II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • O szkole
  • Wychowawcy
  • II LO

Wychowawcy II LO

KlasaNazwa profiluPrzedmioty rozszerzoneWychowawca klasyAsystent
I A
politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Agnieszka Pawluczuk Marta Pawłowska-Banach
I B
medyczny - dwujęzyczny biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny Ewa Muszkatel Izabela Konopko
I C
politechniczno - ekonomiczny matematyka, fizyka, informatyka; matematyka, geografia j. angielski Marta Paszko Antoni Świetlicki
I D
medyczny biologia, chemia Beata Wnuczyńska-Ogryzko Bohdan Mroczko
I E
uniwersytecki

      j. polski, j. angielski, do wyboru: historia, wos lub biologia

Michał Dobkowski Iwona Januszewska
I F
międzynarodowy MYP matematyka, j. angielski od kl. II do wyboru Anna Czerniakiewicz Agnieszka Pęksa
II A
politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Magdalena Urwan Agnieszka Mendelsberg
II B
medyczny - dwujęzyczny biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny             Dorota Bondar Dorota Dobrowolska
II C
politechniczny matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub j. angielski Hanna Babińska Joanna Zdrodowska
II D
medyczny biologia, chemia Agnieszka Andraka Daria Samojłowicz
II E
uniwersytecki j. polski, j. angielski, do wyboru: historia lub wos Teresa Skrodzka Magdalena Łaszczuk
II F
ekonomiczny matematyka, geografia, j. angielski Joanna Omieliańczyk Katarzyna Kwasik
II G
międzynarodowy MYP do wyboru Beata Kosińska Joanna Teul
III A1
politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Ewa Grochowska Urszula Kunowska
III B1
medyczny - dwujęzyczny biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny Olga Turkowska Norbert Duda
III C1
politechniczno - inżynierski/ekonomiczny matematyka, fizyka, informatyka/matematyka, geografia, j. angielski Michał Turkowicz Agata Rybarczyk
III D1
medyczny biologia, chemia Agnieszka Gryczkowska Katarzyna Nikiciuk
III E1
uniwersytecki j. polski, wos - gr. 1/j. polski, j. angielski - gr. 2 Maria Zdrajkowska Elżbieta Korzeniecka
III F1 międzynarodowy IB DP do wyboru Tomasz Bednarczyk Olga Bułatowicz
III A2 politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Joanna Jaroszuk Marta Tupalska
III B2 medyczny-dwujęzyczny biologia, chemia, matematyka, j. angielski - poziom dwujęzyczny Ewa Sobecka Magdalena Uryn
III C2 politechniczno-inżynierski/ekonomiczny matematyka, fizyka, informatyka/matematyka, geografia, j. angielski Karol Jakubowski Piotr Sawicki
III D2 medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub j. angielski Urszula Orpik Edyta Dobkowska
III E2 uniwersytecki j. polski, j. angielski, historia, wos Alicja Potocka Aldona Wroceńska
III F2 międzynarodowy IB DP do wyboru Justyna Sawicka Ewa Kiersnowska

Kontakt

85 65 11 416