II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Kadra

DYREKTOR mgr Dariusz Bossowski

Wicedyrektorzy:

mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska

 mgr Marta Bielecka

 mgr Sylwia Anna Toczydłowska

mgr Urszula Tylicka

mgr Emilia Makarska
kierownik programu matury międzynarodowej IB DP

mgr Kamila Fidler
kierownik programu międzynarodowego IB MYP

 

PEDAGODZY

mgr Agnieszka Czajkowska, mgr Katarzyna Gromadzka

PSYCHOLODZY

mgr Anna Czerniakiewicz, mgr Julia Wilczewska

DORADCY ZAWODOWI

mgr Agnieszka Czajkowska

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Język polski:
mgr Marta Bielecka, mgr Małgorzata Dubrawska, mgr Ewa Grochowska, mgr Beata Kosińska, mgr Ewa Muszkatel, mgr Marta Pawłowska-Banach, mgr Agata Rybarczyk, mgr Magdalena Urwan, mgr Joanna Zdrodowska

Język angielski:
mgr Agnieszka Andraka, mgr Tomasz Bednarczyk, mgr Monika Górska, mgr Igor Karpiuk, mgr Izabela Konopko, mgr Elżbieta Korzeniecka, dr Robert Kowalczuk, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Sylwia Łapińska, mgr Maciej Łuszczewski, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Magdalena Okułowicz-Kierczak, mgr Urszula Orpik, mgr Agnieszka Pęksa, mgr Justyna Sawicka, mgr Marta Tupalska, mgr Magdalena Uryn, mgr Aldona Wroceńska

Język niemiecki/DSD Deutsches Sprachdiplom II:
mgr Martin Janczyk, mgr Monika Jaroszewicz, mgr Barbara Kornieluk, mgr Łukasz Krawczyk, mgr Agnieszka Rybicka, mgr Marzena Rychter, mgr Marta Sołowianowicz, mgr Sylwia Toczydłowska, mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska, mgr Agnieszka Zalewska

Język rosyjski:
mgr Alina Jurak, mgr Daria Samojłowicz

Język francuski:
mgr Zuzanna Kopeć, mgr Sylwia Roszkowska

Historia, wos, historia i społeczeństwo:
mgr Michał Dobkowski, mgr Kamila Fidler, mgr Aneta Krasińska, mgr Alicja Potocka, mgr Piotr Sawicki, mgr Ewa Sobecka

Geografia:
mgr Olga Bułatowicz, mgr Aneta Krasińska, mgr Teresa Skrodzka

Biologia:
mgr Aneta Danilczuk, dr Norbert Duda, mgr Agnieszka Gryczkowska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Katarzyna Kwasik, dr Magdalena Świsłocka, mgr Beata Wnuczyńska-Ogryzko

Matematyka:
dr Agata Bezubik, mgr Edyta Dobkowska, mgr Dorota Dobrowolska, mgr Joanna Dziakowska, mgr Joanna Jaroszuk, mgr Ewa Kiersnowska, mgr Anna Kubiak, mgr Joanna Omieliańczyk, mgr Agnieszka Pawluczuk, mgr Mirosław Pryszczepko, mgr Ewa Sadowska

Fizyka:
mgr Dariusz Bossowski, mgr Hanna Babińska, mgr Piotr Chomienia, mgr Marta Paszko, mgr Urszula Rybałtowska, mgr Maria Zdrajkowska

Chemia:
mgr Agnieszka Arciszewska, mgr Agnieszka Płońska, mgr Joanna Teul, mgr Michał Turkowicz, mgr Olga Turkowska

Informatyka, programowanie
dr hab. Agnieszka Bołtuć, mgr Ireneusz Bujnowski,mgr Ewelina Kamińska, mgr Paweł Krysztofiak, mgr Jan Romaniuk, mgr Paweł Romaniuk

Wychowanie fizyczne:
mgr Marek Antoniuk, mgr Anna Chomiczewska, mgr Andrzej Czołpiński, mgr Łukasz Dondziło, mgr Karol Jakubowski, mgr Urszula Kunowska, mgr Zbigniew Maliszewski, mgr Agnieszka Mendelsberg, mgr Hubert Milewski, mgr Maria Pankiewicz, mgr Artur Sakowicz, mgr Dariusz Sawicki, mgr Adam Wiński

Religia:
mgr Iwona Januszewska, dr s. Danuta Karwowska, mgr ks. Tomasz Kiercel, mgr Magdalena Łaszczuk, dr Elżbieta Młyńska, mgr Bohdan Mroczko

Podstawy przedsiębiorczości, ekonomia:
mgr Maciej Łuszczewski, dr Ewa Magrel, mgr Magdalena Ryczko-Gryc

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Antoni Świetlicki

Muzyka, plastyka, chór szkolny:
dr Aneta Czech, mgr Adam Bańkowski

Język łaciński i kultura antyczna:
mgr Urszula Tylicka

Podstawy prawa:
mgr Łukasz Presnarowicz

Warsztaty dziennikarskie:

mgr Ewa Grochowska, mgr Marta Pawłowska-Banach

BIBLIOTEKA
mgr Elżbieta Kackieło, mgr Alicja Kamińska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Sylwia Łapińska

CREATIVITY ACTION SERVICE
mgr Kamila Fidler

SERVICE AS ACTION

mgr Magdalena Uryn

THEORY OF KNOWLEDGE
mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Sylwia Roszkowska, mgr Magdalena Ryczko-Gryc

Taniec towarzyski
mgr Dorota Bondar

Etyka
mgr Jarosław Białobrzewski

Kontakt

85 65 11 416