DSD Kadra

Nauczyciele programu DSD II w ZSO 2 w Białymstoku:

Martin Janczyk – doradca - ekspert do spraw języka niemieckiego, koordynator programu DSD II na region z ramienia ZfA (Centralnego Wydziału Szkolnictwa za Granicą)

13.j.niem

Martin Janczyk - koordynator programu DSD II na region z ramienia ZfA,
wicedyrektor Marta Zackiewicz-Wasilewska – koordynator projektu DSD II w ZSO 2,
mgr Monika Jaroszewicz, mgr Barbara Kornieluk, mgr Łukasz Krawczyk, mgr Agnieszka Rybicka, mgr Marzena Rychter, mgr Bożena Saciuk, mgr Marta Sołowianowicz, mgr Sylwia Toczydłowska, mgr Barbara Twarowska, mgr Agnieszka Zalewska

Zarówno w gimnazjum jak i w liceum oprócz polskich nauczycieli programu DSD zajęcia prowadzi native speaker, ekspert do spraw języka niemieckiego, koordynator programu DSD na region z ramienia ZfA - Pan Martin Janczyk.

Program DSD jest wspierany przez Centralny Wydział Szkolnictwa za Granicą (ZfA) z siedzibą w Kolonii. Nauczyciele programu mają możliwość systematycznego doskonalenia podczas licznych konferencji i seminariów metodycznych, uczestniczą w wyjazdach stypendialnych.