II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

11:11 - „Szkoła do hymnu”

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska, po 123 latach niewoli, wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym kraju.
Społeczność naszej szkoły, na prośbę Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży, włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu” i w piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”.

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416