Uroczystość wręczenia stypendiów Zarządu Województwa Podlaskiego

16 października 2018r. w auli Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Maedycznego w Białymstoku odbyła się gala stypendialna. Pan Bogdan Dyjuk - członek Zarzadu Województwa Podlaskiego wręczył uczniom stypendia Zarządu Województwa Podlaskiego w wysokości 4000 zł za szczególne osiągnięcia w nauce.

Miło nam poinformować, że  21 uczniów naszej szkoły otrzymało takie stypendium .

Nasi stypendyści:

Kasjanowicz Jakub (1a), Karpienko Kamila (1b), Kosiorek Paweł (1b), Radziszewska Urszula (1b), Szeląg Małgorzata (1b), Terlecki Wiktor (1b), Więcław Łukasz (1b), Sebestjaniuk Małgorzata (1e), Bagiński Szymon (1h), Wierciński Rafał (2f), Alifier Magdalena (3aPG), Muszyński Jerzy (3b PG), Ostrowski Rafał (3c PG), Kretowska Magdalena (3e), Urszula Malecka (3cPG), Gerasimiuk Michał (3h), Sirocki Maciej (7aSP), Bielecka Natalia (8a SP), LIpski Michał (8a SP), Pańkowski Stanisław (8a SP), Jakimiuk Jacek (absolwent II LO)