Otrzęsiny Uczniów klas 7 SP 53

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości uczniowie klas siódmych SP 53 bawili się na tradycyjnych „Otrzęsinach”, by stać się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Klasa VIII A  przygotowała siódmakom zabawę połączoną z rywalizacją o palmę pierwszeństwa w kilku konkurencjach. Uczniowie mieli za zadanie przygotować prezentację klasy oraz narysować portret wychowawcy. Wiele radości dostarczyły kalambury oraz konkurencja – Losowy styl. Prawdziwym wyzwaniem okazał się jednak quiz wiedzy o szkole. Otrzęsiny wygrała klasa VII B.

Uczniowie klas siódmych wykazali się niezwykłą kreatywnością i umiejętnościami artystycznymi. Utalentowani wokalnie i sprawni fizycznie, pełni fantazji i młodzieńczego optymizmu - uczniowie SP 53 są już gotowi na nowe, naukowe wyzwania.