Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesów w Kangurze Matematycznym 2023. Tytuł laureata zdobył Adam Sienkiewicz z klasy 1A i Piotr Grochowski z klasy 4A. Wynik bardzo dobry uzyskali: wśród uczniów klas siódmych: Kacper Wnorowski; w klasach pierwszych: Stanisław Kozłowski i Michał Jóźwiak; w klasach trzecich: Jan Błażuk; w klasach czwartych: Bartosz Rzemek. Wśród wyróżnionych znaleźli się następujący uczniowie: Piotr Jaszczuk z klasy 7, Jakub Sawicki, Kacper Sakowski, Gabriela Sadowska i Hanna Bartłomiejczuk z klasy 8, Igor Jurewicz, Karol Dakowicz, Piotr Osa, Julian Rosołowski, Rafał Karwowski, Szymon Zagroba, Natalia Gawryluk, Kacper Januszkiewicz, Michał Karpiuk, Natalia Joka, Aliaksei Brutski, Filip Włodkowski, Julia Czerniawska i Aleksander Głębocki z klasy 1 LO, Kacper Kuryś, Filip Stefaniak, Weronika Adamska, Natalia Malinowska, Kamil Januszkiewicz z klasy 2 LO, Sylwia Sapkowska, Maciej Sirocki, Karol Kuc i Iwan Korsunskij z klasy 3 LO oraz Filip Pietrewicz z klasy 4 LO.

Joanna Jaroszuk