• Artykuły

1. Profile klas 2019/2020
  2. Terminarz rekrutacji
  3. Kryteria rekrutacji do klas 1 a, c, d, e
  4. Kryteria rekrutacji do klasy 1 b (oddział medyczny - dwujęzyczny: język angielski poziom dwujęzyczny, przedmioty nauczane dwujęzycznie biologia i historia)
  5. Kryteria rekrutacji do klasy 1 f (oddział międzynarodowy – realizujący program matury międzynarodowej, język wykładowy - angielski)
  6. Rekrutacja do międzyoddziałowych grup języka niemieckiego DSD- język niemiecki poziom dwujęzyczny
  7. Rekrutacja do międzyoddziałowych grup języka chińskiego
  8. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do klasy 1 b oraz przykładowy test
  9. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do klasy 1 f oraz przykładowy test
  10. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do międzyoddziałowych grup języka niemieckiego DSD oraz przykładowy test
  11. Charakterystyka klas pierwszych
  12. Regulamin rekrutacji
  13. Oświadczenia kandydata
  14. Strona elektronicznego Naboru 2019
  15. Oferta szkoły

Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły
- to najlepsze miejsce dla Ciebie!

• Uwaga!
    Termin rekrutacji do klasy 1b (oddziału medycznego-dwujęzycznego) oraz klasy 1f (oddziału międzynarodowego) jest inny niż do pozostałych klas w liceum, czyli składnie wniosków o przyjęcie od 13 do 22 maja 2019 r.
  • Termin składania podań przez kandydatów do międzyoddziałowych grup języka niemieckiego  DSD II od 13 do 22 maja 2019 r.