Zapraszamy do wzięcia udziału w Olimpiadzie Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych, organizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Olimpiada ma charakter trzyetapowy:
1) zawody I stopnia - etap szkolny - 28 listopada 2023,
2) zawody II stopnia - etap wojewódzki - 5 marca 2024,
3) zawody III stopnia - etap centralny - 18 kwietnia 2024.

Uczestnicy etapu szkolnego rozwiązują indywidualnie jednakowy test (w formie pisemnej) składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Czas trwania testu wynosi 30 minut. Zawody II i III stopnia mają charakter drużynowy. Zespoły w etapie wojewódzkim Olimpiady rozwiązują jednakowy test (w formie pisemnej) składający się z 25 pytań wielokrotnego wyboru. Czas trwania testu wynosi 30 minut. Na etapie centralnym Olimpiady zespoły rozwiązują jednakowy test wielokrotnego wyboru z wykorzystaniem elektronicznej aplikacji. Pierwsza tura składa się z 20 pytań. Druga tura składa się z 10 pytań.

Więcej informacji na temat Olimpiady na stronie: https://www.zus.pl/baza-wiedzy/lekcje-z-zus/olimpiada

Zgłoszenia do Olimpiady przyjmuje p. Ewa Magrel (zapisy przez librus do 30 września 2023 r.)