II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nauczyciel Mądry Sercem

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Prezydent Białegostoku spotkał się z nauczycielami białostockich szkół i przedszkoli. Spotkanie było okazją do podziękowania za zaangażowanie w wychowanie młodzieży. Siedmiu pedagogów z Miasta otrzymało wyróżnienie „Nauczyciel Mądry Sercem”, to Nauczyciele którzy poprzez swoją pracę i postawę stają się autorytetem dla wychowanków. Nominowanych było 47 osób. „Nauczycieli Mądrych Sercem” cechuje empatia i troska o dobro każdego człowieka. Nieustannie mobilizują uczniów do działania, pracy i rozwoju. 

Wśród nagrodzonych znalazła się Pani profesor Marta Pawłowska-Banach – nauczycielka języka polskiego w II Liceum Ogólnokształcącym. Wrażliwa i niezwykle uważna, swoją postawą uczy młodzież szacunku do życia. Dzieli się z uczniami nie tylko ogromną wiedzą, ale także pasją. Swoim zamiłowaniem do fotografowania inspiruje do wnikliwej obserwacji rzeczywistości.

Nagrodę Prezydenta Miasta

za szczególne osiągnięcia dydaktyczno- wychowawcze otrzymali:

p. Dariusz Bossowski  dyrektor szkoły, p. Marta Bielecka wicedyrektor szkoły, p. Marta Zackiewicz-Wasilewska wicedyrektor szkoły, p. Ireneusz Bujnowski, p. Michał Dobkowski, p. Joanna Jaroszuk, p. Elżbieta Kackieło, p. Robert Kowalczuk, p. Ewa Sobecka.

Nagrodę Kuratora Oświaty

otrzymała s. Brygida Danuta Karwowska.

Odznaczenia Państwowe

otrzymali:

 p. Mirosław Pryszczepko -Medal Komisji Edukacji Narodowej

 p. Małgorzata Dubrawska - Srebrny Medal za Długoletnią Służbę

p. Agnieszka Gryczkowska, p. Alicja Potocka, p.Urszula Rybałtowska -Brązowy Medal za Długoletnia Służbę

Nagrodę Dyrektora Szkoły

otrzymali:

p.Agnieszka Andraka, p. Hanna Babińska, p. Agata Bezubik, p. Dorota Bondar, p. Marta Brzozowska, p. Olga Bułatowicz, p. Anna Chomiczewska, p. Agnieszka Czajkowska, p. Anna Czerniakiewicz, p. Dorota Dobrowolska, p. Kamila Fidler, p. Ewa Grochowska, p. Agnieszka Gryczkowska, p. Karol Jakubowski, p. Monika Jaroszewicz, ks. Tomasz Kiercel, p. Ewa Kiersnowska, p. Zuzanna Kopeć, p. Łukasz Krawczyk, p. Paweł Krysztofiak, p. Anna Kubiak, p. Wioletta Kurzawa, p. Magdalena Łaszczuk, p. Emilia Makarska, p. Marta Malinowska, p.Zbigniew Maliszewski, p.Ewa Muszkatel, p. Urszula Orpik, p. Marta Paszko, Agnieszka Pawluczuk, p. Marta Pawłowska-Banach, p. Agnieszka Pęksa, p. Elzbieta Piontkowska, p. Alicja Potocka, p. Mirosław Pryszczepko, p. Urszula Rybałtowska, p.Marzena Rychter, p. Ewa Sadowska, p.Teresa Skrodzka, p. Sylwia Toczydłowska, p. Urszula Tylicka, p. Adam Wiński, p. Beata Wnuczyńska-Ogryzko, p. Aldona Wroceńska, p.Joanna Zdrodowska

Gratulujemy!

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416