school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej 2019

Dyrektor szkoły informuje:

Uczeń Liceum, Gimnazjum lub Szkoły Podstawowej ubiegający się o stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej powinien być przede wszystkim laureatem bądź finalistą artystycznego konkursu, turnieju, przeglądu, festiwalu lub artystycznej olimpiady na szczeblu międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim. We wniosku o przyznanie stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej na rok szkolny 2019/2020 można wpisać ,,proponowana ocena z zachowania", a w przypadku, gdy ulegnie ona zmianie należy niezwłoczne przekazać taką informację. 

Wniosek o przyznanie stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej na rok szkolny 2019/2020 znajduje się w sekretariacie szkoły oraz można pobrać tutaj:

Pliki do pobrania:

Uczniowie składają wnioski z pełną dokumentacją w sekretariacie szkoły najpóźniej do dnia 7 czerwca 2019 r.
Wnioski o przyznanie stypendium należy wypełnić wyłącznie pismem komputerowym, przekazać wychowawcy klasy oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w tytule maila imię i nazwisko, klasę oraz rodzaj stypendium - "ARTYSTYCZNE".
Sprawy związane ze stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku dla uczniów LO nadzoruje pani dyrektor Sylwia Toczydłowska, a dla uczniów PG i SP pani dyrektor Marta Bielecka.

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416