Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Kadra

DYREKTOR mgr Dariusz Bossowski

Wicedyrektorzy:

mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska

 mgr Marta Bielecka

 mgr Sylwia Anna Toczydłowska

mgr Emilia Makarska
kierownik programu
matury międzynarodowej

mgr Kamila Fidler

kierownik programu
międzynarodowego MYP

PEDAGODZY

mgr Agnieszka Czajkowska, mgr Danuta Matreńczyk

PSYCHOLODZY

mgr Anna Czerniakiewicz, mgr Wioletta Kurzawa

DORADCY ZAWODOWI

mgr Danuta Matreńczyk, mgr Iwona Zaborowska

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Język polski:
mgr Marta Bielecka, mgr Urszula Brzozowska, mgr Małgorzata Dubrawska, mgr Ewa Grochowska, mgr Beata Kosińska, mgr Wioletta Kurzawa, mgr Ewa Muszkatel, mgr Elżbieta Pajdowska, mgr Marta Pawłowska-Banach, mgr Joanna Zdrodowska

Język angielski:
mgr Agnieszka Andraka, mgr Tomasz Bednarczyk, mgr Anna Brut, mgr Marta Brzozowska, mgr Dorota Butkiewicz, mgr Monika Górska, mgr Natalia Jakubowska, mgr Igor Karpiuk, mgr Agnieszka Klimaszewska, mgr Izabela Konopko, mgr Elżbieta Korzeniecka, dr Robert Kowalczuk, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Sylwia Łapińska, mgr Maciej Łuszczewski, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Urszula Orpik, mgr Agnieszka Pęksa, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Marta Tupalska, mgr Aldona Wroceńska

Język niemiecki/DSD Deutsches Sprachdiplom II:
dr Martin Janczyk, mgr Monika Jaroszewicz, mgr Barbara Kornieluk, mgr Łukasz Krawczyk, mgr Agnieszka Rybicka, mgr Marzena Rychter, mgr Bożena Saciuk, mgr Marta Sołowianowicz, mgr Sylwia Toczydłowska, mgr Barbara Twarowska, mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska, mgr Agnieszka Zalewska

Język rosyjski:
mgr Alina Jurak

Język francuski:
mgr Zuzanna Kopeć, mgr Sylwia Roszkowska

Historia, wos, historia i społeczeństwo:
mgr Jolanta Bogdanowicz, dr Jacek Brzozowski, mgr Michał Dobkowski, mgr Kamila Fidler, mgr Aneta Krasińska, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Alicja Potocka, mgr Ewa Sobecka

Geografia:
mgr Małgorzata Błoszyńska, mgr Olga Bułatowicz, mgr Aneta Krasińska, mgr Teresa Skrodzka

Biologia:
dr Norbert Duda, mgr Agnieszka Gryczkowska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Katarzyna Kwasik, dr Magdalena Świsłocka, dr Izabela Tałałaj, mgr Beata Wnuczyńska-Ogryzko

Matematyka:
dr Agata Bezubik, mgr Grażyna Czarnecka, mgr Edyta Dobkowska, mgr Dorota Dobrowolska, mgr Joanna Dziakowska, mgr Joanna Jaroszuk, mgr Ewa Kiersnowska, mgr Lech Kojro, mgr Anna Kubiak, mgr Iwonna Nejman, mgr Agnieszka Pawluczuk, mgr Mirosław Pryszczepko, mgr Ewa Sadowska

Fizyka:
mgr Dariusz Bossowski, mgr Hanna Babińska, mgr Piotr Chomienia, mgr Marta Paszko, mgr Urszula Rybałtowska, mgr Maria Zdrajkowska

Chemia:
mgr Agnieszka Arciszewska, dr Adam Cudowski, mgr Bożena Idźkowska, mgr Marta Malinowska, mgr Joanna Teul, mgr Michał Turkowicz, mgr Olga Turkowska

Informatyka, programowanie
dr Agnieszka Bołtuć, mgr Ireneusz Bujnowski, mgr Paweł Krysztofiak, mgr Jan Romaniuk, mgr Paweł Romaniuk, mgr Sylwia Żylińska-Awruk

Wychowanie fizyczne:
mgr Anna Chomiczewska, mgr Andrzej Czołpiński, mgr Karol Jakubowski, mgr Dorota Kierman, mgr Paweł Kukliński, mgr Urszula Kunowska, mgr Zbigniew Maliszewski, mgr Agnieszka Mendelsberg, mgr Maria Pankiewicz, mgr Artur Sakowicz, mgr Dariusz Sawicki, mgr Adam Wiński

Religia:
mgr Iwona Januszewska, dr s. Danuta Karwowska, mgr ks. Tomasz Kiercel, mgr Magdalena Łaszczuk, dr Elżbieta Młyńska, mgr Bohdan Mroczko

25.ppPodstawy przedsiębiorczości, ekonomia:
mgr Jolanta Bogdanowicz, dr Ewa Magrel, mgr Magdalena Ryczko-Gryc

26.edbEdukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Antoni Świetlicki

27.muz.plastMuzyka, plastyka, chór szkolny:
mgr Aneta Czech

28.wokWiedza o kulturze, łacina w medycynie, łacina dla prawników.
mgr Urszula Tylicka

Podstawy prawa:
dr Jarosław Galicki

30.war.dzienWarsztaty dziennikarskie:

mgr Marta Pawłowska-Banach

KLUB SZKOLNY
mgr Małgorzata Błoszyńska, mgr Paweł Krysztofiak

BIBLIOTEKA
mgr Elżbieta Kackieło, mgr Alicja Kamińska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Sylwia Łapińska, mgr Elżbieta Pajdowska

33.casCREATIVITY ACTION SERVICE
mgr Kamila Fidler

34.tokTHEORY OF KNOWLEDGE
mgr Marta Brzozowska, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Magdalena Ryczko-Gryc

35.astroAstronomia
mgr Tomasz Białkowski

36.taniecTaniec towarzyski
mgr Dorota Bondar

37.hist.dyplomHistoria dyplomacji
 dr Jacek Brzozowski

Rysunek architektoniczny
dr Marek Świrydowicz

Etyka
mgr Jarosław Białobrzewski

Kontakt

85 65 11 416