II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Osiągnięcia artystyczne
  • 11 listopada 2018 roku odbył się w Legionowie V Przegląd Pieśni Patriotycznej VIVA POLONIA. Nasza reprezentantka wywalczyła 1 miejsce wykonując „Czerwony autobus” i „Walczyk”.
  • 20 października 2018 r. w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie miał miejsce VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej "Powrót do Krainy Łagodności". Julia zajęła 2 miejsce w kategorii 16- 40 lat. Nasza uczennica śpiewała utwory ulubionej swojej poetki Agnieszki Osieckiej.          
  • Julia została finalistką X Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W żółtych płomieniach liści...”. Konkurs odbył się w dniach 4-7 października 2018 r. w Spodkach Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku i Białostockim Ośrodku Kultury.
  • 1 września 2018 r. odbył się dziesiąty Jubileuszowy Festiwal Piosenki Artystycznej "Poetycka Dolina" w Warszawie. Wyłoniono 15 najlepszych wokalistów z całej Polski. W jury tegorocznej edycji konkursu zasiedli: Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba, Marcin Kusy oraz Robert Kasprzycki. Dyrektorem Artystycznym Festiwalu był Jarosław Wasik. Julia Kuzyka została finalistką tego prestiżowego konkursu.

W 14. Konkursie Stacji Kutno zaśpiewa Julia Kuzyka!!! Julia jest najmłodszą wokalistką w finałowej jedenastce!

„Znamy już finałową jedenastkę, która 24 listopada zaśpiewa przed jury i kutnowską publicznością w 14. Konkursie na Interpretację „Piosenki Mistrza Jeremiego”, wyłonioną z 43. zgłoszeń przesłanych w I etapie konkursu. Nie było łatwo, oj, nie łatwo… Poziom wysoki, talentów wiele, a miejsc w konkursie mało. Finałowy zestaw zmieniał się ze trzy razy, ale wreszcie doszliśmy do konsensusu!”

Kontakt

85 65 11 416