Pracownicy Naukowo-Dydaktyczni oraz Studenci Białostockich Uczelni spotkali się z uczniami w sali gimnastycznej przy stoiskach wystawowych oraz na wykładach i warsztatach w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie mogli czerpać z ich wiedzy  i doświadczenia zawodowego.

Było jak zawsze – inspirująco, ciekawie, sympatycznie i pożytecznie. Atmosfera Targów to gwar rozmów przy stoiskach wystawowych naszych uczniów, pracowników naukowych oraz studentów uczelni. Kierunki studiów, wymiany międzynarodowe, system stypendialny, zasady rekrutacji oraz wiele innych, to kwestie, na które z zaangażowaniem, cierpliwością i uśmiechem odpowiedzi udzielali pracownicy naukowi i studenci różnych wydziałów Szkoły Głównej Handlowej, Wojskowej Akademii Technicznej, Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Politechniki Białostockiej.

XVII Targi Edukacyjne minęły. Pozostajemy pod wrażeniem profesjonalizmu, otwartości i serdeczności naszych Gości. Dziękujemy za wykłady i prezentacje oraz czas poświęcony naszym uczniom. Jesteśmy przekonani, że był to bardzo dobry, twórczy dzień, który pomógł uczniom wybrać ścieżkę edukacyjną i stanowił doskonały wstęp do planowania kariery.