Stypendyści Ministra Edukacji Narodowej 2018 r.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne. Każdego roku wpływa do MEN ok. 2 tysięcy wniosków o przyznanie stypendium i wszystkie one dotyczą uczniów mogących się pochwalić znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji, wielokrotnie sukcesami międzynarodowymi – głównie poprzez uzyskanie tytułu laureata lub finalisty olimpiady lub konkursu przedmiotowego.

Stypendium za wybitne osiągnięcia edukacyjne Ministra Edukacji Narodowej za rok szkolny 2017/2018 zdobyło aż 14 Uczniów  naszej szkoły:

1. Magdalena Alifier
  2. Szymon Bagiński
  3. Michał Gerasimiuk
  4. Jacek Jakimiuk
  5. Paweł Kosiorek
  6. Magdalena Krętowska
  7. Artur Malesza
  8. Jerzy Muszyński
  9. Stanisław Antoni Pańkowski
  10. Mateusz Pul
  11. Urszula Bogusława Radziszewska
  12. Małgorzata Szeląg
  13. Wiktor Terlecki
  14. Rafał Wierciński

Gratulujemy wszystkim Stypendystom Ministra Edukacji Narodowej.

Uzyskana nagroda jest wsparciem w rozwoju i motywacją do dalszej wytężonej pracy, a otrzymane środki finansowe na pewno posłużą uczniom na rozwijanie naukowych zainteresowań i pasji.

Dariusz Bossowski
dyrektor szkoły