II LO - zasady rekrutacji w 2018 r.

Informacje dla kandydatów:

1. Profile klas 2018/2019
  2. Terminarz rekrutacji
  3. Kryteria rekrutacji do klas 1 a, c, e, f, g
  4. Kryteria rekrutacji do klasy 1 b (oddział medyczny - dwujęzyczny: język angielski poziom dwujęzyczny, przedmioty nauczane dwujęzycznie biologia i historia)
  5. Kryteria rekrutacji do klasy 1 h (oddział międzynarodowy – realizujący program matury międzynarodowej, język wykładowy - angielski)
  6. Rekrutacja do międzyoddziałowych grup języka niemieckiego DSD- język niemiecki poziom dwujęzyczny
  7. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do klasy 1 b oraz przykładowy test
  8. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do klasy 1 h oraz przykładowy test
  9. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do międzyoddziałowych grup języka niemieckiego DSD oraz przykładowy test
  10. Charakterystyka klas pierwszych
  11. Regulamin rekrutacji
  12. Oświadczenia kandydata
  13. Strona elektronicznego Naboru 2018

Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły
- to najlepsze miejsce dla Ciebie!

• Uwaga!
    Termin rekrutacji do klasy 1b (oddziału medycznego-dwujęzycznego) oraz klasy 1h (oddziału międzynarodowego) jest inny niż do pozostałych klas w liceum, czyli składnie wniosków o przyjęcie od 7 do 18 maja 2018 r.
  • Termin składania podań przez kandydatów do międzyoddziałowych grup języka niemieckiego  DSD II od 7 do 18 maja 2018 r.