school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za innowacyjną myśl techniczną 2019

Dyrektor szkoły informuje:

Uczeń Liceum ubiegający się o stypendium za innowacyjną myśl techniczną składa wniosek o przyznanie stypendium dla każdego ucznia odrębnie. W przypadku współautorów pracy, zaleca się złożenie wniosków dla wszystkich członków zespołu, co umożliwi członkom Kapituły ocenę wkładu pracy poszczególnych autorów. Natomiast, jeżeli uczeń w bieżącym roku szkolnym zrealizował kilka innowacyjnych prac, to dla każdej z nich należy złożyć odrębny wniosek.

Stypendium może być przyznane autorowi lub współautorowi pracy, który spełnia łącznie następujące kryteria:

  1. jest uczniem białostockiej publicznej szkoły ponadgimnazjalnej lub studentem I roku publicznej lub niepublicznej uczelni
  2. zrealizował pracę w jednej z wymienionych kategorii:
    1. pomoc dydaktyczna lub naukowa – wykonanie samodzielne lub przez zespół modelu fizycznego lub cyfrowego urządzenia, prototypu maszyny, schematu procesów technicznych lub technologicznych, filmów i prezentacji dydaktycznych przydatnych w danej szkole w procesie nauczania, innych innowacyjnych rozwiązań na rzecz zdrowia i ochrony środowiska,
    2. użyteczny pomysł techniczny – prace wprowadzające istotne zmiany w stosunku do aktualnie istniejących rozstrzygnięć technicznych w urządzeniach, maszynach, wyrobach, sposobach wytwarzania itp.,
    3. usprawnienia softwarowe – ciekawe i użyteczne pomysły dotyczące programów komputerowych.

Wniosek o przyznanie stypendium za innowacyjną myśl techniczną na rok szkolny 2019/2020 znajduje się w sekretariacie szkoły oraz można pobrać tutaj -

Pliki do pobrania:

Uczniowie składają wnioski z pełną dokumentacją w sekretariacie szkoły najpóźniej do dnia 24 czerwca 2019 r.

UWAGA!
Wnioski w wersji elektronicznej należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule proszę podać imię i nazwisko, klasę oraz rodzaj stypendium - "TECHNICZNE", (nie ma potrzeby przesyłania również dokumentacji dołączonej do wniosków, tj. załączników, oświadczeń, zgód, opisów prac itd.).
Sprawy związane ze stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za innowacyjną myśl techniczną nadzoruje pan dyrektor Dariusz Bossowski.
 

 

0
0
0
s2sdefault

Kontakt

85 65 11 416