Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11 października 2019 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Rozpoczął go swoim przemówieniem Dyrektor Szkoły Pan Dariusz Bossowski podkreślając wyjątkowe posłannictwo nauczycieli, którzy poprzez codzienny trud pomagają swoim podopiecznym rozwijać pasje i zainteresowania. Dziękując nauczycielom, pracownikom szkoły oraz emerytom za ich poświęcenie Pan Dyrektor życzył wszystkim spełnienia zawodowego i sukcesów w życiu prywatnym. Podczas uroczystej akademii zostały wręczone stypendia motywacyjne Dyrektora Szkoły uczniom za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz za działalność artystyczną na rzecz szkoły oraz nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. W tym szczególnym dniu zostały również przyznane nagrody nauczycielom np. Podlaskiego Kuratora Oświaty, Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Prezydent Rzeczypospolitej przyznał nauczycielom Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę a Prezydent Miasta Białegostoku odznaczenie Nauczyciel Mądry Sercem oraz nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Oprawę artystyczną całej uroczystości przygotowali uczniowie, prezentując piękne tańce i piosenki, zarówno polskich, jak i zagranicznych wykonawców.