujących indywidualny program z matematyki.

Pierwsze zajęcia 14 września 2019 r. sobota (uwaga zajęcia odbywać się będą zawsze dwa razy w miesiącu w soboty)

Prowadzący: p. Jacek Jakimiuk Laureat Olimpiady Matematycznej, Absolwent II LO

Kurs języka włoskiego

Serdecznie zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne - kurs języka włoskiego we środy

  • 1 grupa w godz. 15.40 - 16.25
  • 2 grupa w godz. 16.30 – 17.15

Pierwsze zajęcia 18 września 2019 r (środa) sala 7

Zapisy w sekretariacie

Prowadząca p. Małgorzata Koćmierowska

Koło pływackie
Zapraszamy do sekcji sportowej - koła pływackiego

Zajęcia odbywają się na basenie – we wtorki w godz. 18.45 – 19.30 i 19.30 - 20.15 oraz we czwartki w godz. 18.45-19.30 i od godz. 19.30-20.15 
Naboru do sekcji dokonuje trener pan Hubert Milewski.

Spotkanie z trenerem w szkole (zapisy) 6 września 2019 r. o godz. 12.50 sala gimnastyczna

Chemia nieorganiczna

Zajęcia pozalekcyjne w ramach koła olimpijskiego z chemii nieorganicznej (grupa początkująca) odbywać sie będą we środy w godz. 15.40 - 17.15 w sali 122.

Prowadząca: dr Aneta Sokół

Zapisy u nauczycieli chemii, pierwsze zajecia 25 września 2019 r.

Dariusz Bossowki

Dyrektor szkoły

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416