II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

• Artykuły

Dzień Otwarty online SGGW

Doskonała okazja dla kandydatów na studia, aby dowiedzieć się jakie przedmioty zdawać na maturze, aby dostać się do SGGW, jakie są zasady rekrutacji oraz który kierunek wybrać, aby realizować swoje pasje.

W ramach Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z ofertą 38 kierunków studiów realizowanych na 13 wydziałach SGGW oraz z propozycją studiów w Szkole Doktorskiej. Dla tegorocznych maturzystów przygotowaliśmy także stoisko Uniwersytetu Otwartego, który organizuje kursy maturalne. A jeśli interesuje Was również druga strona życia studenckiego – zapraszamy na stoisko naszych zespołów artystycznych.

Zachęcamy do czatu i zadawania pytań dotyczących rekrutacji i studiów w SGGW na stoiskach wydziałów. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień!

Dla naszych odwiedzjących przygotowaliśmy także prezentacje video wydziałów SGGW, z których będzie się można dowiedzieć dlaczego warto studiować właśnie z nami. To tutaj znajdziecie m.in. informacje dotyczące programów studiów oraz perspektyw zawodowych, które się przed Wami otwierają.